ЯниЯ• 30 ноября 2023

Дитина підтримує расію, що робити

Вітаю
Так сталося, що я побачила листування в спільному чаті сина, 8 клас. Він сам показав, бо не знав, як реагувати. Деякі однокласники викладають кучу відосиків в стилі "расєя це круто, расєя переможе" і т.д. Не думаю, що це прям свідома підтримка ворога, скоріше якась спроба виділитися. Але дитина питає, як реагувати на таке правильно. А я не знаю, що сказати. З одного боку, я б зі свого боку вже на вуха всих підняла, а з боку сина матюком укрила, як мінімум. А з іншого боку, син в класі новенький, не хочу, щоб оті лідери його гнобити почали. Бо решта класу нормальні, син вже багато з ким потоваришував. І з третього боку, якщо там виявиться свідома підтримка рycні, яка ще й може з родини йде, це теж залишати неможна.
Я заплуталася((( Боюся, що поки я буду думати, син тому лідеру морду наквасить, бо він дуже негативно ставиться навіть просто до всього расєйського, а тут таке...
Що робити?
Диверсификация• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
вчіть бути хитрим і уникати цих розмов. прямо нікого не підтримувати,не висловлюватися ні на чиєму боці.мовчання-золото. Вони викладають..ну хай.а він нехай робить вигляд що цього не бачить.не лайкає..ігнорить будь-які політичні висловлювання. Або змінюйте клас і школу..тут або мовчати,або міняти клас.
Правильно. Виховуємо і далі покоління моя хата з краю.
Все до блиску• 30 ноября 2023
Ответ дляkissaniya
В смысле молчать???? Да мы уже до войны домолчались. Кто любит рашу едет туда жить или сидит в тёплой приветливой украинской тюрьме
або ставити вчительку до відома
миссДавеча• 30 ноября 2023
Ответ дляЯниЯ
Київ
Чтолоооо? Не пипипидите ! Какая школа? Какой класс?
В жизни не поверю
Да ещё и МНОГИЕ
Холодная каша• 30 ноября 2023
Яке місто, школа, клас?
АсобеннАя• 30 ноября 2023
скрин и в чат с учительницей.
Потішаюся• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
це якась брехня. я би оце показала вчительці-керівничці.якшо це вилізе десь- то її голова разом з тими учнями полетить першою.я би зробила скріни і підійшла до неї. чи вона знає,що в її класі таке робиться? Вище написали правильно- якщо СБУ візьметься- керівничці буде кепсько.а воно рано чи пізно знайде.постраждають батьки і керівничка і ще й школа.я би пішла і сказала
Якщо діти таке пишуть, то батьками й потрібно зайнятися СБУ. Бо то з сім´ї йде
Все до блиску• 30 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Або якщо ви дуже сміливі, можна написати прямо в батьківський чат: батьки юних рашистів, слабо сказати тут відкрито?
можна зразу скріни в загальний чат,аби було видно хто постив.
Холодная каша• 30 ноября 2023
Не мовчіть, про це має знати класний керівник.
Зілля до весілля• 30 ноября 2023
Ответ дляЯниЯ
А з чого Ви взяли, що я троль?
’расєя це круто, расєя переможе’
Тому що ролики не українською називаються
Прихильники расєї трохи по-іншому про свого кумира пишуть. Як мінімум кацапською
Все до блиску• 30 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
+++
автор ЯниЯ • 30 ноября 2023
Всім дякую за відповіді. Більше не треба. Все-таки піду до класного керівника, а там побачимо.
Млинці зі смайликом• 30 ноября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну а кто вы ещё?

В названии одно, в тексте другое

Нормальные люди так не пишут, а троллям все позволено
вы плоско мыслите)
человек ’дитиной’ только своего может назвать? )
Така бойова Я• 30 ноября 2023
Угаманіться, відстаньте від людей, дивіться за собою і своїм сином. Як вам оце живеться, сунучи кругом свого носа?
ПП-шница• 30 ноября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Бідні сепари, як їм важко живеться, відстаньте від них, дозвольте їм любити ращку
Безпринципова• 30 ноября 2023
Ответ дляТака бойова Я
добрий день, а ви мабуть мама того малолітнього фаната росії?
Така бойова Я• 30 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
А вчителі хіба проводять політінформацію? Наша вчитель каже, що їм заборонено говорити про це з дітьми.