Лукава Кішка• Изменено вчера в 22:32
чому дорослі часто жалкують, що не народили ще?
подруга вагітна другим у скрутних умовах, розказує, що її батьки ( ремонтник і медсестра) народили двох, у дітей майже нічого не було, а зараз у 65 років кажуть - ’що в мене не знайшлось би ще декілька тарілок супа для дітей?’ шкодують дуже, що ще парочку не народили, при тому що дітям нічого не залишили, ні житла, ні фінансової допомоги, а тільки доглядання себе ( з онуками доречі не допомогають, бо пенсіїї не вистачає, приходиться підробляти на життя)
Лукава Кішка
• вчера в 22:33
я чогось не розумію, чого така логіка?
діти повинні бути просто щасливі, що їх народили?
чого на старості так всім дітей хочеться, якщо ніхто навіть опіку над онуками взяти не може?
БезникаяЯ• вчера в 22:33
Я осознанно выбрала родить только одного.
И дам ему все и даже больше, чтоб он не эбался в этой жизни так, как я.
Тарелка супа - это в детдоме.
ФФФФристайла• вчера в 22:35
Мабуть, діти - то було найкраще, що сталося з ними у житті. От і згадують ті часи, як найкращі.
Лукава Кішка
• вчера в 22:36
Ответ дляВилами по воде
Почему всё ограничивается тарелкой супа.
подруга дослівно передала слова матері, типу кажучи, що зараз завищенні очікування фінансові для дітей, її батьки ж вправлялися і хотіли ще виявилось
мені дивно, що подруга тепер все одно хоче народжувати, хоча б три сказала
ФФФФристайла• вчера в 22:37
Ответ дляЛукава Кішка
я чогось не розумію, чого така логіка?
А що значить опіку над внуками? Щось з батьками сталося цих онуків? Який жах, дуже прикро:-(
Барабасиха• вчера в 22:38
Можливо бачать ,якими гарними людьми виросли їх діти , тому й так кажуть
Рання пташка• вчера в 22:38
Это возрастная деформация мозга уже происходит, вот и мелят разную ерунду, лишь бы говорить.
Лукава Кішка
• вчера в 22:38
Ответ дляФФФФристайла
адекватним бабусям і дідусям не зась привезти дітей на вихідні чи канікули
але це адекватним)
ФФФФристайла• вчера в 22:39
Ответ дляЛукава Кішка
але це адекватним)
А, в цьому плані, зрозуміло. А то ви мене налякали.
Лукава Кішка
• вчера в 22:43
Ответ дляБарабасиха
одна живе з алкоголіком, який б´є її ( теж 2 народила ) інша в другому декреті жодного дня не працювала, бо побут-діти на ній, чоловік завіщав, що її обов´язок то сім´я і очаг
в цілому подруга - як людина добра і приємна, але своє життя не будує, будує навколо бажань чоловіка
намагаюсь схилити її до другої освіти, але каже часу не буде і чоловік проти
Накладні мюслі• вчера в 22:42
Не судіть, і судимі не будете...
Мої батьки народили брата, і мене. Щодо народження мене мама сумнівалась, були скрутні часи, тато настояв. Більше дітей вони не планували. І тепер вона каже, що це найкраще, що сталося в її житті (про моє народження).
Я після народження сина мала позаматкову вагітність, набагато пізніше народила доньку. Більше дітей не планували. Але якщо в нас народилась тоді третя (точніше друга) дитина між дітьми - я була б щаслива. Я як ваша знайома - тарілку супу знайшла і не тільки супу.
Летала_НаМетле• вчера в 22:40
4 выкидыша поставили крест на попытках.
Я не знаю к лучшему это или к худшему. Но жить и вить себя за то, что не родила еще не хочу.
Я уже стала бояться родить глубоко недоношенного и больного ребенка. Единственного ребенка едва доносила до 34 недели
Шкала Радощів• вчера в 22:43
на этом форуме все в отрицании и обесценивании этой темы. Потому что большинство не смогло себе позволить рожать детей
Млинці зі смайликом• вчера в 22:45
Не знаю никого , кто бы жалел , что родил недостаточно много детей. Но знаю нескольких , кто жалеет , что родили второго или третьего. Считают , что надо было остановиться на одном.
Кишмишная Мая• вчера в 22:46
А моя бабушка родила одного и жалела, что аборт сделать не успела.
И что? У всех свои приколы
Тумба-юмба• вчера в 22:56
Ответ дляЛукава Кішка
Чем плохо не работать ни одного дня ?
Лукава Кішка
• вчера в 22:58
Ответ дляТумба-юмба
Чем плохо не работать ни одного дня ?
може і нічого, коли в тебе є свої особисті кошти і непотрібно народжувати дві-три дитини в однокімнатну квартиру чоловіка, який тільки і заробляє на базу, і більше ні в чому не допомогає
Тумба-юмба• вчера в 23:01
Ответ дляЛукава Кішка
Ну такое ..я жила как раз в такой семье 2 детей и однокомнатная квартира, родители ждали что им дадут квартиру, но не сложилось :( обидно да но все ок у меня сейчас.
Великий сатирик• вчера в 23:03
Ответ дляМлинці зі смайликом
Бред полный.
Великий сатирик• вчера в 23:04
Ответ дляТумба-юмба
Чем плохо не работать ни одного дня ?
А чем хорошо 50 лет +- своей жизни провести на кухне бесплатно?
Тумба-юмба• вчера в 23:05
Ответ дляВеликий сатирик
Ну да лучше проводить на кухне свободное время + но зато работать
Великий сатирик• вчера в 23:05
Ответ дляТумба-юмба
лучше конечно
Лукава Кішка
• вчера в 23:07
Ответ дляТумба-юмба
розумієте, чоловіки смертні, або бувають зустрічають своє кохання у 50-60 років, якщо хтось клюнить
а вміти прибирати і готувати не врятує жінку від жибрацтва у 50-60 років
Лукава Кішка
• вчера в 23:09
Ответ дляВеликий сатирик
ну як бесплатно
її дають де спати, жити, купують продукти, ще там щось. чим не щасливе життя?)
Тумба-юмба• вчера в 23:10
Ответ дляЛукава Кішка
, где вы видели женщин попрошаек прям массово ? Да и мужчины только те ценятся в 50- 60 лет у которых денег много..а так кому эти деды нужны ?
Великий сатирик• вчера в 23:10
Ответ дляТумба-юмба
А неработающие домохозяйки нищие нужны?