Невгамовна шахиня• 01 декабря 2023
Місця собі не знаходжу. Всю трусить. Не можу спати
Є чоловік, з яким зустрічаємося раз на місяць, бо живемо в різних містах. Але зараз так вийшло, що не бачилися вже більше двох місяців. Завжди я їздила до нього. Цього разу домовилися зустрітися на вихідних. Він має завтра за мною приїхати і забрати з роботи. Я увесь тиждень чекала на цю зустріч, він писав, як хоче вже нарешті мене побачити і як хоче мене і.д.
Ще навіть вранці все було як завжди.
А потім з п´яти годин вечора щось почало відбуватися дивне. Я йому пишу,він довго не відповідає, потім відповість і знову довго нема. Такими уривками відписується. Питаю, чи він вдома. Десь через годину відписує, що вдома розмовляв по телефону, з сестрою, дитиною а тепер з другом. Запитала про деякі справи, він відповів пару речень і знов нема. Запитала, чи зайнятий. Довго не відповідав. Я побажала на добраніч.
Дивлюся,в месенджер показує, що 8 годин тому був у мережі. Зазвичай він багато часу проводить в інтернеті.
Вперше за всі одинадцять місяців нашого спілкування не відповів на моє на добраніч.
Мабуть, з кимось таки проводить час?
Хоча казав, що отримав два уколи в спину і дуже болить.
Дівчата, ви думаєте, що це так, що він з кимось. Чи може бути інша причина.
Я вже думаю, може, спеціально, щоб не забирати мене, таке судить, щоб типу я образилася і він не приїхав. Або хтось там у нього є.
Розрадьте, вже місця собі не знаходжу, серце вистрибує з грудей, думаю,як дочекатися того ранку. Зазвичай в годин дев´ять він бажає доброго ранку.
Ще навіть вранці все було як завжди.
Мабуть, з кимось таки проводить час?
Невгамовна шахиня
• 01 декабря 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Он шо русский?
Ні. Але знає російську.
Невгамовна шахиня
• 01 декабря 2023
Ответ дляСпасу мир
Ви ж доросла жінка, що ви чудите?
Нічого не можу з собою вдіяти, от не можу і все. Вже коли написав- заспокоїлася,а то аж підкидало.
Невгамовна шахиня
• 01 декабря 2023
Ответ дляТочу ляси
Та при чому тут залежність? Ви були впевнені у своїх стосунках, і тут щось вибилось з вашого звичайного алгоритму. Може ви і не дарма хвилюєтесь, але потрібно заспокоїтися - це по-перше. По-друге, хочете подзвонити, то дзвоніть, чому ні? Ви ж вважаєте його своїм чоловіком. Тільки не размовляйте з ним таким тоном як на скріні. Якщо розумієте що не зможете, дочекайтеся зустрічі, і там вже про все поговорите.
Вже написав. Заспокоїлася.
Точу ляси• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вже написав. Заспокоїлася.
добре) але як на мене це дзвіночок, що вже час щось вирішувати) А ви дивіться сама, звісно
Невгамовна шахиня
• 01 декабря 2023
Ответ дляТочу ляси
Так, буде о вирішувати.
Несу добро людям• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Зможу. Буде дуже важко і боляче, дуже. Бо я дійсно запала на нього, але зможу.
Навіщо мені такий тригер, щоб я постійно ночами не спала.
это ваши иллюзии.сами себе что-то придумали и носитесь с этим как с писаной торбой.
то для вас ’отношенія’, а для него как здрасьте.
неужели нельзя найти парня поближе и встречаться с ним поплотнее,а не вот этот суррогат употреблять?
зато пишет ’доброго ранку’...ахаха
ВЫВсеВрете• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Так, буде о вирішувати.
А шо он сказал про вечер, чего не отвечал?
Несу добро людям• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Та воно вже починається. Сьогодні подумала, що ні в одних стосунках ніхто не давав поводу. І я не ревнувала. А його ревную.
Просто сьогодні ситуація із ряда вон выходящая. Вперше
представляю этот краковяк,если бы вы были женой.
это сейчас никто и уже вся на измене)))
Несу добро людям• 01 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
Є багато способів підтримати не знецінюючи переживання автора та не ображаючи її
а в чем необходимость ещё и Советчицам стать костылями для автора в таких унизительных отношениях?
гладят по голове на ФБ,а здесь только суровая правда и взгляд со стороны на ситуацию.
Невгамовна шахиня
• 01 декабря 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Я ще не питала. Спитаю при зустрічі
Неправдиша• 01 декабря 2023
Мужик раз на 1-2 місяці чпокається для різноманіття, а це вже в думках заміж вийшла і дітей народила
Всех анонимов аноним• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я ще не питала. Спитаю при зустрічі
а чому не спитали? а якби не почули нормальної відповіді, то просто зустріч анулювали б
Карусель-весель• 01 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
Автор, ви краще не сюди пишіть, а є безкоштовні служби підтримки. Там можна в формі чату поговорити. Там , як і тут, порад ви не отримаєте. Але там , на відміну від порадниці, вас підтримають. А не оці закомплексовані жіночки , що за ваш рахунок самостверджуються
… а ви не самостверджуєтесь називаючи всіх «оцими закомплексованими жіночками»?
Ищу-брожу• 01 декабря 2023
Вы не душнила, но у у вас зависимость от этих отношений и этого мужчины. Я была в зависимых отношениях и ваше описание тревожности, состояния, когда сердце из груди выпрыгивает, паника, мне это все знакомо. Это гормональная реакция организма на этого человека. Как наркотики, вы правильно описали. Слезать было очень тяжело мне. И с ним плохо и без него была ломка. Еле выкарабкалась. В минуты таких приступов, как вам уже писали, нужно действительно поприседать, побегать, это меняет гормональный фон. Силой переключать себя на что то другое. Слишком мало данных о мужчине, ну учитывая редкость встреч, вы сама еще мало знаете, но прислушайтесь к телу, это не нормальная реакция организма, наблюдайте за мужчиной без розовых очков, держитесь внутри более отстраненно, он еще по сути ничего не сделал, чтоб быть таким важным и ценным для вас. Вы у себя одна. Берегите себя. Качели очень выматывают и сил ни на что не остается.
Каляка маляка• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я більше переживаю за те, що він з кимось, а не за те, що щось сталося. Навряд чи вирубився, бо сидів би перед тим в інтернеті.
А так ні. Значить, був зайнятий чимось іншим. Такого ще не було, щоб так довго не заходив в мережу.
До речі, а в месннджері не можна налаштувати, щоб не видно було, що онлайн?
ви лукавите
Ответ дляВилами по воде
Для этого люди декларируют, что они пара, знакомятся с друзьями, родственниками,.т.е. обозначают свой статус по отношению друг к другу.
Вы для него кто? С его слов, пожалуйста.
Ну що ви наче маленька. Звісно ж ’любов усього життя, єдина, неповторна тільки тобою живу і бла -бла-бла’.
Кусман Сиру• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я Вас прекрасно розумію. В мене були стосунки на відстані десь 3 роки, при чому зустрічалися не так ’часто’, а раз на рік на декілька тижні. Іноді сварилися і не спілкувалися півдня, я сходила з розуму. Одного разу ми не спілкувалися 3 дні, кожен випробував іншого на слабкість, це було так нестерпно, що хотілося втопитися (ми були тоді з подругою на морі). Але це були мої перші стосунки, хз чи була б я така дурна тепер. Зараз в нас діти, іноді доводиться хвилюватися за них, і я згадую скільки нервів тоді витратила на ті дурні прояснення стосунків, і думаю, наскільки ті причини смішні зі справжніми життєвими випробуваннями. Але до всього цього треба дійти. І мені здається, що стосунки на відстані, особливо на своєму посатку більш емоційно міцніші. Ми тоді були наче на одній хвилі, однаково думали, часто писали в один момент одні й ті ж думки (я не про ’люблю тебе’, чим не важко співпасти, а про взагалі усе побут і тд.) Зазара, нажаль, вже такого немає. Та зате нерви на місті. Не знаю, чи варто Вам шось радити, але спробуйте опанувати себе. Це всього навсього життєва мить, яка пройде. Доречі, десь читала, що таким як ми натурам (емоційно-меланхолічним) варто свої бажання стримувати, або навіть подавляти, переключатися, тоді можна чогось досягнути. А наприклад, флегамтикам, навапаки, треба чогось дуже захотіти, а для них це майже не реально.
Мизимец• 01 декабря 2023
Ответ дляНеправдиша
Ну, для чого Ви так?
Люди вже в віці, просто поводять себе, як підлітки.
Не люблю натовп• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я ще не питала. Спитаю при зустрічі
Але навряд чи скаже правду
Міс Всесвіт• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дякую за підтримку. Але я десь розумію, що, мабуть, не зможу з цим чоловіком будувати нормально стосунки.
Та то пів біди. З вами ніхто не зможе. Ось де проблема.
ЗновЗдоров• 01 декабря 2023
Наверное познакомились онлайн,чаще такие обманывают ,разводят на любовь,даже может с такими и встречи не быть,кто на расстоянии.Вы ездили к нему,а он ехать к Вам не собирается вот и морозится,похоже нет у Вас отношений.
Мужчина когда любит делает поступки,поднимает задницу и едет.
Он устроился хорошо, лежит на диване,а Вы приехали к нему,обслужили.
За дорогу сами платили или он помогал?
А ехать ему к Вам похоже в лом это говорит его поведение.Нет чувств у него к Вам,ничего для Вас он не старается.
Зачем ему отношения на расстоянии, если рядом найти можно и не напрягаться к кому то ехать,когда вы не приедете.
Никогда не делайте работу за мужчину, иначе сами себя обесцените,он Вас ценить не будет и для Вас стараться не будет, не Вы должны были ездить к нему,а он к Вам.Бывают исключения конечно,что девушка может поехать.
А далеко ездили, сколько км?
За дорогу сами платили или он помогал?
А далеко ездили, сколько км?
Робот Вертер• 01 декабря 2023
Не знаю нормальных мужчин, которые в мессенджерах желают Доброго утра и вечера
Робот Вертер• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну то ми ж зустрічалися раз на місяць. Розумію, що рідко, але частіше я не можу.
А что вы весь месяц делаете?
Робот Вертер• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну ок, хай будуть не стосунки. Не буду сперечатися. Але зараз мене хвилює не це, а те, чому не відписав мені. Ну тут найймовірніше причина- інша жінка.
Вы весь месяц не можете встретиться, может это у вас другой мужчинка?
ШанельКуКу• 01 декабря 2023
катя любить толью
толья любить олю
оля ненавидеть толью
сумарно двоє страждає
і таким чином віддають енергію
толья любить олю
оля ненавидеть толью
сумарно двоє страждає
і таким чином віддають енергію
Губной рояль• 01 декабря 2023
Вы что, реально думаете, что у него секс один раз в месяц?? Вы серьезно?
Вакцениро Вона• 01 декабря 2023
Ответ дляБегущаяпо
Автор це не стосунки. Це friendship+, F+ ще звуть. Нажаль. Це так для цього чоловіка. Для вас ні, бо в жінці інша гормональна система, вона швидко прив´язується. Якщо чоловік закоханий, то він хоче бачити жінку щодня! І чути їх щодня, і відстань не проблема. Я закордоном. Знайома познайомилися з місцевим чоловіком. Так він водного дня’доброго ранку’, в день теж привітання, як справи, ввечорі теж, ще дзвонить і хоче годину розмовляти, і також хоче бачити її щодня, але виходить 1-2 рази на тиждень. Так він їде після роботи за місто додому 40 хвилин, потім у ввечорі їде в місто до цієї жінки, щоб тільки побачитися. Тобто чоловік в цей день спить 5 годин. І хоче щоб вона переїхала до нього жити. І пише, пише кожного дня, кожного вечора.
Да, я також думаю що вона попала на формат Freundschaft+, це так пікапери характеризують такий тип стосунків. Типу дружба з елементами сексу, щоб наче і не один, і секс є, і вкладатися не треба. А вона за термінологією пікаперів - Fickbuddy, тобто подружка для сексу. Якщо не вірите, погугліть, відкриєте для себе багато нового про чоловіків:-)