Всех в сад• 29 ноября 2023

Бюджет

Як ви створюєте сімейний бюджет? Хто що купує? Хто знімає житло чи платите разом за житло ,за комунальні?
Біток чи ефір?• 29 ноября 2023
гроші лежать в загальному доступі, в кожного є гроші на дрібні розходи. Крупні покупки робимо узгоджено, комуналку, продукти я беру з загального сімейного бюджету. Заробляємо з чоловіком плюс минус однаково.
Пускаю бісики• 29 ноября 2023
За все платить чоловік. Мої гроші, то на процвітання (моє, звісно).
всемВсёИмного• 29 ноября 2023
Я платил сам за сьемную хату ,когда жил с телкой и покупал продукты полностью за свой счет но она должна была вкусно готовить даже если и работала
ХикориДикори• 29 ноября 2023
Общий бюджет
Работает только муж, жильё своё
Пускаю бісики• 29 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Готувати вам?
Люблю_смаколики• 29 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
С телкой в хате... Пастух, что ли? Женщины не дают?
автор Всех в сад • 29 ноября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Ого. Пощастило
автор Всех в сад • 29 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Капец. Везло ей
viter33• 29 ноября 2023
01 числа кожного місяця клав ’ в тумбочку’ взаємно погоджену суму ’на життя’
Екс-дружина не працювала
автор Всех в сад • 29 ноября 2023
Ответ дляХикориДикори
Общий бюджет
Работает только муж, жильё своё
А почему ви дома?
всемВсёИмного• 29 ноября 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Не утрируйте,всё прекрасно поняли
автор Всех в сад • 29 ноября 2023
Ответ дляviter33
Екс-дружина не працювала
Як так щастить жінкам
Люблю_смаколики• 29 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Не утрируйте,всё прекрасно поняли
Нет, не поняла. Зачем Вам крупный рогатый скот ?
#Пойду_кгадалке• 29 ноября 2023
Гроші в мене. Чоловік купує продукти, я купую. Залишає щось собі, залишок мені.
На границе• 29 ноября 2023
Обидві зарплати докупи, немає його чи моїх грошей, є спільні. Звідти беремо на продукти, великі трати обговорюємо.
Пускаю бісики• 29 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Ого. Пощастило
Кому? Чоловіку? Згодна!
Чесно, я не розумію, нахіба тоді взагалі мені з ним жити, якщо система дає збій. Так, у нас були і важкі моменти, хвороби, пониження у посаді і звісно зниження доходів. Але у звичайному стані речей я не розумію як жити з чоловіком, який не може забезпечити родину. Питання вирішується легко - підходите до дзеркала, знімаєте труси і у кого яйця, той за все і платить.
автор Всех в сад • 29 ноября 2023
Ответ дляНа границе
А якщо один заробляє більше?
Біток чи ефір?• 29 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
телки обычно у быков-осеменителей
автор Всех в сад • 29 ноября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Кому? Чоловіку? Згодна!
Ми з чоловіком все порівну купуємо. Він заробляє в 3 рази менше за мене. Інші гроші я витрачаю на що потрібно мені
На границе• 29 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
А якщо один заробляє більше?
І що? Це ж родина. Ну тоді рахувати хто більше з´їсть , води в душі використає. Так?
автор Всех в сад • 29 ноября 2023
Ответ дляНа границе
Ні. Але язароблчю 3000 він 10000.І витрачати маю більше з цих ніж він
Пускаю бісики• 29 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Ми заробляємо далеко не однаково, він разів у десять більше за мене. Хоча і я не на мінімалці. Всі його грошові картки у мене.
автор Всех в сад • 29 ноября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Щастить вам. Я заробляю в три рази більше чоловіка,платимо за хату і комуналку напополам,в магазині все напополам. Інше все я сама собі купую
Все будет, но потом• 29 ноября 2023
А ось і дружини олігархів підтягнулися, закінчили обговорення в сусідніх темах певно, за скільки купити вживаний пуховик і як вони прекрасно живуть на 10 тисяч гривень.
На границе• 29 ноября 2023
Ответ дляВсех в сад
Чому? Ви ж втричі менше заробляєте?
автор Всех в сад • 29 ноября 2023
Ответ дляНа границе
Чому? Ви ж втричі менше заробляєте?
Ой. 30000. Не дописала
На границе• 29 ноября 2023
Автор, я думаю, що ви недавно заміжня, не більше 10 років. Все в житті змінюється, і роботи , і зарплати. Ну а потім жінка завжди на себе більше витрачає, ніж чоловік, бо у нас більше потреб.
Все будет, но потом• 29 ноября 2023
У нас бюджет спільний. Гроші на спільному рахунку, у кожного є свої «кишенькові» гроші на дрібниці
Чудовий каламбур• 29 ноября 2023
Чоловік платить
Я зараз не працюю
На границе• 29 ноября 2023
І я думаю, що ваш чоловік, розуміючи свою невелику теперішню зарплату на себе мало витрачає.