Птица секретарь• 29 ноября 2023

Не вірила , що чоловік алкоголік може змінитися..

Моя тема:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3404514
Але до судового засідання отримав такий переляк... плакав, вмовляв, не їв, не спав.. ще й двох друзів поховав які пили безбожно.. переляканий був і від втрати сім´ї і від участі яка його чекає.., каплі в рот не бере більше місяця, гроші в сім´їю всі до копійки..в суді суддя дала настанову зберігати сім´ю будь якими шляхами, йти до психологів, працювати над збереженням, бо останнім часом дуже багато розлучень) наразі заява залишена без розгляду, сподіваюсь не пожалуйкую..
Миссис Буркул• 30 ноября 2023
Ну и молодец, что дали шанс на исправления. Каждый человек заслуживает шанс исправить ситуацию. И тогда вы будете спокойны, что сделали от себя все возможное, что нашли силы. Пусть все у вас будет хорошо 🙏🏻

автор Птица секретарь • 30 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
В кризовій ситуації, волею-неволею всі ми показуємо своє справжнє лице. Ваш чоловік показав, ви самі описали в попередньому пості. Майте на увазі, кожен наступний ’ляпас’ буде болючіше ніж попередній.
Ваш нік повинен бути моїм в цій темі))
автор Птица секретарь • 30 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Спасибо большое)) вот не вижу вас и не знаю, но обняла бы🫶
Миссис Буркул• 30 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я просто знаю что такое давать этот последний шанс и знаю как чувствуешь себя потом, когда оно идет как нужно) дай бог пусть у вас оно вот и идет как нужно 💪🏻
Но и в обиду себя не давайте ✌🏻
автор Птица секретарь • 30 ноября 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Но и в обиду себя не давайте ✌🏻
В обиду больше не дам, ни себя ни сыновей.. спасибо большое) и вам всего самого хорошего)
Леди Репях• 30 ноября 2023
Пусть всё получится у Вас🩵
автор Птица секретарь • 30 ноября 2023
Ответ дляЛеди Репях
Пусть всё получится у Вас🩵
Спасибо большое)
Кумася• 30 ноября 2023
Бажаю, щоб не пожалкували, але не одягайте рожеві окуляри, місяць це дуже мало, щоб робити висновки і вірити, що він змінився.
автор Птица секретарь • 30 ноября 2023
Ответ дляКумася
Дякую, а я чомусь вірю, що схаменувся і зрозумів що йому дорожче..

Кумася• 30 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Дуже хочеться вірити. Знаєте, в мене знайомий, був наркоманом, потім закохався, вона теж вживала. Вони обоє лікувалися, і знаєте що, вони зав´язали і вних народився син, якому вже 4 роки. Так що, головне бажання, бажаю вам щастя
автор Птица секретарь • 30 ноября 2023
Ответ дляКумася
Дякую, навзаєм ❤️
ТаПрямТам• 30 ноября 2023
Удачи!
Я не знаю, советовали ли уже, но пусть почитает Алена Карра «Легкий способ бросить пить».
Я знаю того, кому помогло.
автор Птица секретарь • 30 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Удачи!
Я знаю того, кому помогло.
не советовали, спасибо