Сегодня не целуюсь• 30 ноября 2023
Отпуск
Наконец-то собралась. Взяла отпуск на недельку, уже просто упадок сил, приболела к тому же.
Все хотела поехать в Европу на рождественские ярмарки посмотреть, переключиться.
И вот отпуск начался, а я в растерянности...
Горло ещё побаливает, переживаю стоят ли границы, а с другой стороны такое чувство, что упускаю свой шанс сейчас и так обидно.
Если и выезжать, то завтра, а ничего не готово, кроме желания. Как бы вы поступили?
Результат:
вже голосів:
55 (70.51%)
В Европу
16 (20.51%)
Отлежаться дома
7 (8.97%)
Ваш вариант
Света С Приветом• 30 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
От вас нет советов. Только нытье как все плохо)))
С чего вы решили что советы есть от вас ? Тут постоянно врут. Вот и вы врете про 2 часа на границе, а еще одна про 40 минут и как отлично ездить в автобусных турах заболевшей. А я пишу правду, что это очень утомительно
Чудовий каламбур• 30 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
При том, что за два месяца последний я посетила три страны и это были разные поездки и это не так легко как Вы тут описываете, что сел и поехал и очереди сейчас не по два часа. Что это за отдых такой ехать заболевшей лишь бы что ? Устанет так, что ничего не захочется. Автор спросила совета, я ответила
Ну не скажіть. Кому як. Я перший раз була в Парижі з півтора річною дитиною в жовтні. Дощ шпарив поки ми в черзі в Лувр стояли. Ми за тиждень були такі задовбані з чоловіком, але нам дуже сподобалося.
Чудовий каламбур• 30 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ну некоторым и в Турцию по двое суток не страшно. Каждому свое. Автор совет спросила и соответсвенно советы будут разные
А що саме страшного? Я їздила цього року в Грецію, минулого в Хорватію з двома дітьми (малій 5 було), все добре. Звісно що хотілось би більше комфорту, але нам подобається море більше ніж не подобається автобус))
сЛАдКОежКА• 30 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
У вас пунктик на алкоголе смотрю ? Про какой комфорт вы говорите ? Автобусные туры этого в принципе не предусматривают. После такой догори только отоспаться желание будет, а не по 30 шагов ходить с больным горлом 🤦♀️
де я говорю про комфорт? про комфорт це у вас пунктік. я кажу про відпочинок. різдвяні ярмарки передбачають піші прогулки. автор написала, що вона планувала відвідати різдвяні ярмарки в європі, а не комфортно відлежатись десь. мова не про вас зараз - вам вже написали що до літа у вас ще більше ніж пів року, щоб запланувати комфортну відпустку
сЛАдКОежКА• 30 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
ні, це ви якраз брешете, бо автобус це не про комфорт, а ви тільки про комфорт і пишете. звідки вам знати, скільки стоїть туристичний автобус на кордоні? 2 роки підряд їздила в чорногорію на автобусі. 29 жовтня повернулась з автобусного туру до стамбулу - найдовше нас тримали до 2 годин на нашому кордоні при виїзді, всі інші кордони проходило за 40хв в середньому.
сЛАдКОежКА• 30 ноября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
розкажіть про париж - самі їздили, чи автобусний тур брали?
чи вистачить 2 дні для парижу? враховуючи що в один з них діснейленд планується? просто всі тури які дивлюсь - вони на декілька країн розраховані і 2 дні в парижі. але й на дійснейленд пишуть краще 2 дні відводити (2 парки). дякую
Чудовий каламбур• 30 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Ми подорожували літаком. Два дні дуже мало. Ми тільки в Діснеї були 2 дні, там дві частини парку, то по одному на кожен. І це швиденько пробігтись. Дісней почитайте про черги як займати, скачайте застосунок і визначтесь на чому хочете найбільше покататись і подивитись. Для відвідання Діснею краще на цей час поселитись в готелі поруч, маб на увазі не прям поруч парку, але і не так щоб їхати з Парижу. З таких готелів зазвичай є автобус в/з Діснею, приїдете під відкриття і поїдете після салюту. Щоб обійти Лувр теж треба багато часу, там можна і тиждень ходитти) На Лувр ми виділили цілий день. Ви дивіться наскільки любите музеї. Прокатіться на корабліку по Сені, там непоганий маршрут, можна сходити і сідати будь де по маршруту цілий день. Batobus, здається, називається. Ви якщо без маленьких дітей, то встигнете значно більше.
сЛАдКОежКА• 01 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую вам за відповідь.