Екатерина27• 30 ноября 2023

Во как надо)))) учитесь))))

Я как прочитала сегодня, меня просто истерика накрыла)))))) сидела и думала, ну какая же я лохушка, без гриля живу, без видео няни выжила..
marata• 30 ноября 2023
На квитки витратилися, а ялинки й барних стільців нема в Юті - непорядок)
annetta888• 30 ноября 2023
Автор, ну, різні ситуації бувають.
totana• 30 ноября 2023
Что такое порохотяг??
helena81• 30 ноября 2023
Толи ещё было и будет.В Германии немцы отдают много вещей даром на Ибей, так наши это умудряются продавать в группе своим же(
Стрекоза любви• 30 ноября 2023
Ну і що!? Людина коректно написала: «За можливості»
Marie-Antoinette2• 30 ноября 2023
І? За спрос не бʼють нос
Вам треба і ви спросіть
AnnaSk1• 30 ноября 2023
Ответ дляannetta888
Автор, ну, різні ситуації бувають.
Які різні, ялинку їм ще….це капець просто, ржач якийсь
totana• 30 ноября 2023
Уже нагуглила, что такое порохотяг. Открытие для меня))
AnnaSk1• 30 ноября 2023
Ответ дляtotana
Что такое порохотяг??
Пылесос
Алтыншаш• 30 ноября 2023
Ответ дляtotana
Что такое порохотяг??
Пилосос, який працює тілько у тих, кто за Порошенко голосував
Ще є зелетяг, кучотяг, а для самих старших - кравчучка та й усьо.
totana• 30 ноября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Пылесос
Удалено администрацией...
GaleTTa• 30 ноября 2023
Главное чтобы эти нуждающиеся не продавали это потом на Маркетплейсе))
helena81• 30 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А не много ли эта ’ людина потребує’?
Можно ж, не наглея, минимум попросить для жизни, а потом купить уже остальное, как говорится для шика
kuskus• 30 ноября 2023
Ответ дляtotana
Что такое порохотяг??
Типу порохобот, тільки з розширеними функціями
Kusalochka• 30 ноября 2023
Неплохой список

Вроде как и ничего плохого, может у кого-то, кто эмигрировал раньше захочет помочь...
kuskus• 30 ноября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Люди виставляють на смітник непотрібне, то чому не можна віддати тому, хто потребує?
AnnaSk1• 30 ноября 2023
Ответ дляtotana
Удалено администрацией...
Kusalochka• 30 ноября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Удалено администрацией...
Я тоже не знаю значения слов,которые кто-то придумал
СвітланкаОК• 30 ноября 2023
Нічого не бачу поганого. Якщо у людей хлам валяється, то позбутися його й не платити за вивіз - те що треба. Переселенці написали максимум, що потребують. Не буде того гриля - ну і ладно. А раптом... I копійку зекономлять.
lisulya• 30 ноября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Пылесос
Так а в українській мові нема слова ’пил’? Який порох? Порох це на грунтовій дорозі в засуху. Ну або колишній президент)
Алтыншаш• 30 ноября 2023
Якийсь осадок від теми.
Виходить, що ми повинні падати в обморок від вживаних речей, які є стандартним набором в будь якого американця.
Це ніби, як узькі буряти очі вилупляли на унітази в хатах, чи асфальтовані дороги в селах...(
Семицветка• 30 ноября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Пылесос
Я тоже это слово впервые слышу.
totana• 30 ноября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 30 ноября 2023
Ответ дляhelena81
А не много ли эта ’ людина потребує’?
Там трохи інша культура. Дуже часто люди віддають безкоштовно речі в хорошому стані. Техніку, меблі, посуд.
Павела• 30 ноября 2023
Ну якщо хтось викидає ці речі, то чому б ні. Вони ж написали, що це тільки, якщо комусь зайве і непотрібне. Не вимагають.
helena81• 30 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я розумію, але список трохи дивує, як для людей, які укрилися від війни.
Семицветка• 30 ноября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Удалено администрацией...
А вы следователь?
Алтыншаш• 30 ноября 2023
Ответ дляhelena81
А не много ли эта ’ людина потребує’?
Вспомнила почему-то надпись на стене после деокупации - Кто вам разрешил хорошо жить?
lisulya• 30 ноября 2023
А, і тоді да, чого ’блендер’? Це є таке українське слово ’бленд’? Хай тоді вже просять подрібнювач.
Я не Сірожа• 30 ноября 2023
Для американців це нормально - віддавати щось. Вони обожнюють усі новинки - від нових моделей айфону до Мікаса з новим орнаментом, тому без жалю викидають все, що вже не таке нове)
Для нашого менталітету це трохи складно, але в подібному проханні дійсно немає нічого ’такого’.
Я навіть знаю, що після початку u4u багато хто із українських ’старожилів’ в США спеціально організовували збір меблів, хатніх речей, техніки по знайомим та сусідам, орендували сторіджі, потім ці речі нашим новоприбулим віддавали.