Невгамовна шахиня• 01 декабря 2023

Місця собі не знаходжу. Всю трусить. Не можу спати

Є чоловік, з яким зустрічаємося раз на місяць, бо живемо в різних містах. Але зараз так вийшло, що не бачилися вже більше двох місяців. Завжди я їздила до нього. Цього разу домовилися зустрітися на вихідних. Він має завтра за мною приїхати і забрати з роботи. Я увесь тиждень чекала на цю зустріч, він писав, як хоче вже нарешті мене побачити і як хоче мене і.д.
Ще навіть вранці все було як завжди.
А потім з п´яти годин вечора щось почало відбуватися дивне. Я йому пишу,він довго не відповідає, потім відповість і знову довго нема. Такими уривками відписується. Питаю, чи він вдома. Десь через годину відписує, що вдома розмовляв по телефону, з сестрою, дитиною а тепер з другом. Запитала про деякі справи, він відповів пару речень і знов нема. Запитала, чи зайнятий. Довго не відповідав. Я побажала на добраніч.
Дивлюся,в месенджер показує, що 8 годин тому був у мережі. Зазвичай він багато часу проводить в інтернеті.
Вперше за всі одинадцять місяців нашого спілкування не відповів на моє на добраніч.
Мабуть, з кимось таки проводить час?
Хоча казав, що отримав два уколи в спину і дуже болить.
Дівчата, ви думаєте, що це так, що він з кимось. Чи може бути інша причина.
Я вже думаю, може, спеціально, щоб не забирати мене, таке судить, щоб типу я образилася і він не приїхав. Або хтось там у нього є.
Розрадьте, вже місця собі не знаходжу, серце вистрибує з грудей, думаю,як дочекатися того ранку. Зазвичай в годин дев´ять він бажає доброго ранку.
Я только спросить..• 01 декабря 2023
я с мужем познакомилась в интернете, до решения быть вместе прошел год, до этого в основном переписка, звонки не каждый день. В переписке нет невербальных сигналов, нет интонации (особенно мужчины редко используют эти ..???!! и тд), подтекста, четких намеков, всё расценивается из позиции ’мне показалось, я так подумал/ла..’
так вот...когда мы уже были на стадии ’люблю не могу’, он тоже пару дней как-то не очень быстро отвечал, комплиментами не рассыпался, и вообще, как мне казалось, меня недолюбливал( оказалось, что 10 лет у него в стопе было стекло, наступил случайно в реке, и оно стало выходить, естественно очень болело, пришлось его вырезать, а мне он ничего не говорил, решил, что не будет меня беспокоить..
Автор, просто спросите, как есть, ’ты что-то пропадаешь со вчерашнего вечера, всё ли хорошо, ты говорил спина болит, тебе стало хуже?’
А дальше уже крутить-накручивать)
И да, если бы я спросила напрямую, а он не ответил, то позвонила бы. Что в этом такого?? Мы пытаемся строить отношения, но если что, я буду делать вид, что мне всё равно...типа, не ты меня бросил, а я тебя, еще давно, еще сразу, мне вообще всегда было пофиг..
Зачем так? Позвоните, проявите заботу

автор Невгамовна шахиня • 01 декабря 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Оооо, на роботі, то вже добре. Працюйте, взагалі вимкніть телефон до кінця робочого дня.
Ні, я його чекаю сьогодні. Чекаю або щось напише або подзвонить. А я не буду знати, якщо вимкну телефон.
Престидижитатор• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я так розумію, що ви не хочете вирішити проблему. Він не приїде сьогодні.
ЛисаЛилу• 01 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
Ні, це виключно від бажання самостверджуватися за рахунок інших. Не бачу більше причин для приниження автора. І я зараз не лише про цього. В більшості дописів більша половина коментарів в стилі ’ ну ти й дурепа’. І це ще досить лагідно я написала.
я не самостверджувалась за рахунок автора, я сказала що, такий гучний заголовок лише через те, що не було побажання автору ’добраніч’ занадто.
Ответ дляПрестидижитатор
Приїде. Написав уже.
Полуничка• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Приїде. Написав уже.
Всьо, ахрана атмєна?)
Мудрості вам, автор. Не кидатися дарма на нього, але і не дати себе обманути
ЛисаЛилу• 01 декабря 2023
Ответ дляУма Палата
А что в ха всё плохо разве? Вчера говорили что стройка идёт полным ходом, супермаркеты открываются и тц строят, люди массово возвращаются бизнеса открывают.
Не знаю какая стройка.
Кто купит сейчас кв в Ха? Кто отправит ребенка учится в Универ к нам?
Близость к границе, курс на замораживание конфликта перечеркивает все перспективы города.
Мона Лиза• 01 декабря 2023
Автор , пусть у вас все будет хорошо ! Не переживайте так , мужик то такое , а здоровье не железное .

Ответ дляПолуничка
Всьо, ахрана атмєна?)
Дякую. Буду старатися.
Ответ дляМона Лиза
Дякую за підтримку. Але я десь розумію, що, мабуть, не зможу з цим чоловіком будувати нормально стосунки.
Мона Лиза• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Это из за вчерашнего ?
Мизимец• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
І правильно, для чого Вам кавалер з хворою спиною?
Ответ дляМона Лиза
Это из за вчерашнего ?
Не тільки. Я просто бачу, що якась дуже зациклена на ньому.Так не можна, але нічого з собою зробити не можу. Подивимося.
Спасу мир• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну то ми ж зустрічалися раз на місяць. Розумію, що рідко, але частіше я не можу.
Чоловік, діти малі?
Бегущаяпо• 01 декабря 2023
Автор це не стосунки. Це friendship+, F+ ще звуть. Нажаль. Це так для цього чоловіка. Для вас ні, бо в жінці інша гормональна система, вона швидко прив´язується. Якщо чоловік закоханий, то він хоче бачити жінку щодня! І чути їх щодня, і відстань не проблема. Я закордоном. Знайома познайомилися з місцевим чоловіком. Так він водного дня’доброго ранку’, в день теж привітання, як справи, ввечорі теж, ще дзвонить і хоче годину розмовляти, і також хоче бачити її щодня, але виходить 1-2 рази на тиждень. Так він їде після роботи за місто додому 40 хвилин, потім у ввечорі їде в місто до цієї жінки, щоб тільки побачитися. Тобто чоловік в цей день спить 5 годин. І хоче щоб вона переїхала до нього жити. І пише, пише кожного дня, кожного вечора.
Ответ дляСпасу мир
Чоловік, діти малі?
Що й до чого
Ответ дляБегущаяпо
Між нами відстань 170 км.
Він мені також пише кожного дня і вранці, і в день, і в вечері.
До речі, позавчора, написав, якби я була ближче, він хотів би бачити мене щодня.
Я вже не тішуся ілюзіями.
Просто пишу як є
Я розумію, що тут щось не те
Плекаю думи• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Автор, как встретитесь и обсудите почему он себя так вел, напишите нам. Интересно почему так изменилось его поведени тогда. Ждем

Радикальная• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я так і зрозуміла, всі такі правильні, з такою самооцінкою і вміють класно будувати стосунки.
Та ні))
Просто набили вже шишки
АнтиТанкист• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Та ніби і не люблю, щоб аж так любити. Може, дійсно, залежність така, як наркотик. Але коли все рівно- гладко, то все ок.
Ну, це ви так сексу хочете чи що? Раз на місяць малувато. Шукайте як собі зарадити самостійно. Бо це не нормальна реакція організму
Бегущаяпо• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Між нами відстань 170 км.
Я вже не тішуся ілюзіями.
Просто пишу як є
Я розумію, що тут щось не те
І що?1 раз на тиждень модно зустрічатися, то ви до нього, то він до вас. 2-2,5 години туди і назад, так? 1 на місяць мабуть також можна, але на всі вихідні. Пару місяців, і можна вже вирішити де жити, чи в нього, чи він до вас. Може в нього спина хвора. А може вже втомився від стосунках на відстані. Ну, так в моєї знайомої цей чоловік їде з села в велике місто 30-40 хвилин, потім їде додому30-40 хвилин, потім їхав і забирав жінку з міста до себе до вечора, а потім, в неї дитина, і вона не могла ночувати, він її повертав в місто, і потім сам повертався в село. То він о так 3 рази їхав в місто в цей день і витрачав 3 години і більше на ці поїздки. Це все одно, якщо ви приїхали до самого коханого, переночували, а потім в ранці поїхали додому. Тут не відстань проблема, а те, що за півроку чоловік сам вам буде говорити, а що далі?а я хочу жити з жінкою разом, а не кататися туди сюди. Да, так напряму чоловіки і питають. Вони- не ми, щоб , ой, а що вона подумала, а що я подумав... Взагалі в них все прямолінійно. Я хочу ось так і так, каже чоловік. Навіть нормальні чоловіки, яки розуміють, що ось цю жінку він не кохає, то він не буде їх юзать місяцамі, максимум місяць секс ц все, бо жінка буде страждати сильно, якщо це довше буде. І такий чоловік сам піде швидко, щоб надію не давати. Тобто у вас була і ж надія. Зараз 2 варіанта, або їхати наступних вихідних до нього, і розуміти, що це буде останній раз, просто поговорити, як дорослі люди, бо переписка це не то . Поговорити і розставити крапки над і, але триматися, бо розмова буде неприємна.якщо він скаже вам, ні, я знов не моду зустрітися, тоді, мабуть, все, нажаль. Може втомився, може інша. І саме цікаве, що може потім ще знову до вас писати, якщо щ тебе жінкою не складеться. Яле я чомусь думаю, що він зараз один. Взагалі краще хоч телефонувати, розмовляти.
Ответ дляАнтиТанкист
В тому то й справа, що не сексу як просто сексу
Папобус• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
То то ви. А в нього такого не було ще за час наших стосунків
це ви разовий, раз в місяць, перепихон називаєте ’стосунками’?
Ответ дляБегущаяпо
Так ми й зустрічаємося на всі вихідні, з п´ятниці по неділю. Сьогодні приїде, забере. Буду говорити .
Ответ дляПапобус
Ну, значить, перепихон.
Спасу мир• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Блін, знову мене трусити почало і серце вистрибує з грудей. Це треш якийсь.
Ви ж доросла жінка, що ви чудите?
Точу ляси• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Да, не було раніше нічого дивного в його поведінці. А ось від учора так.
І зараз вже півгодини не відписує, ну ненормально це для нього. Або не може, бо з кимось або вже намагається показати, що йому нецікава.
Зазвичай, коли переписувалися, треба було десь відлучитися, то писав, що напише через деякий час
Та поговоріть з ним, коли приїде. Просто запитайте, а що сталося, а чого не відповіда. Тільки спокійно, а не з такою пасивною агресіює як на скріні. І якщо ви вже відчули тривогу, то поговоріть куди вас ваші стосунки ведуть. Просто поговоріть ротом. А там вже що скаже, те і скаже. Щонайменш не будете себе накручувати.
зі: як почитаєш порадниць, тільки дивуєшся. Невже це ті самі жінки що самі створюють теми про свою непевність у стосунках, про чоловіків які, як витікає потім з теми, не дуже їх поважають, про те як одразу (як і автор) надумують коханок, або навпаки, не мають самоповаги і готові пробачати чоловіку все. А тут всі такі сильні, різкі і впенвнені)
Точу ляси• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Та при чому тут залежність? Ви були впевнені у своїх стосунках, і тут щось вибилось з вашого звичайного алгоритму. Може ви і не дарма хвилюєтесь, але потрібно заспокоїтися - це по-перше. По-друге, хочете подзвонити, то дзвоніть, чому ні? Ви ж вважаєте його своїм чоловіком. Тільки не размовляйте з ним таким тоном як на скріні. Якщо розумієте що не зможете, дочекайтеся зустрічі, і там вже про все поговорите.
ВЫВсеВрете• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
фото
Он шо русский?