Невгамовна шахиня• 01 декабря 2023
Місця собі не знаходжу. Всю трусить. Не можу спати
Є чоловік, з яким зустрічаємося раз на місяць, бо живемо в різних містах. Але зараз так вийшло, що не бачилися вже більше двох місяців. Завжди я їздила до нього. Цього разу домовилися зустрітися на вихідних. Він має завтра за мною приїхати і забрати з роботи. Я увесь тиждень чекала на цю зустріч, він писав, як хоче вже нарешті мене побачити і як хоче мене і.д.
Ще навіть вранці все було як завжди.
А потім з п´яти годин вечора щось почало відбуватися дивне. Я йому пишу,він довго не відповідає, потім відповість і знову довго нема. Такими уривками відписується. Питаю, чи він вдома. Десь через годину відписує, що вдома розмовляв по телефону, з сестрою, дитиною а тепер з другом. Запитала про деякі справи, він відповів пару речень і знов нема. Запитала, чи зайнятий. Довго не відповідав. Я побажала на добраніч.
Дивлюся,в месенджер показує, що 8 годин тому був у мережі. Зазвичай він багато часу проводить в інтернеті.
Вперше за всі одинадцять місяців нашого спілкування не відповів на моє на добраніч.
Мабуть, з кимось таки проводить час?
Хоча казав, що отримав два уколи в спину і дуже болить.
Дівчата, ви думаєте, що це так, що він з кимось. Чи може бути інша причина.
Я вже думаю, може, спеціально, щоб не забирати мене, таке судить, щоб типу я образилася і він не приїхав. Або хтось там у нього є.
Розрадьте, вже місця собі не знаходжу, серце вистрибує з грудей, думаю,як дочекатися того ранку. Зазвичай в годин дев´ять він бажає доброго ранку.
Ще навіть вранці все було як завжди.
Мабуть, з кимось таки проводить час?
Спішу - перекидаюсь• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я ще не питала. Спитаю при зустрічі
Автор, так чим все закінчилося ?
Неваляшкина• 01 декабря 2023
Опять эта тётка.. короче там психолог плачет. Мужик её имеет просто для слива, она у него не одна, а она его любит по телефону.) Там вроде и муж где то был, короче Санта барбара
Робот Вертер• 01 декабря 2023
Автор не ответила на вопрос, чем она весь месяц занимается, что не может встречаться чаще
Робот Вертер• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Зможу. Буде дуже важко і боляче, дуже. Бо я дійсно запала на нього, але зможу.
Навіщо мені такий тригер, щоб я постійно ночами не спала.
Ого, какая вы актрисса))) Мужик, бегииии...
Робот Вертер• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Да, не було раніше нічого дивного в його поведінці. А ось від учора так.
І зараз вже півгодини не відписує, ну ненормально це для нього. Або не може, бо з кимось або вже намагається показати, що йому нецікава.
Зазвичай, коли переписувалися, треба було десь відлучитися, то писав, що напише через деякий час
Вы его забембали
ЗновЗдоров• 01 декабря 2023
Он не приедет, он придумал отмазку заболел, на самом деле там нет болезни спины или чем он там заболел,болезнью хитрости.
Он и не думал к Вам ехать скорее всего.
Вы видимо первый раз в отношениях в интернете)
Там сказочники такие сразу у них то авария,перелом оснулся гипс).
Ищите нормального,а не игрока в интернете разводящего на любовь и секс.Вы к нему приехали, уехали ,а он живет и не парится
Я с одним просто общалась так он вообще погиб в аварии,его сестра дворюродная или троюродная мне написала с его странички,а то он писал сам,а не сестра,но я сразу и поняла,что пишет он.
А через время он ожил сам написал,забыл видимо что он умер в аварии)).
Не верьте всему что Вам пишут и говорят , смотрите на поступки.
А для Вас он ничего не старается.
Автор, Вы редко на связи это чем то говорит.Что ему особо Вы и не нужны.Находит на Вас время когда ему скучно.
Без любимых и пять минут дышать не могут.
У меня подруга была в онлайн отношениях ,там было видно,что он ее любит на связи почти всегда, на телефоне,по видео связи.Он ей подарки,деньги дарил.Теперь живут они вместе.А жили в разных городах.
Познакомились они в игре в соцсети.
Он и не думал к Вам ехать скорее всего.
А для Вас он ничего не старается.
Познакомились они в игре в соцсети.
Бринзолетта• 01 декабря 2023
нах он вам...жаль вас, живете в мире своих фантазий, ну тут либо мало житейского опыта, либо уж простите ума
Мизимец• 02 декабря 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Автор, так чим все закінчилося ?
Мабуть, шпілі-вілі.
Невгамовна шахиня
• 02 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
Автор, ну що знайшовся Ваш чоловік ??
Так.
Невгамовна шахиня
• 02 декабря 2023
Коротше, дівчатка. Приїхав- забрав.
Зараз у нього.
Спитала, чому не був на зв´язку, каже, що вирубився, зробили два уколи в спину, такі,які в сустави колють.Дуже боліла спина, стогне і сьогодні, що болить. Дирки від уколів бачила. Жінки не було, тепер вірю.
Але буду завершувати з цими зустрічами.
Для себе вже вирішила. Йому ще не казала, і казати не буду. З ним я не зможу бути на розслабоні.
Всім дякую, я багато чого зрозуміла.
Зараз у нього.
Але буду завершувати з цими зустрічами.
Всім дякую, я багато чого зрозуміла.
Точу ляси• 02 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Коротше, дівчатка. Приїхав- забрав.
Зараз у нього.
Але буду завершувати з цими зустрічами.
Всім дякую, я багато чого зрозуміла.
Зараз у нього.
Але буду завершувати з цими зустрічами.
Всім дякую, я багато чого зрозуміла.
не рубите сгоряча)
Анти-анонім• 02 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Коротше, дівчатка. Приїхав- забрав.
Зараз у нього.
Але буду завершувати з цими зустрічами.
Всім дякую, я багато чого зрозуміла.
Зараз у нього.
Але буду завершувати з цими зустрічами.
Всім дякую, я багато чого зрозуміла.
Капец, это не с ним не сможете, это с кем угодно. Вы с собой разберитесь. С ним возможно все ок и вы могли бы уже думать о жизни совместной
Мизимец• 03 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Коротше, дівчатка. Приїхав- забрав.
Зараз у нього.
Але буду завершувати з цими зустрічами.
Всім дякую, я багато чого зрозуміла.
Зараз у нього.
Але буду завершувати з цими зустрічами.
Всім дякую, я багато чого зрозуміла.
Думаю Ваше рішення правильне, мужику уті гойдалки вже в такому віці не потрібні. По правді, кажучи і жінкам, але Ви мабуть виключення з правил.