Капуста Маша• 30 ноября 2023

Не можу нічого купляти, вирішую місяцями.

У вас було таке?
Те що можете дозволити по ціні, таке собі, подобається щось у 1,5-2рази дорожче.
І ти сидиш і вагаєшься, вагаєшься, вагаєшься, думаєшь про цю фігню багато часу, бо дешеве огидне, а на щось гарніше жалко грошей.
Або подобається декілька варіантів, і треба зробити вибір чи купити одне чи усе разом.
Відморожена• 30 ноября 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ну ось як вам оце? По моєму жесть.
Гарна куртка) Де міряли?
Стриптизерка• 30 ноября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Это странно.
у меня было 4 ПММ за 20 лет и тут у меня не было ни минуты сомнений
Мне надо было такиеу условия:
Бош

третья полка,
время высвечивалрсь на полу
Короткая программа с высокой температурой.
Подходила только пару моделей выбрала та что дешевле
Є одна принципова відмінність. В точно знали виробника і обирали лише з його асортименту. А в мене умова тільки не Бош, от і не можу обрати)
Принцепесочка• 30 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Я завжди була дуже економна, і не маю рознаманіття речей. Вже декілька років не має сумки, хочу купити, але так я розумію що буду з нею ходити роками тепер , то не можу прийняти рішення.
Ходите з пакетиком АТБ?
Відморожена• 30 ноября 2023
Ответ дляЛгин
Ні, звісно. Я з секти мінімалістів :) насправді якість життя підвищують дуже небагато речей, у всіх людей цей список різний. Просто не треба купляти все, що подобається іншим чи прийнято, що це має бути. Треба зупинитися, закрити очі і прислухатися до себе, стосунки з якими речами тебе дійсно радують, а якими ти просто закриваєш свої психологічні комплекси.
Як Ви влучно сказали!
От так і є! Підписуюсь під цими словами. Я теж так вважаю, що не треба купляти все те, що купляють інші. Для кожного радість - вона інакша.
Для когось в шмотках, для когось в дорогих тачках, для когось це рюкзак і подорожі.
Я максимально щасливою себе відчуваю навіть в кросівках чи сандалях , яким 5 років, але на іншому краю світу)))
А от пуховик , автор, теж довго вибираю, так і не обрала , все не те, ходжу у старій парці 🤣🤣🤣
Відморожена• 30 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Це не має ніякого сенсу. Все що я отримаю, якщо дослухаюсь до поради - це річь, яку я не буду носити, та мінус грошики у гаманці, і відчуття що я лох
Так про це і мова, що не треба нікого слухати, а треба вчитися жити дорослим життям, і приймати рішення самій, за себе
автор Капуста Маша • 30 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ходите з пакетиком АТБ?
Мені не смішно))
автор Капуста Маша • 30 ноября 2023
Ответ дляВідморожена
Але я нікого не слухаю, я ж сама не можу вирішити, бо знаю наслідки кожного з виборів, і в обох варіантах буду жалкувати.
вкрации• 30 ноября 2023
вам в сэконд протипоказано!
вкрации• 30 ноября 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ну ось як вам оце? По моєму жесть.
та ну! полу-жесть
автор Капуста Маша • 30 ноября 2023
Ответ длявкрации
вам в сэконд протипоказано!
У секонді навпаки дууже просто, бо навіть якщо воно після придбання не подобається, воно настільке дешеве,що це навіть не можна назвати викинутими грошима.
Привіт з ботойбіччя• 30 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Тогда да.
Для меня это идеальный вариант, поэтому только из него выбирала.
Привіт з ботойбіччя• 30 ноября 2023
Ответ дляБегущаяпо
Ну ось як вам оце? По моєму жесть.
Мне очень нравится
Бегущаяпо• 30 ноября 2023
Ответ дляВідморожена
Гарна куртка) Де міряли?
Манго. 7000 грн. Розмір L. Мій зріст 170.
Дюймовочка• 30 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
А як придбаєшь що не подобається, будеш роками жалкувати. Придаєш коштовніше, то буде сором роками мучити
Я сомневалась где-то пол часа. Выслала фотку мужу. Цену не озвучивала.
Он сказал норм. Мне этого было достаточно, чтоб купить и не жалеть.
ну и да, цена в 3 раза выше прошлогодней. Но и вещь фирменная.
Проработник• 30 ноября 2023
Ответ дляКапуста Маша
А декілька років взагалі без сумки ходите? Чи все ж якусь носите?
В моєму уявленні кілька років можна хіба що про невдалі меблі жаліти чи ремонт, навіть до техніки звикаєш.

Загалом тепер така якість речей (чи може то просто я дорогих не купляю), що мова не йде про ’носити роками’, в мене навпаки проблема, що подобається і носила б довше, але річ швидко зношується. Я так буває по 2-3 однакові футболки купляю, якщо дуже сподобається, щоб хоча б на 2 сезони вистачило.
А загалом я швидко забуваю про враження від купленої речі - забуваю якщо жаліла через витрачені гроші і продовжую носити/користуватися навіть якщо не подобається.
Зараз доводиться економити, то мені просто шкода часу, витраченого на роздуми щодо покупки (шукати, обдумувати, повертатися в корзину і сумніватися). Реально багато часу та емоцій даремно витрачаю, мені подобається, якщо маю відносно достатньо речей на свої хотілки - одразу замовила і забула.
Щаслива Я• 30 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Недавно на Ютубе случайно смотрела видео. Там доктор объясняла это с медицинской точки зрения. Я прямо себя узнала. Жалею что не переслала своим родным. Мы все такие. И как бы не мучалась выбирая потом в итоге недовольна
Скиньте видео. Не помните название?
Рекламама• 30 ноября 2023
Автор. Я так само: дооовго думаю, краще 7 раз подумати, ніж купити і облуговувати непотрібну річ
Напланетянка• 02 декабря 2023
Ответ дляКапуста Маша
Так а що змінилося у вашому відношенні до покупок? Бо Більшість брендів є і в Україні, і знижки теж, або можна замовляти в байєрів?
Та можна замовити. В Україні було шкода кожної копійки. Тут не відчувається, що так дорого, співвідношення ціна-якість.
Наприклад білизна в Укр натуральна космос ціна, в Європі по моєму карману
Слоник-тоник• 05 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Скиньте видео. Не помните название?
Нет. Не помню. Искала про токсичных людей, нарцисов и потом следующим видео оказалось про мою мнительность. Надеялась в истории найти- нет.