semiramis• 30 ноября 2023

Офлайн магазин з дитячими вишиванками. Київ.

Дівчата, допоможіть. В сина завтра концерт і виявилося, що на номер йому потрібна вишиванка. Тобто вже доставка відпадає. На oлкс в Києві його розміру одна і номер не відповідає, повідомлення теж без відповіді.
Вкладатися грошима сильно б не хотілося, добре було б за гривень 500 знайти.
Якщо є ідеї де в Києві купити можно бюджетну вишиванку на хлопчика з довгим рукавом, прошу поради 🤍
Зазделегідь дякую 🙏
Смешнюча• 30 ноября 2023
На Петровке возле метро покупала пару лет назад, большой выбор и ничего модели
Не їм після шостої• 30 ноября 2023
Мережка, там есть бюджетные модели
Непонятно• 30 ноября 2023
В Софиевской Борщаговке знаю, может от вас именно это недалеко.
Скарбниця Карпат, Ул. Боголюбова, 24.
Их там море на любой размер.
Пухнасті штани• 30 ноября 2023
А вам територіально де підходить?
В Бембі були вишиванки в їх магазинах. Вони є в Дрім тауні і є в Аладіні на Позняках. Там в Аладіні був поруч магазин з вишиванками.
Я купувала біля метро Мінська в новому ТЦ на першому поверсі. Не пам’ятаю як ТЦ називається, але навпроти ринку де є зупинка 24 тролейбуса. Ще в ньому була Мамаміа піцерія.
Кручу хвости• 30 ноября 2023
Спробуйте на кідстаффі пошукати, обрати Київ і спитати про самовивіз.
Я колись так теж шукала на завтра, їхала через половину Києва...
В принципі, якщо на зріст 146 чи 160-170, то можу дати в оренду синові, але то Вам далеко їхати буде (живу у Дніпровському районі).
Ще може бути оренда у дитячому клубі Вашого району.