Кнопкотиць• 29 ноября 2023

Які плани на Новий рік?

Будете святкувати?
После 18• 29 ноября 2023
1 на работу с утра...поужинали и спать(
Тарабарщина• 29 ноября 2023
Поїду до дітей.Щось купимо готове,пару страв.
автор Кнопкотиць • 29 ноября 2023
Ответ дляПосле 18
1 на работу с утра...поужинали и спать(
А Різдво?
Love_Love_Love_• 29 ноября 2023
Святкувати завжди потрібно, але я хочу в піжамі з келихом шамп з чоловіком в ліжку з ільмами і ялинку
автор Кнопкотиць • 29 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Романтика
Ви зараз не разом?
Мала на увазі
Байрактарна• 29 ноября 2023
Та як завжди. Шампанське, смаколики, кіно... в цьому році в Європі, подивимося фейєрверк... нічого грандіозного
Стефанія• 29 ноября 2023
які плани..випить закусить і спать)
После 18• 29 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
А Різдво?
Какое из? Мы 6 вечером всегда варим домашние вареники и пельмени, кутя само собой, приходят родители и кумовья.
Не вмію заміряти• 29 ноября 2023
Люблю святкувати в домашній атмосфері , вип´ємо шампанське, подивимось феєрверк з вікна і спати
Из Виа-гры• 29 ноября 2023
Все як завжди..ялинка,подарунки, смаколики і спати.
Каяспер• 29 ноября 2023
Будемо, до нас завжди куми приходять. Але ми вдень святкуємо, а вночі спимо як завжди.
Каяспер• 29 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Ви в Німеччині?
Не вмію заміряти• 29 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
Ви в Німеччині?
Ні
Каяспер• 29 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Ні
В будь-якому випадку не варто писати українцям в Україні про фейверки за вікном.
Заліковий троль• 29 ноября 2023
В Карпати їдемо, але перше 3 дні Різдва відсвяткувати і відколядувати.
Не вмію заміряти• 29 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
Купа українців живуть не в Україні останній час
Бавовнятко• 29 ноября 2023
НГ дома будем встречать, в пижамах.. Приготовлю чего нибудь вкусненького, купим шампанского, дочке сок...
автор Кнопкотиць • 29 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Скоріш би все скінчилося, усі повернулися та жили вдома
Хочеться вірити в краще саме в нас в Україні
Весела бджілка• 29 ноября 2023
Будем с салютами из мишуры и огромным столом🤗
Алина-1240• 29 ноября 2023
Буду)место в кабаке с 11 октября забито уже на новогоднюю ночь
Чаюри• 29 ноября 2023
Зжеру тарілку олів´є і ляжу спати, якщо друзі не попросяться у мене святкувати. Якщо попросяться, будемо всю ніч їсти мандарини і грати в настолки.
Каяспер• 29 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Але все одно треба трохи думати.
Тоскующая• 29 ноября 2023
Поедем на 3 дня с мужем в Австрию в загородный дом, потом с одним ребенком проведу время, а потом с другим. У меня праздники затянутся
Не вмію заміряти• 29 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
Але все одно треба трохи думати.
Про що думати?
автор Кнопкотиць • 29 ноября 2023
А що тепер все? Ніхто більше не буде святкувати Різдво 7го?
Заліковий троль• 29 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
А яка церква в Україні не перейшла на новий календар?
Солоденька цукОрка• 29 ноября 2023
Нет. Это худший нг в моей жизни
ТаПрямТам• 29 ноября 2023
Не до Нового року і не до святкувань.
забиякина• 29 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
А нащо вам хтось? Якщо в вашій родини 7 то свято то святкуйте. Хіба вам схвалення потрібно?
Бавовнятко• 29 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Почему никто? Кто-то будет... я, например, буду праздновать 7-го, 6 вечером пойдём в церковь при монастыре.. Празднование Рождества как раз, в отличии от НГ, у меня, обещает быть познавательным и интересным...