Я как прочитала сегодня, меня просто истерика накрыла)))))) сидела и думала, ну какая же я лохушка, без гриля живу, без видео няни выжила..
Kusalochka• 30 ноября 2023
Неплохой список
Вроде как и ничего плохого, может у кого-то, кто эмигрировал раньше захочет помочь...
Kusalochka• 30 ноября 2023
Ответ дляAnnaSk1
Удалено администрацией...
Я тоже не знаю значения слов,которые кто-то придумал
СвітланкаОК• 30 ноября 2023
Нічого не бачу поганого. Якщо у людей хлам валяється, то позбутися його й не платити за вивіз - те що треба. Переселенці написали максимум, що потребують. Не буде того гриля - ну і ладно. А раптом... I копійку зекономлять.
Стрекоза любви• 30 ноября 2023
Ответ дляhelena81
А не много ли эта ’ людина потребує’?
Можно ж, не наглея, минимум попросить для жизни, а потом купить уже остальное, как говорится для шика
Там трохи інша культура. Дуже часто люди віддають безкоштовно речі в хорошому стані. Техніку, меблі, посуд.
Я не Сірожа• 30 ноября 2023
Для американців це нормально - віддавати щось. Вони обожнюють усі новинки - від нових моделей айфону до Мікаса з новим орнаментом, тому без жалю викидають все, що вже не таке нове)
Для нашого менталітету це трохи складно, але в подібному проханні дійсно немає нічого ’такого’.
Я навіть знаю, що після початку u4u багато хто із українських ’старожилів’ в США спеціально організовували збір меблів, хатніх речей, техніки по знайомим та сусідам, орендували сторіджі, потім ці речі нашим новоприбулим віддавали.