барабанщица• 29 ноября 2023
Дівчата( я тронулась головою (()
Чекаю прильот(((
От думаю давно не було ( нехай Бог простить)
Мене тиша вже лякає ((
Джонсонюк• 29 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Автор, я думала вы экстрасенс людмила бащак с калиновой. Вот она тронулась.
А почему она тронулась?
Вещает то что Вы слышать не хотите?
Курочка-чубаточка• 29 ноября 2023
Может и я тронулась, когда слышу бахи и звук шахеда близко у меня начинается сердце выпрыгивать, может тоже к психиатру скоро в очередь :(
У моей подруги с войной начались проблемы с психикой, ее сильно трусило, она не могла слюну глотнуть, 6 суток не могла заснуть, звонила по несколько раз в день прощалась.. я ее как могла успокаивала, муж ее помогал ей с лечением, специалистов в помощь позвал, но все вижу это навсегда и нерешимо.
Щас ухожу• 29 ноября 2023
Ответ дляОце фіфа
Сама така, лежу оце кожної ночі і думаю, що вже скоріш би бахнуло і тоді можна спатоньки. Бля, ну це ж ненормально клята кацапня нас геть хворими зробила(((
Станем как бабушки, которые вечно сушили сухари из излишка хлеба.
ЧупакабраЗеБест• 29 ноября 2023
Ответ дляКусачая Я
Попробуйте спортом напряжение сгонять. Или петь. Или просто в подушку поорать.
я ору песни. причем если я иду со скрипкой, то люид на меня нормально реагируют,
а если без скрипки (муж забирает скрипку чтобы я не тащила), то обороачиватся, рассмтаривают, ктото даже цокает языком, те кто не знаю меня (я на районе со многоими уже преезнакомилась)
ЧупакабраЗеБест• 29 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Автор, ви в Києві? Якщо так, то моя знайома працює в крутому фонді, від них є на Позняках психологічний центр, там працюють як з дітьми так і з дорослими, безкоштовно, але по запису...
я в киеве, но на позняки доехать не могу. не могу спускаться в метро.
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Крім метро є ще маршрутки
Брюльтик• 29 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Це птрс.. Уви, вже є назва навіть в псих розладах, не пам´ятаю, але точно знаю, що є, я просто зараз зосереджена на іншому(
Багато людей ставлять на рингтон сирени(
ну який ПТСР?
це тривога! Тривога невизначеності, тому і ’хочеться’ прильоту, тому що це дає визначеність - ’це вже сталось, фух, я вижив’.
Це нормальний стан в умовах постійної загрози.
ПТСР - це геть інше.
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
ну який ПТСР?
ПТСР - це геть інше.
Вам 1000% краще знати
Що ті психологи, психіатри і психоаналітики... Є ВИ... Читателі інтернета
Тра Ля Ля• 29 ноября 2023
Живу біля енергетичного об´єкту і минулої зими тут було весело. І от постійно ловлю себе на думці, що я чекаю вибухів, прям потрібно це знов пережити, не вибухи, а саме закінчення, відчуття після вибухів.
Брюльтик• 29 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Вам 1000% краще знати
є я психотерапевт, який працює з тирвожними розладами і ПТСР
але вам звичайно видніше)) ви ж не читач інтернету))
Кусачая Я• 29 ноября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ок
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
Я ні
А ви можете фантазувати і дальше
ЧупакабраЗеБест• 29 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Крім метро є ще маршрутки
с жулян моих? это около 2 часов в одну сторону...вот такие грустные дела
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Є у Вишневому
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
тоже далеко:(
З Жулян.. Це хвилин 20, для Києва це нічого, а коли є проблеми і треба їх вирішувати то це нічого...
Сумчатая кошка• 29 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
ну який ПТСР?
ПТСР - це геть інше.
так, це фрустрація - неспівпадіння реальності і очікування.
свідомо ми знаємо що війна йде. війна це тривоги і обстріли - це очікувано. коли довго немає тривоги чи бабахів - це реальність яка неспівпадає. мозок починає фруструвати.
Брюльтик• 29 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я ні
А ви можете фантазувати і дальше
фантазуєте наразі ви, і зовсім не розумієте про що йде мова.
Це розлад, який має чіткі діагностичні критерії, а не просто тривога.
Але враховуючи, що ви не дуже розумієтесь в цьому, якщо вам подобається така абревіатура, то не відмовляйте собі у задоволенні)
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
Я ж вам написала)) ви супер пупер крута діагностиня... Я не) написала зразу) у вас якісь проблеми)? Вирішуйте їх) бо явно з птрс ви не працюєте