Все і одразу• 30 ноября 2023
Вздутие живота во время беременности
Это ужас полный,26 недель меня круглые сутки раздувает как бочку.Пробиотики,еспумизан,креон,фенхель,ромашка вместе с диетой и гастроэнтерологами толку 0.У кого такое было,скажите что оно может к 30 неделе пройдет.Прсто спасу нет,это ужас.Началась с 10 недель.
Леся Українка• 30 ноября 2023
У мене таке було теж, в туалеті здувалася як повітряна куля, ну не знаю, що вам сказати в мене після родів пішли проблеми по гастро, які не закінчилися і досі.
Це може бути як вплив вагітності, або жовчний погано працює, шлунок, підшлункова.
ШобВам_КакНам• 30 ноября 2023
У мене періодично був метеоризм. Не памʼятаю точно, коли пройшов. Можливо, на пізньому терміні я більше думала про те, як не впісятись, коли чихаю і на гази не надто уваги звертала
Все і одразу
• 30 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Мене так роздуває що ходити не можу
Все і одразу
• 30 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Та після родів можна хоч таблетки і якось вийти поступово з цього стану,а зараз це ж жах якийсь і нічого не можна вдіяти.Я навіть вже думаю якщо таке буде після ,то й годувати не буду.Якщо не пройде буду одразу лікуватися,бо це життя не має.
ШобВам_КакНам• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Мене так роздуває що ходити не можу
Спробуйте еспумізан може? Хоча, звісно, після консультації з лікарем. Ну і коректувати дієту, хоч не завжди 100% допомагає
Все і одразу
• 30 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Нажаль не допомогає ні еспумізан,ні дієта
ШобВам_КакНам• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Тоді просто тримайтеся! Вже екватор перейшли, зараз туди-сюди і вже народите) а там все нормалізується.
Легкої вам вагітності та чудових пологів)
ВсеПроВсехЗнаю• 30 ноября 2023
Купите афлетин. Это тот же эспумизан, только дешевле и дозировка выше. И пейте по 2 капсулы сразу. Семетикон не участвует в метаболизме, он действует физически, а не химически, поэтому от увеличения дозировки ничего страшного не случится. 2 выпили, подождали час, не помогло - еще 2. После второй пары точно поможет.
Конечно, лучше посоветоваться с врачом. Я не врач если что.
ВсеПроВсехЗнаю• 30 ноября 2023
Но мне кажется вы уже создавали тут тему, в которой жаловались на мужа, и я там писала то же самое) В любом случае, попробуйте.
Леся Українка• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Я нічого не пила з таблеток, тільки гавіскон від печії, від метеоризму допоможе укропна вода, чай з фенхелю, новонародженим дітям як раз її і дають, запитайте чи можна вам це, мені чай з фенхелю, кмину допомагав.
Все і одразу
• 30 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Дуже дякую
Все і одразу
• 30 ноября 2023
Ответ дляДайте подуться
Так, було діло, нічого не допомагало. А яблука їсте?
З фруктів взагалі нічого не їм
Все і одразу
• 30 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Пила і чай з фенхелю і укропну воду не допомагає
Леся Українка• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
Ну тоді вже після родів лікувати шкт .
Дайте подуться• 30 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
З фруктів взагалі нічого не їм
З чого берете клітковину, ферменти для перетравлювання?
Все і одразу
• 01 декабря 2023
Ответ дляДайте подуться
Пью псиліум ,запікаю овощі
Дайте подуться• 01 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Пью псиліум ,запікаю овощі
Можливо псиліум не Ваше. В мене від нього шлунок стоїть каменем. І овочі пофільтруйте, якісь можуть викликати вздуття