палка-копалка• 29 ноября 2023

чи є ще такі сім"ї де не заведено дарувати подарунки? от просто цікаво..

от ніколи не дарували подарунків в сім"ї у нас коли я була дитиною. взагалі..лише один раз мати шоколадку і дезодорант мені подарувала, на день народження..щось около 13 мені тоді було. і все..більше батьки нічо не дарували мені ніколи...а я як виросла і стала сама заробляти - багато дарувала матері всього (батько не дожив до цього часу). і я не кажу про щось дороге..а взагалі нічого. навіть одної цукерки нещасної з бантиком..чи навіть без бантику. взагалі нічого....отак..
Вимагаю спілкування• 29 ноября 2023
Не знаю таких.
СМСница• 29 ноября 2023
У меня так. Но это скорее от безденежья. Сейчас муж просто даёт деньги что бы что то сама купила.
Ряженка• 29 ноября 2023
Не знаю таких теж
Хоча згадала, що двоюрідна сестра чоловіка після розлучення говорила, що її колишній чоловік ніколи з Днем народження не вітав. Хоча вони нормальна сім´я були, не бідна
Смурфетта• 29 ноября 2023
Мы подарки дарим, но они не всегда привязаны к датам.
Детям на НГ и ДР давно дарим что им надо+какую-то мимишность
Друг другу - по желанию, без повода
Залізна пані• 29 ноября 2023
Да, семья моего мужа. Никогда ни ему, ни его сестре ни хрена не дарили.
Бюст Березуцкого• 29 ноября 2023
У меня в первом браке такое было. В основном от низкой самооценки и желания экономить на ’полезное’. Сейчас все поменялось
Тумба-юмба• 29 ноября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Не знаю таких.
Теж не знаю
5cmhybyna• 29 ноября 2023
я не дарую і не потребую нічого від інших. Не розумію нашо дарувати тим, у кого є усе
Поміркована думка• 29 ноября 2023
Ми не даруємо
Лише дітям на Миколая і ДН, коли вони були малими
Просто їдемо і купуємо хто що хоче без прив’язки до свят
Бюст Березуцкого• 29 ноября 2023
Удивляет что вы много дарили матери в одностороннем порядке. Хотели быть хорошей, а она принимала как должное?
Мамзелькіна• 29 ноября 2023
В нас завжди дарувались подарунки. Батьки дарували нам, а ми батькам. Відколи у мене з´явились кишенькові гроші, я почала відкладати їх на подарунки рідним. Як я вийшла заміж і народила сина, то подарунки теж були завжди: і йому від нас, і нам від нього. Тепер він живе з жінкою і її сином. Тепер подарунки купуємо і їй, і малюку)
Обожнюю робити подарунки. Я теж не страждаю без подарунків, отримую часто, з приводу і просто так.
Мрію про космос• 29 ноября 2023
двое детей. НЕ ДАРИМ, Так получается. но покупаем детям и так все. И себе не дарим.
Сегодня я не я• 29 ноября 2023
У нас только детям дарим, деньги есть, просто как то так повелось
Ашолюдискажуть• 29 ноября 2023
У нас, начали дарить когда я стала жить отдельно
Мы дарим детям , друг другу нет
автор палка-копалка • 29 ноября 2023
Ответ дляСМСница
ну з грошима дійсно було напряжно. але я ж кажу - одна цукерка погоди не робить, а приємно робить. бабуся мені навіть 1 банан дарувала в дитинстві, грошей не було, а приємне зробити хотіла. отак. а батьки - ні.
Love_Love_Love_• 29 ноября 2023
В мене і в чоловіка так було що не дуже дарували. Ми в соювоїй сімʼї це змінили кардинально, даруємо одне одному часто і багато, відмічаємо всі свята, радості і події
автор палка-копалка • 29 ноября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
досі так робить.
Бюст Березуцкого• 29 ноября 2023
Ответ дляпалка-копалка
досі так робить.
Может уже хватит?
Эскиз бесконечности• 29 ноября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Ми не даруємо
А разве не хочется даже в нг подарить немного волшебства и романтики в красивой бумаге в секретном месте ? Смех,улыбки,счатье ,именно сказки каплю?
Замріяна• 29 ноября 2023
Ну мне дарили, но чаще не то, что хотелось и было ещё обиднее. Типа хотела Барби, а под елкой страшный свитер
автор палка-копалка • 29 ноября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Может уже хватит?
мені її шкода, хочеться якось підтримати по можливості. тільки знову ж таки все в односторонньому порядку. навіть на каву коли зву в ресторан - сидить розказує мені своє, про мене не питає. враження наче я пришла аби її нагодувати, напоїти, та вислухати все гімно яке вона назбирала цілий місяць спеціально для мене. і піти потім собі...
Щебетуха• 29 ноября 2023
У доньки в класі дівчинка зі свідків ієгови, в цьому році в класі проводять Таємного Санту, дівчинка у цьому участь не приймає, не уявляю як дитині буде дивитися, як усі обмінюються подарунками, а їй не можна.
автор палка-копалка • 29 ноября 2023
Ответ дляЩебетуха
чому не можна?
Love_Love_Love_• 29 ноября 2023
Ответ дляЩебетуха
Вони до речі тому потім злі і заздрісні виростають
Б´ю байдики• 29 ноября 2023
У нас була багатодітна родина і на НР завжди солодощі лише, ми навіть не знали про подарунки.. іграшок було вдосталь, книжок теж.. але завжди чудова атмосфера була- ми усі готували святковий концерт, робили поробки своїми руками..
Щебетуха• 29 ноября 2023
Ответ дляпалка-копалка
чому не можна?
не знаю, це якось суперечить їхній релігії
Бюст Березуцкого• 29 ноября 2023
Ответ дляпалка-копалка
І як воно? Іи відчуваєте що ваша підтримка працює а не все іде як в чорну діру?
Бо я теж таким займалась але ураще не ставало. Навіть квартиру їй купила, і теж по ресторанах катала і на курорт де все було з кислим обличчям не те і не так.
Про її гімно можна по телефону послухати чи в неї вдома і швидше і дегевше і результат той самий
автор палка-копалка • 29 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
певно що так. бо боляче дивитись як всіх кругом люблять, а тебе ні
Поміркована думка• 29 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ми ніколи не святкуємо НР
Лише Миколая і Різдво
Діти нічим не обділені, добре забезпечені
До війни могли поїхати кудись разом, але це скоріше не до свята прив’язка, а до кількості вихідних
В нас багато любові, турботи і щастя без волшебства і капєль сказкі))
Так теж буває)
автор палка-копалка • 29 ноября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
в чорну діру. не знаю..може для власної совісті останнім часом робила. певно і справді треба прекращати це. ого...оце ви дали...ні, квартира це вже занадто. мені б хто квартиру подарував...не ті масштаби у нас. але психологічно все те саме. повне обезцінення? та ви ще і вкладались по повній, ну я собі такого дозволити не можу. але що могла робила.