Луноликая Вика• 30 ноября 2023
Хто може надати довідку , що людина одинока?
Чи існує взагалі такий документ і в яку установу звертатися, щоб підтвердити відсутність чоловіка, дітей та інших близьких родичів?
Злива інформації• 30 ноября 2023
Цнап может дать справку о составе семьи, проживающей по одному адресу.
Луноликая Вика
• 30 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Це не те, справа не в адресі
Луноликая Вика
• 30 ноября 2023
Ответ для__Jane__
А це не підходить?
Ні, якраз потрібна така довідка
Луноликая Вика
• 30 ноября 2023
Ответ для__Jane__
Оте виділене рожевим читали?
Читала , якийсь абсурд
Ермолайчик• 30 ноября 2023
Можливо у соціальних службах. Вони ж допомагають одиноким стареньким. Якось же дізнаються, що вони одинокі.
Доктор Варвар• 30 ноября 2023
Нам у селі працівники соц служби робили таку довідку, у бабусі моєї померли всі діти і чоловік, для призначення виплат як одинокій, ми зверталися до соц працівників і нам видали таку довідку.
Луноликая Вика
• 30 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Вона не прописана в Україні вже кілька років, тому не думаю, що соц.служби в курсі, це напевно за місцем проживання
Доктор Варвар• 30 ноября 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Можливо, звертайтеся і уточнюйте, ми надавали всі свідоцтва про смерть дітей і чоловіка.
Луноликая Вика
• 30 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Дітей не було взагалі , тому нема що надати
НетЕщеНаверное• 30 ноября 2023
А кто у вас её просит? Кто просит - у тех и спросить, от какой инстанции им надо . Хотя таких справок в природе не существует
Луноликая Вика
• 30 ноября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
За кордоном потрібно , в них це просто виписка з сімейної книги. А в нас не знаю, який аналог