УраганнаЯ• 29 ноября 2023

Мусульманська релігія.

Я чесно скажу завжди поважала і досі поважаю всі релігії. Але дізналась сьогодні дещо про мусульманську релігію. Я мала раніше друзів мусульманів, вони часто казали що треба мені прийняти іслам задля того аби врятуватись і так далі, але я і ніколи думки не мала змінювати релігію. Сьогодні дізналась про те що в ісламі Могамет зґвалтував 6 річну Аішу… тобто іслам це про такі речі?! Я в щоці…
Э-велин@• 29 ноября 2023
Ответ дляMarmu
та чого не смутило, я прямо написала, що раніше був повний треш, ви читали мою відповідь до кінця? тому я і кажу, що ми із своєї колокольні не маємо права судити тих, хто жив тоді. у нас старші люди не можуть геїв сприняти, бо для них це дичина, а тоді геть зовсім були інші порядки.
Я писала автору, щоб вона Біблію так уже не романтизувала
Раньше? А сейчас не полный? То, что хамасовцы мусульмане режут заживо людей и сжигают, это еще не полный треш?
Marmu• 29 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
ні, зараз неповний і такі дійства засуджуються. рабство відмінили, жінками дали рівні права, не притворяйтесь, що зараз те саме. хоча я мусульманів радикальних терпіти не можу у погоджуюсь, що вони нелюди.
Різниця у тому, що зараз це дичина і засуджується, а раніше це було як добрий день
90x60x90• 29 ноября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор, ви маєте зрозуміти, що ми всі люди з правом вибору. Люди обирають зло в будь-якій релігії, як і добро. Якщо людина християнин - це не рівно святий. Святий є тільки Господь і фокус краще тримати на Ісуса, а не на людей, який в будь-який момент можуть скоїти зло. Якщо уважно читати Біблію з молитвою до Бога - вона вам відкриє величезну любов Бога до людей. А краще, знайти церкву, яка буде підтримувати вас 🙏 я належу до протестантської церкви
А на треш з Біблії закривати очі? Там же купа фігні такої, що і Бог здається кровожерливим, а не душкою.
Давид ( здається так) вбивав на право на ліво, чудив, а його Бог чомусь вирішив царем зробити. Що, не було людини яка хоча б не вбивала сотнями?
Чим більше читала Біблію, тим більше офігівала. Не бачу там святості взагалі. Відвернуло від релігії, бо очевидно що писалась казка людьми, щоб управляти масами, тримати в страсі і збирати гроші.
Э-велин@• 29 ноября 2023
Ответ дляMarmu
А что толку,что оно осуждается? Разве оно не происходит? Разве не насилуют, не убивают, не сжигают? Разве в нашей стране гет войны и террора, по ому что это всем осуждается?
Э-велин@• 29 ноября 2023
Ответ для90x60x90
Вы не читали Библию. Если бы читали, то понимали,что все зверства делают сатанисты, поклоняющиеся бесам, а не Бог - совершенная любовь
Marmu• 29 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
а що, хтось обіцяв рай на землі чи що? вибачте, ви такі муки претерпали? якщо ні, то не треба пальці заломувати
Э-велин@• 29 ноября 2023
Ответ дляMarmu
А кто вам должен что то обещать? Вы же считаете,что если осуждать зло, то оно исчезнет. При этом можно делать аборты, устраивать оргии, гей парады, войны и все в порядке. Просто выразим обеспокоенность
Marmu• 29 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
я мала на увазі Бога, не людей і уряд. а ви що робите, щоб іскоренити зло, окрім написуєте на форумі? я не робила жодного аборта і не влаштовувала оргій, до слова. А ви, наскільки я розумію, дуже віруюча? не забули заповідь - не суди, ні? а то щось дуже воєвничо налаштовані до мене, причому геть незрозуміло чому
90x60x90• 29 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Де любов там? За які такі заслуги така опіка над вбивцею?
Висновок - вбивай, гвалтуй, нічого тобі не буде якщо ти любимчик Бога. Ще й царем зроблять.
Взагалі там 0 логіки, очевидно що писали люди зі своєї колокольні, підганяючи під потрібні рамки. Як і Коран. Релігія спосіб управління, не більше. Це зрозуміли деякі люди давно і успішно використовували. Релігія в різних варіаціях була з самого початку людства, не зрозуміло навіщо це людям, але очевидно це якась внутрішня потреба. Не було племʼя чи народу, де б не було якоїсь релігії/богів. А потім цю потребу людей почали використовувати.
Э-велин@• 29 ноября 2023
Ответ дляMarmu
Бог вам ничего не должен, если вы не живете по его закону даже его не знаете. Люди делают на себе татуировки бесов, участвуют в каких угодно оргиях, а защищать их должен Бог? В которого они даже не верят и не живут по его заповедям.
Суд - это вынесение приговора. Вы где то прочитали приговор для себя? Бог единый судья.
Никакой войны против вас. Это общественный форум, каждый пишет свое мнение. Вы свое. Я свое.
Э-велин@• 29 ноября 2023
Ответ для90x60x90
Где насильники и убийцы стали любимчиками Бога? И им за это ничего не было?
Kidstaff Bot• 29 ноября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Svitlo_• 29 ноября 2023
Ответ для90x60x90
Давид вбивав лише на війні. І не він нападав. А за свій гріх - історію з Вірсавією та Урією - незважаючи, що він був улюбленцем Бога - він заплатив смертю 4 своїх дітей. І на царя його помазав Бог, коли він був простим пастухом.
Yuli-light• 29 ноября 2023
Ответ для90x60x90
Якщо читати Біблію без молитви, без прагнення пізнати Бога, то ви нічого не зрозумієте як і сталося в вашому випадку 😔 кожна історія там має значення. Але в одному з вами погоджусь: релігія - це зло, але віра в Бога справжня змінює життя. Але без правильної церкви ви довго не протягнете, все потрібно робити з мудрістю
COTTONNAJA• 29 ноября 2023
Христианство? Это где папа Авраам по приказу Бога сына Исаака в жертву принес? Тануна, наши Боги честнее И папа распятого раба маньячелло еще тот, всемирный потоп чего стоит, всех, и правых, и виноватых, и животных, мудило в общем
COTTONNAJA• 29 ноября 2023
Ответ дляYuli-light
шо, вся книжка на 10 скрижалей влезла, чи они с архиватором были?
Yuli-light• 29 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Ви здивуєтесь, але 10 заповідей це не уся Біблія
COTTONNAJA• 29 ноября 2023
Ответ дляYuli-light
фанфики не интересуют, ваш Бог 10 скрижалей дал
Э-велин@• 29 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Ну да. А ваш бог хамасовцами управляет. Там пощада правым и безвинным детям
COTTONNAJA• 29 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Славянский Пантеон в Палестине? Не, конечно забавно было бы, но в силу климатических условий, пресно Разве что Велеса позабавят верблюды
Э-велин@• 29 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Удалено администрацией...
COTTONNAJA• 29 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
Э-велин@• 29 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Удалено администрацией...
Ну вы сейчас как раз сатанинского бога прославляете. А он приходит к своим почитателям и питается их плотью. Так что, мне то ничего, а у вас как всегда, все очень не очень)