Колдунья-вещунья• 29 ноября 2023
Це нормально?
Мити волосся нагинаючи над ванною? Мені здається крім того, що це виглядає по колхозному, та для спини не дуже, то же провокує зморшки на лобі, але ж блін, в декреті часу нема 🙈🤭
Як ви миєте?
Результат:
вже голосів:
46 (63.89%)
мию нахиливши голову над ваною
17 (23.61%)
мию стоячи під душем
7 (9.72%)
інше
2 (2.78%)
мию лежачи у ванній
Мастер Пис• 29 ноября 2023
Всю жизнь наклонившись на ванной.
Это быстрее всего. 3-5 минут и готово и раздеваться не надо.
Сама купляю квіти• 29 ноября 2023
Мию голову нахилившись над ванною - мені так зручно. Не люблю мити волосся стоячи під душем, особливо коли в квартирі прохолодно - мокра спина тоді мерзне, а я не змія щоб вигнутись так щоб на неї не текла вода саме під душем.
КараПузовна• 29 ноября 2023
Скільки там того миття, ви думаєте у вас спина встигне пошкодитися та лоб зморшитись?))
А як виглядає - ну ви ж це на публіці робите, я сподіваюся?
Тож все гаразд, якщо обирати - або брудна голова або помита рачки над ванною, то очевидно друге краще. Бо часу не вистачає іноді на нормальний догляд за собою, це так.
когдадеЦкие• 29 ноября 2023
Но я так не мою,просто потому что мою волосы ежедневно утром во время душа
Харчовий тріль• 29 ноября 2023
А я не розумію, ви голову миєте частіше, ніж тіло? Чи в чому прикол мити голову окремо?
Коленная ложечка• 29 ноября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
А морщины как образуются,не поняла ?)
Зморшки від роздумів про те, що колхозно виглядаєш, доки голову миєш
Колдунья-вещунья
• 29 ноября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
А морщины как образуются,не поняла ?)
А ви візьміть дзеркало коли нахиляєтесь з мокрим волоссям. Волосся мокре шкіру, і лоб морщиться не хило
Звезда в шоке• 29 ноября 2023
А якщо мити волосся, коли звиса є на спину, то можуть з´явитися прищі на спині. Ідеально лише у перукаря?
Харчовий тріль• 29 ноября 2023
Ответ дляМастер Пис
Всю жизнь наклонившись на ванной.
А тіло ви не мили щодня? Чи як?
Ацетилсалициловая кислота• 29 ноября 2023
Завжди мою волосся над ванною.Тому що так не плутається.
Khmelnichanka• 29 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
А тіло ви не мили щодня? Чи як?
Я, наприклад, голову мию зранку, а душ приймаю ввечері. Голову мию в тазіку, мені так найзручніше )))))))
Колдунья-вещунья
• 29 ноября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Та холодно, довго хлюпатись, багато воли йде, а часу є пару хвилин на це :))
ЛолитаНеРазлита• 29 ноября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
ви вже таку процедуру проробили?
Колдунья-вещунья
• 29 ноября 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
ви вже таку процедуру проробили?
Я побачила у віддзеркаленні
душової ручки 🙈
Колдунья-вещунья
• 29 ноября 2023
Ответ дляКараПузовна
От тільки лоб і турбує в цій ситуації, а то що все бігом, то вже ладно
Тут как тут• 29 ноября 2023
Только наклонившись над ванной и мою.
Не люблю мыть в душе, потому что шампунь потом остается на теле)
Та и маску мне надо смывать через пол часа... шо опять лезть в душ?)
Колдунья-вещунья
• 29 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Только наклонившись над ванной и мою.
Тільки подруги у яких коротке волосся, і вони щодня його миють, то вони все разом миють
Харчовий тріль• 29 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Жесть
Мастер Пис• 29 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
А тіло ви не мили щодня? Чи як?
Тело я мою вечером а голову всегда утром.
Харчовий тріль• 29 ноября 2023
Ответ дляМастер Пис
Тобто тіло зранку мити не потрібно?
Мастер Пис• 29 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Тобто тіло зранку мити не потрібно?
Нет. Оно ночью не пачкается.
А два раза и больше раз в день я только летом моюсь.
Харчовий тріль• 29 ноября 2023
Ответ дляМастер Пис
Нет. Оно ночью не пачкается.
Мдаааа
Khmelnichanka• 29 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Жесть
Для Вас жесть, для мене ні. Мені значно простіше і зручніше зранку помити в мисці голву, шию і інше )))), а ввечері поніжитись у ванній чи прийняти душ. Мова про зиму. Літом інші розклади. А взимку... та скільки там тої зими? )))))
ПушАпница• 30 ноября 2023
Мою стоя или сидя на стульчике для ванны. Стоячего душа у нас нет (в прошлой квартире был), поэтому поливаю себя из душа