В рот не ложи• 29 ноября 2023
Хто купував Matrix маски для волосся
Приїхала маска Matrix з Мейкапу, відкрила і трохи здивувалась. Навіть в самих дешевих масках є або фольга, яку треба здерти, або пластикова кришечка, щоб вакуумно закривати маску.
А тут нічого нема) виглядає ніби б/у трохи) Чи це норма для Матріксу?
Кашка-маняшка• 29 ноября 2023
маски бесполезны, лечите кожу головы
Маски-временный эффект, сам волос мёртвый, у него срок жизни 6мес и волос выпадает, должен новый вырости
В рот не ложи
• 29 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
маски бесполезны, лечите кожу головы
ем...ну так)) Маска то для тимчасового ефекту, просто згладити волосся і зробити його трохи більш привабливим. Я від неї більшого і не очікую)
Весёлая морковка• 29 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
маски бесполезны, лечите кожу головы
чем лечить?
Шпондєр• 29 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
маски бесполезны, лечите кожу головы
Фигню полную Вы написали, если например у меня кудрявые пористые волосы, то что мне лечить?
Маски и бальзамы используют, чтоб сделать волосы более послушными и блестящими
Кашка-маняшка• 29 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
это не я придумала, это я консультировалась с трихологами
Я сама лечила волосы, вернее кожу головы и боролась с перхотью и выпадением
дожену і ощасливлю• 29 ноября 2023
з приводу фольги не памятаю, але маска гарна, мені дуже сподобалась, одна з найкращих в цьому сегменті, я б навіть сказала
В рот не ложи
• 29 ноября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ці маски гімно, є значно дієвіші
Окей, як то кажуть ’критикуєш - пропонуй’)
Що для вас не гімно в даному ціновому сегменті?)
В рот не ложи
• 29 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Від лупи та випадіння будь яка маска не допоможе, адже вона наноситься не на шкіру голови) це ж чисто косметичний ефект
Шпондєр• 29 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
Ну в Вашем случае, то может и надо было лечить, а вот если у человека просто от природы волосы волнистые и непослушные, то им просто надо немного шелка добавить, а не лечить
Відкушу все що стирчить• 01 декабря 2023
Ответ дляВ рот не ложи
я за своє пропонуй платила не малі гроші спеціалісту за підбір, тому слово з трьох букв-уви, а в данному ціновому сегменті не Г нема .
В рот не ложи
• 01 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ой мля, міліонерші зайшли в тему))
Шкода що так і не навчилися читати опис теми😅
Ответ дляВ рот не ложи
Ой мля, міліонерші зайшли в тему))
Нє , @@@,яким усі должні 🤦🏻♀️
В рот не ложи
• 01 декабря 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Нє , @@@,яким усі должні 🤦🏻♀️
Ото вас накрило
Відкушу все що стирчить• 02 декабря 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Ото вас накрило
Та не треба всіх по собі рівняти 😂