Реанимация• 30 ноября 2023
Адвент календари, 4 свечи адвента, елка 1 декабря, в школу 2 января -не наше
Ответ дляИнстагра_мерша
и кому от этого лучше? зачем вы себя похоронили будучи еще живой?
я задонатила на дрон. но гирлянды меня радуют. И воинам тоже не нужны ваши жертвы и страдания. Им нужна поддержка
Ви дивна. Вам за здравіє, а ви за упокій)
Прочитайте той пост на який я відповідала, може щось зрозумієте.
Прощаюсь. Піду кави випʼю.
Ждушечка• 01 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Елка в 20х числах, рождество, новый год, рождество, старый новый год, Крещение.
А чому два різдва?❄️❄️❄️
Ждушечка• 01 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Здесь не вопросы религии как таковой, а именно традиций, в Европе да, они уже с октября продают все в магазинах, весь декабрь украшены дома и улицы, та даже раньше. Рождественкие ярмарки. Я пока не увидела ни одного светящегося окна, ни одной инсталяции, центр Украина.
В Епіцентрі також з жовтня павільйон відкривають. Так само, не придумуйте
Ждушечка• 01 декабря 2023
Ответ дляНеВРотик
Дурдом.В этом году у мужа Димы именины странно сошлись с кумом Мишей.Они-то конечно рады были.
Прочитала З КУМОЮ😀
Инстагра_мерша• 01 декабря 2023
Ответ дляlittle_bagira
Та байдуже, що хто любить. Головне, щоб такі любителі не голосували потім за опзж і інших адептів узкава міра.
ага.
Така бойова Я• 01 декабря 2023
Ответ дляКиця-бриця
а мы философски отнеслись.
праздновать мы любим, нам только подавай что нибудь попраздновать.
1 декабря - адвент-календарь
6 декабря - Святой Николай по новому, чудесно
19 декабря - Святой Николай по старому, ну у нас же мозг еще помнит этот день как праздник - значит празднуем :-)
не откажу себе в удовольствии отметить и Рождество, и Новый год, и 7 января повторно. ой, у меня еще и у 3 родственников дни рождения в январе. ну, вы поняли.
вот, малявка уже открыла свой адвент-календарь. я конечно заморочилась.
25 милых сюрпризов, задания или пожелания на каждый день. У нее будет месяц волшебства.
никогда раньше до этого не покупала адвент-календари, эти конфеты уже в горле стоят. сочинила свой, с штуками, которые нужны ребенку.
1 декабря - адвент-календарь
У меня вообще дурдом ))
Адвент календари на 6 декабря +сладости к Николаю. Как раз до нового года эти календари распакуют. 25 рождество. 1 нг.
Ответ дляЛаскове телятко
Для кого добре?
Добре, добре знати свої , а більшості краще день подяки. Таке
Для всіх добре. Ознайомтесь з історією обох свят. І не ганьбіться. У світі ровно різних традицій. Не всім із них знайдеться відповідність в українських. Що робити то з такою бідою? Знати чуже, шанувати своє. Це, якби, нормально
Фиктивная• 01 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Новий рік пишніше, можливо тільки ви святкуєте. Весь світ і частина України святкує Різдво
І тут ви зі своєю «частиною України». Досить розколювати країну.
Реанимация
• 01 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Автор, я все розумію: інсталяції, упаковки.
Ви не помітили що у нас війна?
Може це спонукає людей не робити вигляд, що нічого не змінилося і обвішуватися гірляндами?
Дітей на коляду і щедрування страшно відпускати, бо може тривога початися.
У нас не Європа і не сосія, у нас Україна на яку напала росія. Не до глінтвейнів та шашликів на площах багатьом.
Ви не помітили що у нас війна?
Помітили, звичайно, навіть не живемо вдома зараз, скоро 3й рік піде. Але ж чому тоді у Києві ялинка? У нашому місті її немає.
Реанимация
• 01 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
У меня вообще дурдом ))
О, класс! Я тоже так сделаю)
Головний кошак• 01 декабря 2023
Власне, що означає ’не наше’?:). Щодня можна святкувати новий рік. Хоч 1го, хоч 20го, хоч 31го. Релігійні свята - це трохи інше. І, на жаль, як колись легко і просто 2 тижні пересунули, так і зараз це так само можна зробити.
Приплюсуюся, що логічніше спочатку попостувати, відсвяткувати Різдво і потім галасливо і з розмахом святкувати Новий рік (кому хочеться, звичайно). Дивує, коли люди пишуть про ’католицьке’ і ’православне’ Різдво - не розуміючи поняття православ´я і ’західний’ та ’східний’ обряд. Але то таке...
Які традиції будуть у Вашій родині і у Вас особисто - вирішуєте ви і родина. Не бачу сенсу зараз переконувати дітей про відсутність Діда Мороза, якщо діти з дитинства про нього чують і чекають саме в новорчіну ніч. З іншого боку з´явилася чудова нагода нинішнім дітям розповідати про Святого Миколая, який прийде 6го грудня. А далі вже не ’вішати на вуха’ ту дурню про Дідів і пояснювати, що дива роблять одні люди для інших:).
Якщо комусь хочеться інакше - будь ласка, ніхто ж не наполягає. Якась надумана проблема, чесне слово.
ПС. не розумію, чому треба чинити супротив можливості прикрасити життя різдвяним антуражем раніше? печиво можна пекти з дітьми цілесеньку зиму, слухати колядки-щедрівки разом з американськими джингл беллз і просто тішитися сімейними зимовими ритуалами. це те, що діти пам´ятатимуть все життя. байдуже, що то буде - мандарини, олів´є чи печиво з адвенткалендарями. якось так
Ласкове телятко• 01 декабря 2023
Ответ дляФиктивная
Розколюють не я, а пошановувачі основного свята Новий год.
Ласкове телятко• 01 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Не ганьбіться ви, ’з легким паром’ та ’гусарською баладою’)))
Біле пальто• 01 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Ви не помітили що у нас війна?
І діти хай ридають, ага.
У моїх дітей свята буде. І гірлянди на роботі й вдома. І глінтвейн на площі. В термосі з собою. І колядки. І все, що треба в цей темний і холодний час, щоб зробити його трохи теплішим і світлішим, бо без надії ми помремо швидше, ніж без західної зброї.
Ответ дляЛаскове телятко
Ви можете не дивитись. Я дозволяю. А в мене було хороше дитинство, хоч і в ’жахливому союзі’. Я не буду ним накидатись. Хоч рада, що у моїх дітей інше. Нічого страшного - ми відійдемо в небуття, наші діти знати не будуть, що таке ’іронія долі ’. Ви ж ярила не славите, Ісу молитесь. Хоча ваші предки...
Ласкове телятко• 01 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
То не вказуйте іншим
Тишком_нишком• 01 декабря 2023
То їдьте додому. По чужих монастирях з власним уставом не ходять.
Тишком_нишком• 01 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Да, это классно, упаковки товаров нарядные, даже обычного молока, дома украшены красиво, вспомнила, что в прошлом году покупала адвент-календарь ребенку просто потому они были во всех супермаркетах ашей европейской глубинки, а в этом году забыла напрочь и не увидела массово нигде.
Я кожного року роблю дитині власноруч.
Лише у 2021 році купувала , але дитині не зайшло. Тоді у продажі були від мілки та ммдмс.
Це приємні емоції дитини , чому б і ні?
Я й сама була б рада щоб для мене зробив хтось з чимось цікавим для мене.
Чужого навчайтеся і свого не цурайтеся.
Цьогорічний адвенткалендар моєї дитини. Основу зробив в школі на уроці праці а мішечки з подаруночками вже я додала.
Це приємні емоції дитини , чому б і ні?
Чужого навчайтеся і свого не цурайтеся.
Ласкове телятко• 01 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Мої персональні вподобання яким чином вплинуть на ваш рівень ерудиції? Це ж ви обжинки від дня подяки не відрізняєте, не я.
Не ганьбіться, вже так, жіночко
Фиктивная• 01 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
А у нас що, усі віруючи? Не смішить. До церкви більшість тільки воду ходить святити. З такими попами то і не диво.
Ласкове телятко• 01 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Аргументи скінчились? Залишились лише заклики? Хоча, власне, аргументів і не було... Добре, завершимо на цьому нашу ’змістовну розмову’... Жіночко
Розмова втратила зміст, для мене на словах Дивоюся ’з легким паром’ та ’гусарське баладу’)))
Бувайте, жіночко
Ласкове телятко• 01 декабря 2023
Ответ дляФиктивная
В вас? незнаю
Смайликівна• 01 декабря 2023
Ответ дляМандолина Бу
І правильно роблять. А ви як думали? В цю гру можна грати вдвох, як виявляється. Совєти і тепер русня, все через школу починали. Всю свою пропаганду ще в садочку насаджували і насаджують, вливають в голови. Їм можна, а нам в своїй країні зась? І лагідну українізацію, я б теж замінила більш радикальними методами, так само як колись все українське викорінювали, так тепер треба руське викорінювати. Жорстко.
А чого далеко ходити. Херсонщина зараз, одразу школи почали промивати мізки. Що там казали, що Україну вони звільняють тільки від влади? Повністю звільнили від української мови, нашої культури, ще і активно впроваджують свої благіє цілі цієї великої війни через дітей!
Фиктивная• 01 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
В вас? незнаю
Бажаю розплющити очі. Всього найкращого.
Ласкове телятко• 01 декабря 2023
Ответ дляФиктивная
І вам веселого Різдва!
Реанимация
• 01 декабря 2023
Ответ дляТишком_нишком
Власне, статут. Тут ще незрозуміло, де Ваш дім. А я вдома. На землі своїх пращурів. Там, де поховані прадід і наймолодша сестричка мого діда, які вмерли в 1933, від чого - самі здогадаєтесь чи підказати? Моє - це вечори на хуторі, чи ви Гоголя також вже послали? Але адвентів тут споконвіку не знали, це також нам нав´язано як і дід мороз.
долой_лама• 01 декабря 2023
Та конечно. Обожраться в пост на НГ, а потом встречать Рождество. Все как всегда через ж***. Наконец у нас как и должно бьіть-Новьій год от Рождества Христова