Млинці зі смайликом• 30 ноября 2023

Хто не спілкується з матір´ю/ батьком,

чи іншим близьким родичем, що ви відповідаєте на питання якихось інших родичів чи знайомих? Типу коли питають, як там справи у матері, а ти говориш " ми не спілкуємося", а вони такі: "Аааааа, як?!? Це ж Мама( тато, брат, троюрідний племінник), це ж сім´я!!! Як так можна".
Коли кажу " Я не хочу це обговорювати" закатують очі або причитають далі.
Одна_на_всей_планете• 30 ноября 2023
’все нормально’ і все

Басноплетка• 30 ноября 2023
Відповідайте, що в батьків все гаразд.
Меряю линейкой• 30 ноября 2023
У меня нет таких беспардонных знакомых, которые бы такое спрашивали

Это не их дело...
Ласковая_львица• 30 ноября 2023
Що вам сказати , я не спілкувалася з батьком, а потім докоряла собі, коли дізналася, що він помирав, а біля нього нікого не було, а я все думала, що колись я з ним все таки поговорю по душам за всі ті роки не спілкування. Не встигла. Жалкую? Так. Вважаю, що батько був неправий-так. Але я могла вчинити по-іншому.
Одна_на_всей_планете• 30 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
він же так само робив вибір не спілкуватись з вами? чого себе корити
Ворожу на каві• 30 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Тоже не просто так.
Чомусь же ви прийняли таке рішення. Може знущався з вас.
Що посіяв, то і отримав.
Ласковая_львица• 30 ноября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Це все зрозуміло. Але його нема, а думки у мене. Може він теж щось думав… але був дуже гордий
Ласковая_львица• 30 ноября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Тоже не просто так.
Що посіяв, то і отримав.
Ви праві. Але У мене теж був вибір і він міг бути іншим. Сьогодні я б не чекала якогось такого моменту…
Щаслива Я• 30 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
У меня с моей мамой тоже очень плохие отношения. Я постоянно наступаю себе на горло и мирюсь.
А она не ищет способов помириться и в конечном итоге творит всё новые и новые психологические травмы мне

Ворожу на каві• 30 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Може зекономили собі декілька років життя без цього спілкування
Попельшка• 30 ноября 2023
Говорю что незнаю . И не офиширую что не общаюсь. Я вообще ни с кем не общаюсь родни аргон с телегой...
Ласковая_львица• 30 ноября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Це точно. Але коли виросла, треба було поговорити. Але це я зараз так, а там було стільки образи всередині…
Ворожу на каві• 30 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
З цим до психолого краще, а не до нерадивого батька.
Ворожу на каві• 30 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Співчуваю вам(((
Марс атакует• 30 ноября 2023
Мне все равно что говорят другие, я на это не обращаю внимание
Прилипало• 30 ноября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Я також з матір’ю не спілкувалась, прийшла уже в морг. Не жалкую, це був іі свідомий вибір - до дитини погано відноситись. Пишаюсь собою, що не пішла на поводу.
Добра, коли сита!• 30 ноября 2023
Чтоб не общаться с родителями должны быть очень серьезные причины, а значит что подумают и что говорить людям волновать вас будет в последнюю очередь. Для меня ваш вопрос выглядит странным.
автор Млинці зі смайликом • 30 ноября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Я ж не маю кожному переказувати ті гівняні історії, що призвели до такого фіналу.