Попельшка• Изменено 30 ноября 2023

Как переквалифицироваться с обычного врача на ветеринарного?

С дипломом мединститута можно работать в вет клинике, лечить котов и собак?
Кудесница_с_пургеном• 30 ноября 2023
.Зовсім інша анатомія і тд.Плюс це не тільки котики і собачки
ПуГоФФка• 30 ноября 2023
Вперше про таке чую)🤔
Обнемашечка• 30 ноября 2023
Теоретично ні . у Вас диплом меда? Ні. Якби був, Ви б знали різницю.
Не будь КакСвета• 30 ноября 2023
Получайте второе образование.
Только так.
Обнемашечка• 30 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ще ж паразитологія і подібне, та інше зовсім
Капуста Маша• 30 ноября 2023
Пойти учиться
Но вряд ли вам понравится
ТебеОноНадось• 30 ноября 2023
Видела стоматолога ветеринарного с дипломом Богомольца.Знакомый врач ставил коронки собакам.
долой_лама• 30 ноября 2023
Можна, бо в мене інколи таке враження, що нас лікують барани.
ТебеОноНадось• 30 ноября 2023
Ответ длядолой_лама
То вы с ветеринарами не сталкивались…
Весёлая морковка• 30 ноября 2023
Ну из плюсов лечат те же что и людей в меньше дозировке. Но все равно нужно пойти учиться
Найщасливіша• 30 ноября 2023
Це як ветеринару піти в косметологи))
Будьте так ласкаві• 30 ноября 2023
Автор, извините, а зачем?
Всех анонимов аноним• 30 ноября 2023
Ні. В ключових дисциплінах учать ще і видові особливості ( ВРХ, коні, свині, коти, собаки, кролі, птиця). А це значить, що кожна кісточка має свої відмінності та кожен показник крові( сечі, ліквору і тд) буде мати, як мінімум 4 різних значення