кнопкодав• 30 ноября 2023

Мазання при вагітності

Добрий день.
Вагітність, 6 тижнів. Була на узд, тиждень тому, все добре. А сьогодні виявила трохи рожевих виділень. Написала лікарці своїй, вона назначила таблетки. Але що це може бути не сказала. На прийом до неї аж через тиждень.
Підскажіть будь ласка, в кого таке було і що це може бути? Бо маю невдалий досвід минулої вагітності, тому дуже переживаю
Дякую
Кому там слова не давали• 30 ноября 2023
Было тоже на 6 неделе, по УЗИ всё хорошо. Тянул низ живота и розовые выделения, в этот день я много ходила. Потом отлежалась день и всё прошло. Так и не поняла, что это было. У меня эрозия, врач говорила, что может эрозия кровить даже, если раньше не беспокоила, т.к. меняется гормональный фон.

90x60x90• 30 ноября 2023
у меня когда пошла кровь на таком сроке я летела уже в гиникологию на приемный покой, сразу ложили на сохранение, уколы и т.д. два раза так лежала по две недели.
Бабо-лебідка• 30 ноября 2023
В мене теж на 6т було таке, рожево-коричневі, небагато, і тільки зранку при поході в туалет. В мене було передлежання плаценти, але згодом вона піднялась. Головне фізичний, сексуальний покій. І повільно і мало ходити. Відпочивайте більше.
Вбигудях• 30 ноября 2023
Сходіть на УЗД. В мене так завмерла двічі проявилась.
Анчо Ус• 30 ноября 2023
В мене обидві вагітності в час очікуваної менструації було легке мазання кілька днів. Далі все було ок, вагітності без патологій
Луноходик_Ик• 30 ноября 2023
В мене таке було, але не рожеві виділення а коричневі, то це була завмерла. Знаю багато причин через які можуть бути мазня: гематома, ерозія, завмерла, предлежання плаценти( хоча вона ще тільки формується тому на такому терміні навряд чи саме вона). Може бути навіть таке що лопнув якийсь сосуд і вийшла кров. Короче так гадати це дуже важко і вам ще тиждень не спокійно. Або йдіть на УЗД, або здайте хгч в динаміці якщо приріст нормальний то з вагітністю все добре. Але моя порада, поїхати на УЗД і подивитись ще раз що там не так
Xвостокрутелка• 30 ноября 2023
Часто недостаток прогестерона или проблемы с гемостазом. После прошлой беременности обследовались на тромбофилии, АФС?
Ane4ka-9cee• 30 ноября 2023
В мене були коричневі виділення на 9 тижні, злякалась дуже. Було відшарування плідного яйця. Пару днів буда в стаціонарі, потім дома відлежувалась. Пила горомон і кровоспинні
Светлана-86• 02 декабря 2023
У меня 7-8 Нед, положили на сохранение. За неделю до этого была на узи, все хорошо. Потом просыпаюсь утром а с меня течёт, хуже чем про месячных. Думала все! На стационар, узи, плод жив. Кололи гемостатики, сейчас кровотечение прошло, осталась бурая мазня с вкраплениями типа катышек. УЗИ повторное показало большую гематому. Лежу, сохраняюсь.

автор кнопкодав • 02 декабря 2023
Ответ дляСветлана-86
Хай Бог вас береже з малечею🙏 все буде добре, вірте🫶