Птица секретарь• 29 ноября 2023

Не вірила , що чоловік алкоголік може змінитися..

Моя тема:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3404514
Але до судового засідання отримав такий переляк... плакав, вмовляв, не їв, не спав.. ще й двох друзів поховав які пили безбожно.. переляканий був і від втрати сім´ї і від участі яка його чекає.., каплі в рот не бере більше місяця, гроші в сім´їю всі до копійки..в суді суддя дала настанову зберігати сім´ю будь якими шляхами, йти до психологів, працювати над збереженням, бо останнім часом дуже багато розлучень) наразі заява залишена без розгляду, сподіваюсь не пожалуйкую..
Техпаспорт на медузу• 29 ноября 2023
Месяц…🤦🏻‍♀️ не хочу рушить вашу эйфорию, но ептиль…

Шалена невинність• 29 ноября 2023
Дай Бог! Терпения Вам и всех благ
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Він розуміє що це останній шанс, і суддя йому сказала що вдруге буде кінець(
ЛЮБА• 29 ноября 2023
Это рулетка , папа мой столько раз завязывал , и держался год после сердечного приступа… но затем, с новой силой … если вы любите эти игрища , то пробуйте . Но вот честно , не вижу смысла тратить жизнь на алкаша и его страхи…
Відморожена• 29 ноября 2023
Ви ж розумієте,що місяць -це ні про що,на жаль? Дай Бог створити Вам таку тему через рік
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляВідморожена
Дякую, я все розумію, але дала останній шанс..
постою_послушаю• 29 ноября 2023
Помогай вам Бог! Всё возможно в этом мире, почитайте историю Джеймса Хэтфилда, за несколько десятков лет один срыв, снова рехаб и опять как огурчик. Так это при его то жизни и соблазнах. Желаю вашей семье долгого трезвого счастья!
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую , почитаю)
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Дай Бог! Терпения Вам и всех благ
Дякую

Пупуговка• 29 ноября 2023
Мій колишній хлопець не пив років 7-8, ми гуляли в одній компанії, потім зустрічались, розійшлись через 2 роки, компанія розпалась. Я повернулась до нього через пару років і вияснилось що він знову ’на стакані’(( пішла від нього 2 і останній раз, я давно живу в іншій області.
Онкохворий рахується здоровим після 5 років ремісії. До мого колишнього алкоголізм повернувся після 7-8 років ремісії.
Техпаспорт на медузу• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я вам только добра желаю.
Будьте только реалистичны, если что вдруг.
Пс, не читала.
ЛЮБА• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Ну и нафиг оно вам надо ? Вот честно, нет бывших алкоголиков …
Иванка Бур• 29 ноября 2023
В,ні,я теж не вірю.
Не будь КакСвета• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Моя мама вірить вже 35 років! Мій батько алкаш, але вона все життя намагається його перевиховати😣
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляПупуговка
Дякую за вашу історію.. але я маю план Б, якщо зрив, то іде назавжди з мого життя..
ЛЮБА• 29 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Как же он без нее? Она же за него в ответе , как же она его бросит , он без нее пропадет … ага слышала …
So_so• 29 ноября 2023
Зря. Он мог бы не пить и после развода.
Не будь КакСвета• 29 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Мій навіть не завязував. Іноді лежить в лікарні по декілька днів( коли з алкашами поб’ється) трохи оклигає і тікає на розлівайку(
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
25 років життя і діти які його люблять незважаючи ні на що..

tushka123• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Очень вас понимаю и знаю такую ситуацию. Но,, дали последний шанс,, и,, не верила что муж алкаголик изменится,, , это очень разные понятия. Месяц, это ни о чем. Вам это любой скажет, кто с этим сталкивался. Это я вам у тому, что бы вы не радовались прежде времени, потом больно очень разачаровываться. Поэтому держите всё под контролем, на сколько это возможно и при малейшем сбое, примите верное решение. Надеюсь, что всё у вас будет хорошо и ваш муж действительно возьмётся за голову и станет дорожить вами и семьёй.
Tasya-Natusya• 29 ноября 2023
У моєї подруги колишній чоловік алкоголік - кинув пити як поставили діагноз цироз печінки. Знайшлов гарну роботу, зробив ремонт, допомогає дочці, окрім плати аліментів. Вважаю, що алкоголіків може перевиховати лише питання життя і смерті.
ЛЮБА• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
За что можно любить алкоголика ? Какой он им пример показывает ? Ну нафиг , я вам как ребенок такого папаши говорю , просила маму уйти от него … прямо счастье наблюдать это пьяное тело каждый вечер … да для меня счастье было когда он в рейс уходил !
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляtushka123
Дякую) я теж сподіваюсь що він пішов по вірному шляху..
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Ви тему мою попередню читали? Він пив останні 2 роки.. 25 років в шлюбі щасливому і 2 з них він пив.
tushka123• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Ваша поддержка тоже ему очень нужна! Удачи вам!
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляtushka123
Дякую, я його і не припиняла підтримувати, просто він десь загубив себе, сподіваюсь тимчасово..
ЛЮБА• 29 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Знаете хватает и пару месяцев что бы испортить все что было хорошего … алкашей на дух не переношу , с любым опытом алкоголизма … терпеть и дня не буду…
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Мій не бився і в лікарні жодного разу не лежав... Ви розлучені з ним чи досі терпите?
автор Птица секретарь • 29 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Ок)
Пані з калабані• 29 ноября 2023
Знала знакомого алкоголика, так вот он не пил лет 20 уже. Умер месяц назад во сне , сердце остановилось, 52 года. Но до последнего ни капли в рот . Вот это выдержка у него была.