АнтиТанкист• 30 ноября 2023
Крижана дорога біля ТЦ Магелан
Підкажіть, будь ласка, якщо хтось володіє інформацією, чи територія біля Магелану (Київ) належить торговому центру? Маю на увазі парковку, вона ж платна в них.....Котрий рік там просто каток, люди падають неодноразово, ніхто нічого не чистить(
Попихтю та й годі• 30 ноября 2023
Автор,а что вам даст эта информация? Все равно как не чистили так и будут продолжать
АнтиТанкист
• 30 ноября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
та я вже не знаю куди й звернутися))
Сестра моя два роки тому сильно руку зламала на тій парковці, і досі з тим проблеми, бо важкий перелом був. І сьогодні бачила як людина мало не впала
АнтиТанкист
• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Вона з машини виходила?
Ні, просто йшла в магазин
Секс-Бомба• 30 ноября 2023
У нас кожної зими усе місто - каток. Проїжджу частину прибирають, а пішоходну - рідко де. Якщо пощастить, можуть десь чимось посипати маленько. Тож нічого дивного, на жаль, нема...
АнтиТанкист
• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Через парковку?
Так, там парковка біля ТЦ (наземна)
Кому там слова не давали• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Через парковку?
Там только через парковку и можно зайти в ТЦ, парковка вокруг.
Все питаю зарання• 30 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Ожеледь по всьому місту, автор.
І не лише навкруги ТЦ.
Ходити треба обережно.
І не лише навкруги ТЦ.
Ходити треба обережно.
лаМпочка• 30 ноября 2023
Ответ дляУсміхайлик
15-51 гаряча лінія КМДА
Альо, КМДА, я шла, поскользнулась и чуть не упала, вы можете с этим что то сделать?
А що таке?• 30 ноября 2023
Власник або орендар будівлі має прибирати прилеглу територію. До нас приходив представник адміністрації, з самого ранку, ще до відкриття закладу, виписав штраф за неприбраний сніг. Це до війни було
Все знаю від і до• 30 ноября 2023
Ответ длялаМпочка
Кличка на мило
Женщинас• 30 ноября 2023
Я не змогла дитину біля школи зустріти, чекала поки вона до мене підійде((( стою біля поліклініки (!!!) крига і лід навколо, люди ідуть на милицях , а ніхто нічого. Вчора чоловік та жіночка з Дніпровського благоустрій два оази лопатами помахали біля пішохідного переходу і вирішили що цього достатньо , я від цього в шоці, зразу не подумала їх зупинити, і пішла по калюжі(
ЗаведУющая• 30 ноября 2023
Ответ дляЖенщинас
Зато плитка навколо))) гарна та слизька)))
Навколо Магелану? Де?
Женщинас• 30 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Навколо Магелану? Де?
Я про полікліннику Дніпровського району там
Ответ дляВсе питаю зарання
Ожеледь по всьому місту, автор.
І не лише навкруги ТЦ.
Ходити треба обережно.
І не лише навкруги ТЦ.
Ходити треба обережно.
Там вообще никогда не убирают ни снег, ни мусор на этой стоянке - ходи, как хочешь. Это территория ТЦ её обязаны убирать.
Все питаю зарання• 30 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Хто?
Ответ дляВсе питаю зарання
Хто?
Кому принадлежит стоянка.