Значит надо• 29 ноября 2023

Навчитися спілкуватися з чоловіками

Порадьте, де можна подивитися як правильно спілкуватися з чоловіками. Хочу, щоб чоловік поруч відчував себе чоловіком, не давити його. Зараз є відносини, але постійно чую, що я маніпулюю ним, принижую, що він не відчуває себе чоловіком, що я роблю тільки як хочу я і не звертаю уваги на його бажання. Так я можу щось різко сказати, не подумав. Завжди, коли говорю про свої бажання та про те, що мене не влаштовує, це закінчується сваркою.
Хочу спробувати змінити свою поведінку, бо сама бачу що в більшості випадків я перегинаю палку. Але інколи просто не розумію, що я роблю не так. Де саме я зачіпаю його гідність, де саме принижую, в чому мої маніпуляції. Хочу розібратися, бо ціную ці відносини і хочу виправити.
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляА я з косою
У вас собаки никогда не было?
Ні, це моя мрія. Дуже хочу завести собаку.
Rokko777• 29 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
+10000! Якщо чоловік хоче то одружений він чи ні, чи хворий чи здоровий точно буде з жінкою. А так просто зручний формат стосунків секс онли. Немає нічого поганого якщо то влаштовує двох. оскільки автора то не влаштовує, а партнер явно не хоче нічого міняти, то стосунки треба припиняти. Без варіантів.
Ну я бы точно так сделал,как мужчина пишу. Потому что я думал бы только про нее и хотел быть с ней. А тут видно или женатый или гарем из любовниц)
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляRokko777
Понятно) скажу откровенно ибо сам такой, удобно и не более. Физиология и бежать)
Тут не лише фізіологія. Ми багато спілкуємось. Він для мене близька людина.
Белоснежко• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ось я і хочу зрозуміти, як правильно говорити про свої потреби.Щоб це не було маніпуляцією, що я його примушую
Якщо він не хочу, то буде так вважати
Викликаю на дебати• 29 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Навіщо? от реально навіщо комусь змінюватися заради когось. Треба жити в своїй зоні комфорта. Відповідно просто треба знайти ту людину котра не буде робити ті речі котри дратують.
Це був сарказм, заспокойтесь
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Так у вас проблема в зовсім іншій площині. У вас немає стосунків, у вас секс онли. Треба або кардинально міняти формат, або міняти чоловіка (я за друге)
В тому то й справа, що відносин багато, сексу мало. Мені не вистачає. А спілкування вдосталь.
Rokko777• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Он да, а вы?
Христя в тiстi• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Автор, откройте наконец глаза! Проблема не в вас!
Вы уже сказали о том, что хотите. Дальше его ход- или делать это или нет. Он НЕ делает, прикрываясь какими-то причинами. Дальше- ваш. Или вы это принимаете и забываете об этом. Или для вас это критично и ставите вопрос ребром.
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А какие причины не приехать раз-два в неделю? Вот реально если оба хотят, что мешает?
ось в цьому і був конфлікт. Я сказала, що якби дійсно хотів, то за 3 місяці знайшов би можливість. А в нього роботи багато, ніколи(((
Rokko777• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
У него может быть ещё пару женщин, не успевает зарядится) а вообще понаблюдайте очень внимательно. Позвонить неожиданно, понять график работы и т.д. Что то мутно
Fashion_besties• 29 ноября 2023
Вы козерог или телец?)
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляRokko777
+1000
хоча я б навіть з´ясовувати і слідкувати не стала, не не хоче і не хоче... СЛЕДУЮЩИЙ и всьо!
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну добре, с того що ви написали маніпулюють вами, а не ви...
Думаю, і такі моменти теж є. І лосить багато. Бо в більшості випадків робимо так. як йому зручно.
Мамаша в бигудях• 29 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Те що у вас є потреба зовсім не означає що вони обов´язкові для виконання...
В сенсі «не обов‘язкові»?)))
У відносинах має бути максимально комфортно, тобто потреби мають закриватись, інакше про що це взагалі, коли партнер не зацікавлений в тому щоб тобі було добре?
Може я щось не розумію, поясніть
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Вот-вот..
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Какой смысл в ваших отношениях? Он вас обеспечивает, покупает квартиры и машины вам? Если нет, то зачем???
Для мене зміст в відчуттях до нього, це моя близька людина. Піклування може бути не лише матеріальне.
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
В сенсі «не обов‘язкові»?)))
Може я щось не розумію, поясніть
А реально вважаєте що виконання УСІХ вимог партнера то ваш святий обовязкок? Чиясь потреба не означає автоматично ваш обов´язок. Якщо партнер буде вважати за потрібне і можливе, то виконає. НЕ буде - не виконає. Бо це не обов´язок. Але відповідно і я буду вирішувати - наскільки ця моя потреба принципова для продовження стосунків із цією людиною.
В танке• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Автор, а сколько вам лет?
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
А почему вы думаете что проблема в вас, автор? Может просто ваш мужчина по жизни нытик и бидося без яиц? Мне как то сложно представить отношения, где мужчина бесконечно ноет, что им манипулируют и все такое.
Ні, нитіком його точно не назвати. Яйця там є, це точно)))
Я розумію, що проблема не тільки в мені. Але з мого боку є дії, які я роблю несвідомо, не розуміючи що принижую чоловічу гідність. ось і хочу розібратися.
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Близька в якому сенсі? Ви оба фанати лютневої музики 16 століття? мені дещо складно уявити близькі стосунки без спільного сну, господарства, сексу. Дружбу можу уявити, кохання - ні.
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А почему Вы решили, что у Вас с ним отношения?
А як кваліфікують відносини? Як зрозуміти є відносини чи ні?
Я можу на нього покластися, можу довіряти. Він знає про мої проблеми.
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Коли в душі жінки гармонія, то вона і поводить себе відповідно. Вона спокійна, відчуває себе в безпеці, має усе їй необхідне першочергово. У вас гармонії в душі немає, бо вас не влаштовує формат стосунків. Звідси всі проблеми. Гармонія не виникне серед хаосу.
В танке• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
То вы рога с яйцами перепутали))
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляНаучительница
А конкретный пример, можете привести?
Вже писала, що хочу проводити з ним ніч. Мені цього не вистачає. А коли висказую невдоволення, то я маніпулятор
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляА я з косою
Ну так будьте слабой женщиной если хотите. Женщиной которую добиваются, хотят. А вы вцепились в него и что-то от него требуете
Нічого не вимагаю. Просто кажу про свої потреби. І виявляюсь маніпулятором(((
So_so• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Можете положиться на мужчину, который не хочет слушать о Ваших желаниях и который ночевал у Вас 3 мес назад?
Я так понимаю, что проблема действительно в Вас и она гораздо глубже чем кажется?
Что Вас связывает?
svetolino• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Я просто хочу зрозуміти, де саме маніпуляції з мого боку. Я йому умов ніяких не ставлю.
Прочитайте книгу Мужчины с Марса женщины с Венеры. Ещё есть куча видио. И главный вопрос зачем Вам эти отношения? Честно себе сказать. И тогда все станет на свои места. В голове. Если раздражает то плохо . Удачи! Найти ответы на свои вопросы!!!!
Natalia505• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Я його не критикую. Просто в мене теж є потреби. Він хоче, щоб я нічого не висказувала йому, щоб все що мене не влаштовую, держала в собі.
А для чого ви з тим, який вас не влаштовує?
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляА я з косою
Цьому треба навчитися, якщо це можливо.
So_so• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Цьому треба навчитися, якщо це можливо.
Сколько Вам лет?