Значит надо• 29 ноября 2023
Навчитися спілкуватися з чоловіками
Порадьте, де можна подивитися як правильно спілкуватися з чоловіками. Хочу, щоб чоловік поруч відчував себе чоловіком, не давити його. Зараз є відносини, але постійно чую, що я маніпулюю ним, принижую, що він не відчуває себе чоловіком, що я роблю тільки як хочу я і не звертаю уваги на його бажання. Так я можу щось різко сказати, не подумав. Завжди, коли говорю про свої бажання та про те, що мене не влаштовує, це закінчується сваркою.
Хочу спробувати змінити свою поведінку, бо сама бачу що в більшості випадків я перегинаю палку. Але інколи просто не розумію, що я роблю не так. Де саме я зачіпаю його гідність, де саме принижую, в чому мої маніпуляції. Хочу розібратися, бо ціную ці відносини і хочу виправити.
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
Автор, це все робота психолога і поступова, а не на форумі спитати..
Значит надо
• 29 ноября 2023
Ответ дляФляшунька
Припиніть маніпулювати
Так ось і хочу зрозуміти, де саме маніпуляції. Не розумію що маніпулюю(((
Как_б_не_так• 29 ноября 2023
Тут іще момент, що можливо це він маніпулює вами) тому вам до психолога
Щебетуха• 29 ноября 2023
Знову здорово...
Ну не буває більш жіночного, чи більш чоловічого. Жінка є жінка, чоловік є чоловік. Це все люди, кожен зі своїм темпераментом, зі своїм вихованням, зі своїми травмами врешті-решт. Ну не займайтеся цим довбаним мудробабство, будьте просто людьми.
Кіна не буде• 29 ноября 2023
Если он такое говорит, то мужиком и не являлся. Поменяйте мужчину на нормального, с ним не нужно искать книжки по общению))
Щебетуха• 29 ноября 2023
Ответ дляRokko777
Скажу по секрету: любой мужчина не любит критику) но опять - вы спросили , что хочет он? А то прочитал, только про женские хотелки . Если одним словом - прекращайте мозговынос.
Цікаво, а жінки прям обожнюють критику?
Значит надо
• 29 ноября 2023
Ответ дляRokko777
Я його не критикую. Просто в мене теж є потреби. Він хоче, щоб я нічого не висказувала йому, щоб все що мене не влаштовую, держала в собі.
А я з косою• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Прикольно Пусть женится на глухонемой
Значит надо
• 29 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
До психолога пробувала звертатися. Поки не знайшла ’свого’. Тому хотілося б спочатку подивитись може якісь відео.
А я з косою• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
YouTube там их куча по развитию женственности
Викликаю на дебати• 29 ноября 2023
Треба запам’ятати що з вами все ок, це з ним щось не так
Хай змінюється, порекомендуйте йому хай подумає як
А я з косою• 29 ноября 2023
Ответ дляRokko777
Ну назовите хотя бы 1-2 причины конфликта. Мало зарабатывает, не чистит зубы, пукает в постели?))
Всё упирается в деньги чаще всего даже если он пукает но хорошо зарабатывает женщина обычно прощает))
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Я не критикую. Нащо? Всі дорослі, і люди не змінюються, тому когось підлаштовувати під себе марна справа. Можу все зробити самостійно. ВІд заробляння грошей до ремонта сантехніки. Мені комфортно не залежати від настрою і бажань людини поруч.
А я з косою• 29 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
як як, показуєте корміліцу і спілкуєтесь в партері
Вас вагина кормит?
ну хотя бы честно
Значит надо
• 29 ноября 2023
Ответ дляЩебетуха
Знову здорово...
Я просто хочу зрозуміти, де саме маніпуляції з мого боку. Я йому умов ніяких не ставлю.
Значит надо
• 29 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Перестать мозги тр@хать.
Хочу зрозуміти, де саме та межа між тр**хать мізки та говорити про те, що тебе не влаштовує
Королева спама• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Значить з ним лише так, але це буде проявлятися у вас в психосоматиці, воно вам треба хворіти
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Навіщо? от реально навіщо комусь змінюватися заради когось. Треба жити в своїй зоні комфорта. Відповідно просто треба знайти ту людину котра не буде робити ті речі котри дратують.