В гости звали?• 30 ноября 2023
Київ ПБ де купити шапку?
Де купити нормальну шапку без капшука незрозумілого, наче для гуманоїда якогось (вибачте якщо когось образила, мені просто такі шапки взагалі не подобаються і я їх не розумію).
Може є якісь магазини з шапульками (різними моделями, а не тільки кольором і вʼязкою).
Дякую
В гости звали?
• 30 ноября 2023
Ответ дляДо
Удалено администрацией...
З чого б це?
Я просто шукаю назву магазинів, в які можна зʼїздити, але щоб були різні варіанти, а не тільки щоб були різні кольори. З чого ваш стьоб?
Тишком нишком• 30 ноября 2023
Ответ дляДо
Удалено администрацией...
А, правий берег
Я про південну Борщагівку подумала 🤔
В гости звали?
• 30 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Дарынок, біля метро Позняки є магазин Nino shop
By Nino shop?
Цікавить тільки правий берег. Дякую
Тишком нишком• 30 ноября 2023
Правый берег огромный
Магеллан на теремках, дримтаун на Оболонь, универмаг Украина в центре
Тишком нишком• 30 ноября 2023
Ответ дляДо
Та хіба на Борщагівці колись продавали шапки?)
Ну да, там только снять могут пробегая
В гости звали?
• 30 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
Правый берег огромный
Там є магазини з шапками?
Я просто не знаю чи є в цим ТЦ магазин які продають такий товар з цього і виникло питання.
Тишком нишком• 30 ноября 2023
Ответ дляКусачая Я
Мені, здається, в будь-якому ТЦ є такі магазини. Де їх нема?
Видимо автор ходит и не находит 🤷♀️🕵️♀️
В гости звали?
• 30 ноября 2023
Ответ дляТишком нишком
Видимо автор ходит и не находит 🤷♀️🕵️♀️
А вам відомо, що я роблю. Просто їхати заради однієї шапки на лівий берег, або пхатися у ТЦ і не знайти жодного підходящого магазину, і повернутися ні з чим таке собі задоволення. Тим паче що була у декількох і в них шапки тільки для гуманоїдів (взагалі не розумію як таке можна носити), а я хочу звичайну і нормальну.
В гости звали?
• 30 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Удалено администрацией...