kanareyka_tweety• 30 ноября 2023

Яким ви бачите найгірший для України сценарій закінчення війни?

Моя думка: захоплення всієї України та капітуляція Києва неможлива. Втрата Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва, Одеси теж неможлива.
А що можливо? Втрата залишку Донецької області й припинення війни під якісь гарантії НАТО з неприйомом нас у це НАТО. Це і є, на мою думку, негативний сценарій, коли Україна сумарно втратить уже 25% своєї території.

Те, що нам не дають елементарних снарядів, вказує, наскільки Америці на нас стало байдуже. До речі, рашка чекає приходу Трампа, а я думаю, що Трамп якраз може показати себе краще й рішучіше, ніж Байден, щодо України (так, як це було в Сирії). Трамп значно помʼякшив риторику щодо нас і навряд дозволить диктаторам принижувати Штати. Але це все одно буде нескоро. Та й він не погидував свого часу зустрітися з Ким Чен Ином, а це так собі гордість. Трамп дуже ірраціональний, невідомо, що в нього в голові на ту чи іншу мить. Водночас Байден дуже раціональний, але нерішучий.
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
больше коррупция и предательство .
с разминирования Чонгара и т д. и шашлыков
Значить русня вам не страшна, а нормально можно жить и в окупациї
Tatyanaagafonova1• 30 ноября 2023
Я вважаю що ми не виграємо, і наші ненажерливі депутати цьому допомогли, бо велику частину допомоги від інших країн вкрали, наші волонтери ’притули та стерненки’ ( є і справжні, але не багато) також вкрали майже все, ну 90% точно. Наш президент живе у замку мрій, який сам собі побудував. Військові прозріваютьз кожним днем. Скільки людей загибло? Скільки територій втрачено з 24.02.. Питання ’Нахіба’? Але ж хто буде його задавати..
Meercury• 30 ноября 2023
Относительно идентичности. Ну если так и дальше будем вынужденно мигрировать в другие страны и интегрироваться то о какой идентичности и нации речь?

И чем дольше идёт война тем больше наших останется навсегда в других странах
tatavit• 30 ноября 2023
Ответ дляSmileyFace
У нас людского ресурса не хватит на много-много лет.
Україна - велика країна.Інтенсивність боїв може то знижуватися, то зростати. Тому вистачить на багато
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ дляNYC
Я вас умоляю. Не нужно так рассчитывать на запад. Прийдут к власти ультраправые и ппц.
тут на Польшу посмотреть, никто не может с этим страйклм цивилизовано закончить
Екатерина27• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Війна не в рашці, а в Україні. Україна - це східна Європа, яка межує з 4 країнами НАТО і ЄС
Если уж быть точным, то на части, которая с недавних времен входит в состав РФ тоже идут военные действия. Другой вопрос, что вошла она туда уже во время войны. Но формально то уже это территория РФ( хоть и не признанная нами)
Meercury• 30 ноября 2023
Ответ дляРешка7777
Наверное потому что выгодно кому-то ?
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
покупая яйца за 17 грн шт, воевать можно бесконечно
не перводите стрелки , внутри причин достаточно .
cactus_• 30 ноября 2023
Будут какие-то соглашения на условиях кацапов. Оружия у нас нет, мобилизация провалена, уклонистов на фронте до 50 %, ничего власть уже не сделает никаким усилением репрессий, люди предпочтут тюрьму вместо смерти, никто не хочет умирать ни за Крым, ни за Донбасс, ни за НАТО. Украина останется в границах без этих областей, не думаю, что они дальше пойдут
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Яка нахєр РФ! З боліт пишеш? Ніхто у світі не визнав анексію!
Fashion_besties• 30 ноября 2023
Згодна з думкою деяких воєнних експертів, що у України зараз останній вагон - сісти за стіл переговорів і втратити те, що вона і так вже не має.
У наступному році і далі вона втратить набагато більше.
Це вже не говорячи про населення.
Таке враження, що українців цілеспрямовано і вперто стирають з лиця землі. І не тільки Рашка.
SmileyFace• 30 ноября 2023
Ответ дляtatavit
Если считать с женщинами, то да.
Life is Beautiful• 30 ноября 2023
Найгірший - президент яник, якого контролює путин. Вони хочуть контролю влади, а не захвату земель.
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляcactus_
Про 50-70% уклоністів Льошу Арестовича наслухались? У нього зараз куратори фсбшні
Life is Beautiful• 30 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Не кажить такого, це жахливо(
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ дляMeercury
Наверное потому что выгодно кому-то ?
уши уйла конечно торчат.. но пока ничего не происходит по решению
Екатерина27• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
И? Мы сейчас о признании говорим или о том, что есть на сегодня?
автор kanareyka_tweety • 30 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
На сьогодні тимчасово окуповані землі. Українські.
Ирина-bbd0• 30 ноября 2023
Ответ дляTatyanaagafonova1
Просто ФУ!!!! Оправдывать оккупантов !
Глаза стеклянные у желудков на ножках!
Slavnaja• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
У Вас дивні висновки з прочитаного. Видно, Вам хочеться розвивати цю тему.
cactus_• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
А почему фсбешные? Может это игра Банковой, будет на выборах голоса оттягивать или как он так просто покинул Украину?
Решка7777• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
какой Леша, повально выезжают любыми способами
vikohka• 30 ноября 2023
Ответ дляNYC
ne будeт nикакого писца.
Zaviriuha• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так справа в тому, що нашу владу завжди хтось контролює, як не валютний фонд, то ЄС, то НАТО розказує які реформи нам потрібні, то Росія.
Falcon82• 30 ноября 2023
Ответ дляTaFo
я вот как дура верила, что победим, в наши прекрасные земли, заводы, и тп пойдут инвестиции. станем Дубаем цветущим.
а потом началось...то барабаны в метро, то миллиарды на мыльные оперы.
мы никогда не выгребем. прям обреченность.
я может и пессимиздю, но блин. тут последнее донатишь
Оце і є найгірший сценарій...коли влада не бажає змінювати принципи керування і бажання дерибану ще більше, ніж коли, бо кошти зайшли в країну шалені
Zenkas• 30 ноября 2023
наша победа -лето 2024 .до выборов в сша.без этого байдену не выиграть.ракеты,авиацию дадут.
Екатерина27• 30 ноября 2023
Не люблю Арестовича, вот прям органически его не воспринимаю. Но иногда у него проскакивают вполне адекватные и очень четкие фразы. Одна из них- война в
Дева Мария• 30 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
С чего вы взяли ? Вы до сих пор не поняли что сериал с актером продолжается ? Только сезон другой
Екатерина27• 30 ноября 2023
..в Украине не за мир и независимость, а за смену вассала
vikohka• 30 ноября 2023
Ответ дляFashion_besties
Це вже не говорячи про населення.
какой брeд.