Значит надо• 29 ноября 2023

Навчитися спілкуватися з чоловіками

Порадьте, де можна подивитися як правильно спілкуватися з чоловіками. Хочу, щоб чоловік поруч відчував себе чоловіком, не давити його. Зараз є відносини, але постійно чую, що я маніпулюю ним, принижую, що він не відчуває себе чоловіком, що я роблю тільки як хочу я і не звертаю уваги на його бажання. Так я можу щось різко сказати, не подумав. Завжди, коли говорю про свої бажання та про те, що мене не влаштовує, це закінчується сваркою.
Хочу спробувати змінити свою поведінку, бо сама бачу що в більшості випадків я перегинаю палку. Але інколи просто не розумію, що я роблю не так. Де саме я зачіпаю його гідність, де саме принижую, в чому мої маніпуляції. Хочу розібратися, бо ціную ці відносини і хочу виправити.
Та легко!• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Хочу зрозуміти, де саме та межа між тр**хать мізки та говорити про те, що тебе не влаштовує
Причины, по которым вы начинаете это делать какие, манеры доносить мысль и частота?
Щебетуха• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Я просто хочу зрозуміти, де саме маніпуляції з мого боку. Я йому умов ніяких не ставлю.
Ну то чесно запитайте - в чому моя маніпуляція? Невже з жінкою у вас виникли б такі питання? Просто, по-людськи спілкуйтеся, нема там ніяких інших ’чоловічих’ кутів зору. Все просто. А то самі нагородять, а потім самі ж вигребають.
Королева спама• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Чоловіку який не здатен розмовляти, вести діалог здається що йому виносять мозок коли просто хочуть поговорити
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляRokko777
Ну назовите хотя бы 1-2 причины конфликта. Мало зарабатывает, не чистит зубы, пукает в постели?))
Хочу щоб приїздив до мене ночувати, хоча б раз на тиждень. Кажу, що мені це потрібно. Теж каже, що цього хоче, але таке було лише 1 раз, 3 місяці назад. Я просто сказала, що більше цього не хочу, бо відчуваю що змушую його це робити. І все - на цьому конфлікт.
Щебетуха• 29 ноября 2023
Ответ дляКоролева спама
Сто відсотків. Але це не тільки чоловіків стосується. Ну не мала людина такого досвіду у дитинстві, ну не навчили її розмовляти. То й не треба займатися перевихованням, це ні до чого не приводить. Ну не ваша людина і все.
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
ГОворити лише про те, що дійсно загрожує вашому життю, здоров´ю, добробуту.
Невимита тарілка, шкрпетки не там, хрюкає-пукає, не так їсть, не там стоїть, не так глядить, не ту шапку на дитину вдягнув, не те молоко купив - не відноситься до того.
Лорка-хлорка• 29 ноября 2023
Віддзеркальте свої слова на себе. Все, що кажете йому, скажіть собі і про себе і відчуйте свою реакцію.
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляА я з косою
YouTube там их куча по развитию женственности
Підкажіть ’толкових’. Різних дійсно купа.
А я з косою• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
У вас собаки никогда не было?
Щебетуха• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Він одружений?
А я з косою• 29 ноября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Оргазм давно был ?
Во. Тоже один из ключевых вопросов.
Rokko777• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Понятно) скажу откровенно ибо сам такой, удобно и не более. Физиология и бежать)
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Так у вас проблема в зовсім іншій площині. У вас немає стосунків, у вас секс онли. Треба або кардинально міняти формат, або міняти чоловіка (я за друге)
Мамаша в бигудях• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
А какие причины не приехать раз-два в неделю? Вот реально если оба хотят, что мешает?
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Треба запам’ятати що з вами все ок, це з ним щось не так
Хай змінюється, порекомендуйте йому хай подумає як
ну, думаю і мені треба щось поміняти. Я сама відчуваю, що можу принизити чоловіка без наміру це зробити, ненароком
Любовь Калистратовна• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
До психолога пробувала звертатися. Поки не знайшла ’свого’. Тому хотілося б спочатку подивитись може якісь відео.
Ну добре, с того що ви написали маніпулюють вами, а не ви...
Щебетуха• 29 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Дружина чоловіка може проти?
Кіна не буде• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Какой смысл в ваших отношениях? Он вас обеспечивает, покупает квартиры и машины вам? Если нет, то зачем???
энциклопУдия• 29 ноября 2023
А почему вы думаете что проблема в вас, автор? Может просто ваш мужчина по жизни нытик и бидося без яиц? Мне как то сложно представить отношения, где мужчина бесконечно ноет, что им манипулируют и все такое.
So_so• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
А почему Вы решили, что у Вас с ним отношения?
Научительница• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Я його не критикую. Просто в мене теж є потреби. Він хоче, щоб я нічого не висказувала йому, щоб все що мене не влаштовую, держала в собі.
А конкретный пример, можете привести?
А я з косою• 29 ноября 2023
Я думала что он Ваш муж. А так мужчина приезжает к вам для секса и на этом всё а вы там себе что-то придумали
Rokko777• 29 ноября 2023
Ответ дляЩебетуха
Дружина чоловіка може проти?
Вот и я об этом)) скорее всего это у мужчине очень удобно такой формат.
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Я не критикую. Нащо? Всі дорослі, і люди не змінюються, тому когось підлаштовувати під себе марна справа. Можу все зробити самостійно. ВІд заробляння грошей до ремонта сантехніки. Мені комфортно не залежати від настрою і бажань людини поруч.
Я теж самостійна. Не залежу фінансово. Сама заробляю, сама купила машину. Але хочеться відчути себе і слабкою жінкою.
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Не з цим чоловіком. КИдайте його. реально тут вже ловити нема чого. 100%
Мамаша в бигудях• 29 ноября 2023
Ответ дляЩебетуха
Дружина чоловіка може проти?
)))) ну мало ли
Может человек работает в ночную смену
Без выходных
Как бы тоже хочет, а не может. Бедолага
А я з косою• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ну так будьте слабой женщиной если хотите. Женщиной которую добиваются, хотят. А вы вцепились в него и что-то от него требуете
автор Значит надо • 29 ноября 2023
Ответ дляEllo
зачем себя ломать в угоду кому-то, может это просто не ваш человек
ні, ломати не хочу. Просто хочу, щоб чоловік відчував себе зі мною чоловіком. А сама розумію, що мені що в собі змінити
Сегодня не целуюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляЗначит надо
КОнкретно в оцьому вашому випадку - замінити чоловіка на іншого.
Ждушечка• 29 ноября 2023
То чему вы хотите научиться - это поведение в границах. Читайте Evo_lutio