Стрекоза любви• 29 ноября 2023

Дайте пораду. В сина постійно холодні ноги в 3 роки.

Частково в колясці, частково грається на майданчику. Одяг махрові колготки. Взуття снішоходи Kamik зі штучним хутром.
Що можна покращити, щоб ноги були в теплі? Загалом хлопчик худенький. Але все тіло після прогулянки тепле. Лише кінцівки.
100pudov• 29 ноября 2023
А обычные кожаные сапожки / ботинки хоть б/у нельзя купить? Не резину

Кудлата хмаринка• 29 ноября 2023
Дитина скаржиться, що їй холодно?
автор Стрекоза любви • 29 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Дитина скаржиться, що їй холодно?
Так. Каже, що холодні ручки.
Sandra_6594• 29 ноября 2023
шерстяні носки або устілки в сапоги шерстяні
автор Стрекоза любви • 29 ноября 2023
Ответ для100pudov
В нас осінні шкіряні. Теж час від часу були ноги холодні. Шкіряні не проблема купити.
автор Стрекоза любви • 29 ноября 2023
Ответ дляSandra_6594
Дякую, спробую.
Pelmeshek• 29 ноября 2023
Да, именно стельку заменить попробуйте, хороший совет выше
автор Стрекоза любви • 29 ноября 2023
Ответ дляPelmeshek
Можливо купити нові, де набивка повністю з шерсті, якщо в них дійсно набагато тепліше? Бачила такі
Неместная Я• 29 ноября 2023
В нас для зими черевики, чоботи турецького виробництва з хутром чи шерстю. Tutubi, minimen. Завжди теплі ноги.

Pelmeshek• 29 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю, можна й так, а ці на зміну будуть. Ви також зможете з нових - устілку переставляти туди-сюди. Я таке роблю)))
Эвелинка• 29 ноября 2023
У нас були Каміки всередині як чобіток з войлоку. Що я тільки не робила і шкарпетки, і устілки, і феном гріла перед прогулянкою. Завжди повертались з холодними ногами і дитина мерзла (6 років). В польських демарах, наприклад, такого не було. Так і не зрозуміла в чому була проблема саме з цими чобітками.
автор Стрекоза любви • 29 ноября 2023
Ответ дляЭвелинка
Я якраз на Демари дивлюся.