УраганнаЯ• 29 ноября 2023
Мусульманська релігія.
Я чесно скажу завжди поважала і досі поважаю всі релігії. Але дізналась сьогодні дещо про мусульманську релігію. Я мала раніше друзів мусульманів, вони часто казали що треба мені прийняти іслам задля того аби врятуватись і так далі, але я і ніколи думки не мала змінювати релігію. Сьогодні дізналась про те що в ісламі Могамет зґвалтував 6 річну Аішу… тобто іслам це про такі речі?! Я в щоці…
Ответ дляMarmu
та чого не смутило, я прямо написала, що раніше був повний треш, ви читали мою відповідь до кінця? тому я і кажу, що ми із своєї колокольні не маємо права судити тих, хто жив тоді. у нас старші люди не можуть геїв сприняти, бо для них це дичина, а тоді геть зовсім були інші порядки.
Я писала автору, щоб вона Біблію так уже не романтизувала
Раньше? А сейчас не полный? То, что хамасовцы мусульмане режут заживо людей и сжигают, это еще не полный треш?
Ответ дляЭ-велин@
ні, зараз неповний і такі дійства засуджуються. рабство відмінили, жінками дали рівні права, не притворяйтесь, що зараз те саме. хоча я мусульманів радикальних терпіти не можу у погоджуюсь, що вони нелюди.
Різниця у тому, що зараз це дичина і засуджується, а раніше це було як добрий день
90x60x90• 29 ноября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор, ви маєте зрозуміти, що ми всі люди з правом вибору. Люди обирають зло в будь-якій релігії, як і добро. Якщо людина християнин - це не рівно святий. Святий є тільки Господь і фокус краще тримати на Ісуса, а не на людей, який в будь-який момент можуть скоїти зло. Якщо уважно читати Біблію з молитвою до Бога - вона вам відкриє величезну любов Бога до людей. А краще, знайти церкву, яка буде підтримувати вас 🙏 я належу до протестантської церкви
А на треш з Біблії закривати очі? Там же купа фігні такої, що і Бог здається кровожерливим, а не душкою.
Давид ( здається так) вбивав на право на ліво, чудив, а його Бог чомусь вирішив царем зробити. Що, не було людини яка хоча б не вбивала сотнями?
Чим більше читала Біблію, тим більше офігівала. Не бачу там святості взагалі. Відвернуло від релігії, бо очевидно що писалась казка людьми, щоб управляти масами, тримати в страсі і збирати гроші.
Ответ дляMarmu
А что толку,что оно осуждается? Разве оно не происходит? Разве не насилуют, не убивают, не сжигают? Разве в нашей стране гет войны и террора, по ому что это всем осуждается?
Ответ для90x60x90
Вы не читали Библию. Если бы читали, то понимали,что все зверства делают сатанисты, поклоняющиеся бесам, а не Бог - совершенная любовь
Ответ дляЭ-велин@
а що, хтось обіцяв рай на землі чи що? вибачте, ви такі муки претерпали? якщо ні, то не треба пальці заломувати
Ответ дляMarmu
А кто вам должен что то обещать? Вы же считаете,что если осуждать зло, то оно исчезнет. При этом можно делать аборты, устраивать оргии, гей парады, войны и все в порядке. Просто выразим обеспокоенность
Ответ дляЭ-велин@
я мала на увазі Бога, не людей і уряд. а ви що робите, щоб іскоренити зло, окрім написуєте на форумі? я не робила жодного аборта і не влаштовувала оргій, до слова. А ви, наскільки я розумію, дуже віруюча? не забули заповідь - не суди, ні? а то щось дуже воєвничо налаштовані до мене, причому геть незрозуміло чому
90x60x90• 29 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Де любов там? За які такі заслуги така опіка над вбивцею?
Висновок - вбивай, гвалтуй, нічого тобі не буде якщо ти любимчик Бога. Ще й царем зроблять.
Взагалі там 0 логіки, очевидно що писали люди зі своєї колокольні, підганяючи під потрібні рамки. Як і Коран. Релігія спосіб управління, не більше. Це зрозуміли деякі люди давно і успішно використовували. Релігія в різних варіаціях була з самого початку людства, не зрозуміло навіщо це людям, але очевидно це якась внутрішня потреба. Не було племʼя чи народу, де б не було якоїсь релігії/богів. А потім цю потребу людей почали використовувати.
Ответ дляMarmu
Бог вам ничего не должен, если вы не живете по его закону даже его не знаете. Люди делают на себе татуировки бесов, участвуют в каких угодно оргиях, а защищать их должен Бог? В которого они даже не верят и не живут по его заповедям.
Суд - это вынесение приговора. Вы где то прочитали приговор для себя? Бог единый судья.
Никакой войны против вас. Это общественный форум, каждый пишет свое мнение. Вы свое. Я свое.
Ответ для90x60x90
Где насильники и убийцы стали любимчиками Бога? И им за это ничего не было?
Ответ для90x60x90
Давид вбивав лише на війні. І не він нападав. А за свій гріх - історію з Вірсавією та Урією - незважаючи, що він був улюбленцем Бога - він заплатив смертю 4 своїх дітей. І на царя його помазав Бог, коли він був простим пастухом.
Yuli-light• 29 ноября 2023
Ответ для90x60x90
Якщо читати Біблію без молитви, без прагнення пізнати Бога, то ви нічого не зрозумієте як і сталося в вашому випадку 😔 кожна історія там має значення. Але в одному з вами погоджусь: релігія - це зло, але віра в Бога справжня змінює життя. Але без правильної церкви ви довго не протягнете, все потрібно робити з мудрістю
COTTONNAJA• 29 ноября 2023
Христианство? Это где папа Авраам по приказу Бога сына Исаака в жертву принес? Тануна, наши Боги честнее
И папа распятого раба маньячелло еще тот, всемирный потоп чего стоит, всех, и правых, и виноватых, и животных, мудило в общем
COTTONNAJA• 29 ноября 2023
Ответ дляYuli-light
шо, вся книжка на 10 скрижалей влезла, чи они с архиватором были?
Yuli-light• 29 ноября 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
Ви здивуєтесь, але 10 заповідей це не уся Біблія
COTTONNAJA• 29 ноября 2023
Ответ дляYuli-light
фанфики не интересуют, ваш Бог 10 скрижалей дал
Ответ дляCOTTONNAJA
Ну да. А ваш бог хамасовцами управляет. Там пощада правым и безвинным детям
COTTONNAJA• 29 ноября 2023
Ответ дляЭ-велин@
Славянский Пантеон в Палестине?
Не, конечно забавно было бы, но в силу климатических условий, пресно
Разве что Велеса позабавят верблюды