Наездница• 30 ноября 2023
Пиріг з червоної риби з шпинатом
Дівчата, хто пече пиріг з червоної риби і шпинату, з листкового тіста, поділіться будь ласка перевіреним рецептом. Хочу на різдвяну вечерю спекти, рецептів в інтернеті багато але знати б всі підводні камені.
Пані з калабані• 30 ноября 2023
У меня нет рецепта, тушу немного шпинат замороженный который уже со сливками в сковородке, добавляю зубчик чеснока мелко порезанный.
На тесто шпинат, сверху филе лосося, защипнуть, запекаю по инструкции на тесте. Все.
А, и тесто нужно сверху наколоть вилкой
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
А, и тесто нужно сверху наколоть вилкой
Шпинат теплий на тісто чи холодний? Тісто від нього не мокре знизу?
Ноунэйм• 30 ноября 2023
Все, как в первом комментарии, только еще можно внутрь добавить сыр, а верхний шар теста смазать желтком и посыпать кунжутом
Вот по этому рецепту делала изначально
Пані з калабані• 30 ноября 2023
Ответ дляНаездница
Теплый, не горячий конечно. Я и тушу, чтобы он погуще стал
Пані з калабані• 30 ноября 2023
Ответ дляНоунэйм
Вот по этому рецепту делала изначально
Да, желтком тоже смазываю, только часто тогда верх золотистый становится раньше, чем окончилось время запекания, тогда накрываю фольгой
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Я думала, щоб повністю холодильний, щоб тісто гливким не було знизу.
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Як рецепт вище,тільки заливаю яєчно-вершковою сумішшю.
Я кіш заливаю
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляНоунэйм
Вот по этому рецепту делала изначально
Дякую
Паспортний стіл• 30 ноября 2023
Ответ дляНаездница
Я кіш заливаю
Так, я ще кіш роблю з рибою та брокколі,теж дуже смачно,мені навіть краще ніж з шпинатом
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляНоунэйм
Вот по этому рецепту делала изначально
Сир який? Вершковий м´який?
Пані з калабані• 30 ноября 2023
Ответ дляНаездница
Так вы на тесто выкладываете уже перед самой отправкой в духовку, не заранее
Ноунэйм• 30 ноября 2023
Ответ дляНаездница
Сир який? Вершковий м´який?
Я обычно твердый использую типа Чедера, но, думаю, можно любой
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Це зрозуміло, я часто використовую листкове тісно. Пиріг такий буду пекти вперше
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляНоунэйм
Зрозуміла, дякую
Замріяна• 30 ноября 2023
Я печу з риби і брокколі, але і з шпинатом іноді . Буде смачно додати кріп і фету. Обсмажити цибулю, часнина суміші оливк та вершковому,натерти мускатного горіха і додати шпинат. В охолоджений додати кріп, фету і рибу. Викласти начинку на половину тісто, а іншою накрит. Проколоти виделкою і змастити яйцем .
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляЗамріяна
Дякую, цікавий рецепт.
Замріяна• 30 ноября 2023
Ответ дляНаездница
Дякую, цікавий рецепт.
А взагалі ідеальний я печу по цьому рецепту з готовим листковим дріжджовим тістом( віденські булочки).
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляЗамріяна
Дійсно, дуже цікавий. Спробую. Дякую
Оскорбляю всячески• 30 ноября 2023
Я тоже делаю как в первом ответе, но у меня шпинат со сливками всегда сверху … и над ним прорези делаю … И еще я люблю когда с сыром - обычно добавляю его когда шпинат тушится со сливками .. Ну а себе добавляю уже при закручивании сыр с плесенью и помечаю этот «кусок» 😂
Оскорбляю всячески• 30 ноября 2023
Или делаю киш из песочного теста и тогда все тоже самое но заливкой … И опять себе добавляю с плесенью;) Мне кажется для новогоднего стола как закуска киш наряднее … а если вы хотите пирог как основное блюдо (то нужен ну прямо очень хороший кусок лосося, толстенький)
Наездница
• 30 ноября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Я планую приготувати на святвечір, тому мабуть без сиру. Це не основна страва буде . Лосося ми завжди на свята купуємо багато кілограм, чоловік дуже любить і син. Я не їм його. Дякую