Скокмоно - стокнуно• 29 ноября 2023
Як вивести зайву воду з організму? Постійно набрякають
Пʼю багато чаю може серед це? Чорний чай з медом і лимоном…
І води багато пʼю
Але зранку дуже набряклі пальці очі
І води багато пʼю
Але зранку дуже набряклі пальці очі
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 ноября 2023
Лімфодренажний масаж, навіть самомасаж. Обовязково массажувати живіт. Довготривало, але дієво.
Зілля до весілля• 29 ноября 2023
Пейте иногда кофе, если его не часто пьете то действенно. Можно таблеточки,но советовать не буду,на них можно подсесть.
Докладальниця• 29 ноября 2023
Не пить на ночь, но клюква и шиповник настойки🥰НО СПРОСИТЕ Врача! Мне лично клюква - маст хев! Имея пиелонофрит и еще препараты.! Но опять же Врача!
На циголках• 29 ноября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Маразм у вас, мочегонные таблетки не вызывают зависимость.
Смурфик• 29 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Какой вес? Много соленого едите? Алкоголь?
А можна я напишу, в мене 90 кг, алкоголь не вживаю. Солоного щоб прям багато то ні. Ні схуднути не можу і таке навіть як не жир а набряки(((
Ответ дляСмурфик
Можливо у вас застій лімфи. Спробуйте більше рухатися на свіжому повітрі. Менше сидіти, а якщо з´являються набряки на ногах, лягаєте на ліжко і ставите прямі ноги на стіну. Так потрібно полежати хоча б 20 хв. Пошукайте в інтернеті вправи від застою лімфи. Також набряки можуть бути сигналом захворювань серця і нирок. То ж якщо вас серйозно турбують набряки, варто пройти обстеження. У мене влітку були шалені набряки стоп, а після тривалих мандрівок містом сходили зовсім. То ж базова рекомендація це рух на свіжому повітрі, просто банальна ходьба.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Лімфоміазот три рази на день по 10 крапель
Божа роса, а не ліки
Блакитна устриця• 29 ноября 2023
Шиповник измельчить и позаваривать. Но пить недолго. Или периодами.
Чай Кадали лимфодренажный хорошо мне помогал .
Каркаде чай мочегонит
Смурфик• 29 ноября 2023
Ответ для6ka4e4ka6
Дякую..подивлюсь вправи. Щитовидна пагано працює, я і ліки пью а все одно застій є(( стараюсь ходить 10000 кроків щодня, за місяць в середньому 7000 вийшло дивилась..
Не обижаюсь• 29 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Божа роса, а не ліки
Курсом 3-4 місяці дуже навіть ок. А ще можна спочатку ін´єкції, а потім пити
Ответ дляСмурфик
Нещодавно захворіла на гнійну ангіну. Не могла нормально їсти три дні точно. На диво за ці три дні ноги просто здулися, від набряків не залишилося й сліду, хоча дуже багато пила рідини і спала.Також прочитала, що цукровмісні продукти провокують розмноження хвороботворних бактерій, то ж обмежила солодощі. І чудо, набряки не зявляються доти, поки не доводиться тривало сидіти у звязку з роботою. Цікавий факт, цукор виявляється навіть більше ніж сіль провокує утворення набряків. Сімейний лікар призначила аналіз крові на холестирин, результат вище норми. То ж вона порадила виключити з раціону мучне, копчене, смажене, дуже солене, солодке. Пропити Омега 3 і статини (які я не п`ю, бо там не хороші побічні) Замість статинів корегую харчування, вводячи продукти які знижують холестерин. Оскільки високий холестерин також є причиною набряків. А якщо подумати, чому в наших предків не було набряків. Бо все життя фізична праця, свіже повітря, харчування тим, що виросло на городі, а не псевдопродуктами з купою консерваннів, підсилювачів смаку, гормонів, емульгаторів і т.п, здоровий сон і відсутність стресу, бо не було часу сидіти і думати, а також скролити соц. мережі наприклад)) Доречі помітила, що коли сплю з відчиним вікном на провітрювання, прокидаюсь без набряків під очима, якщо забуду відкрити перед сном, мішки забезпечені + вечірній чай дає свої плоди)))
Ну що ви, мамо!• 30 ноября 2023
Не їсти цукри (і мед, і фрукти)
Пити тільки чисту воду, гарячу замість чаю
Зілля до весілля• 30 ноября 2023
Ответ дляНа циголках
Барышня вы ку-ку? С какого х вы мне хамите? Не знаете то не вставляйте свои 5копеек, или вам абы выперднуть?
Смурфик• 30 ноября 2023
Ответ для6ka4e4ka6
Оце ви точно підмітили, сидяча робота, тоді щось солоденьке і привіт ходиш як булька 😄👍 спробую ще солодке зменшать 👌
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 ноября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Поки мама не підключила лімфодренаж при лімфостазі, справа з лімфою не пішла, а лімфоміозот пила роками (!)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 ноября 2023
Авторко , вчора мамі сімейна запопонувала нову схему діюча одне, торгові назви препаратів серрата/фібреназе/мовеназа 20, 1 табл. на день. Приймати буде довго, якщо не буде побочних наслідків.