заварний look• 30 ноября 2023
Шампунь для сухого пористого волосся.
Дівчатка, порадьте шампунь для сухого пористого волосся. З гарним свіжим або фруктовим запахом обов´язково. Запахи: кокос, мигдаль, ши, гумка не переношу(
Всім дякую!
графиняВишенка• 30 ноября 2023
Шампунь просто очищает голову. А дальше уже нужны всякие примочки по типу волос, маски, несмывашки. Один шампунь ничего не делает.
Гарантую неперелевки• 30 ноября 2023
Шампунь подбирается под тип кожи головы, маски/бальзамы/несмывашки и прочее - по типу волос
Парасюха• 30 ноября 2023
Ответ длязаварний look
Шкіра голови нормальна, не суха і не жирна.
Вас реально турбує проблема сухого пористого волосся?
Бо в мене така проблема, перепробувала майже все.
На мені працює лише DSD simone deluxe 4 лінійка. Використовую усі засоби в комплексі.
Нарешті бачу результат. І не тільки я.
Але запах там досить специфічний, не всім заходить. Це лікувальна косметика.
Нарешті бачу результат. І не тільки я.