Невгамовна шахиня• 01 декабря 2023

Місця собі не знаходжу. Всю трусить. Не можу спати

Є чоловік, з яким зустрічаємося раз на місяць, бо живемо в різних містах. Але зараз так вийшло, що не бачилися вже більше двох місяців. Завжди я їздила до нього. Цього разу домовилися зустрітися на вихідних. Він має завтра за мною приїхати і забрати з роботи. Я увесь тиждень чекала на цю зустріч, він писав, як хоче вже нарешті мене побачити і як хоче мене і.д.
Ще навіть вранці все було як завжди.
А потім з п´яти годин вечора щось почало відбуватися дивне. Я йому пишу,він довго не відповідає, потім відповість і знову довго нема. Такими уривками відписується. Питаю, чи він вдома. Десь через годину відписує, що вдома розмовляв по телефону, з сестрою, дитиною а тепер з другом. Запитала про деякі справи, він відповів пару речень і знов нема. Запитала, чи зайнятий. Довго не відповідав. Я побажала на добраніч.
Дивлюся,в месенджер показує, що 8 годин тому був у мережі. Зазвичай він багато часу проводить в інтернеті.
Вперше за всі одинадцять місяців нашого спілкування не відповів на моє на добраніч.
Мабуть, з кимось таки проводить час?
Хоча казав, що отримав два уколи в спину і дуже болить.
Дівчата, ви думаєте, що це так, що він з кимось. Чи може бути інша причина.
Я вже думаю, може, спеціально, щоб не забирати мене, таке судить, щоб типу я образилася і він не приїхав. Або хтось там у нього є.
Розрадьте, вже місця собі не знаходжу, серце вистрибує з грудей, думаю,як дочекатися того ранку. Зазвичай в годин дев´ять він бажає доброго ранку.
Вакцениро Вона• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Чому ви так вирішили?
Тому що якщо він спокійно живе без вас цілий місяць, йому навіть не хочеться чути ваш голос, то ви йому потрібні як зайцю стопсигнал. Ви справді нічого не розумієте?
Були б ви жінкою після 50, діти виросли, квартира є, жити ні з ким під одним дахом не хочеться, секс потрібен і то як частина романтики, я би вас зрозуміла. А так....ви знаєте скільком я за ранок можу при бажанні написати доброго ранку?:-)))))

автор Невгамовна шахиня • 01 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
А ви знаєте, скільки мені років?
Вакцениро Вона• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну то хай біжить. Він же не знає, що я дивлюся, коли він був у мережі.
Вам свого часу не шкода? На те, щоб перевіряти коли хто останні раз в мережі був:-) Ви думаєте, когось це справді цікавить?
Alice_Sherman• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Чому ви так думаєте? Я будь-яку правду сприйму адекватно. Мені просто треба знати, що далі робити.
Ждать вечера, что ещё ?
Біле пальто• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну це останній раз так бачилися. А так раз в місяць. Було і раз в три тижні.
а раз на місяць - це стосунки? звісно, що в нього хтось є і їхати не буде, бо в напряг, як би ви ще сама приїхали, то йому було б і ладно хай буде. не переймайтеся, значить чекає щось краще попереду
Вакцениро Вона• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
А ви знаєте, скільки мені років?
З того що ви пишете, ваш психологічний вік не більше 21, максимум 25 років. І то у 18 років є набагато зріліші жінки.
Ответ дляВакцениро Вона
Ну іноді ми зідзвонюємося.
Можливо, ви праві.
Ответ дляБіле пальто
І головне, що він просить цієї зустрічі. Він хотів ще минулих вихідних зустрітися. Я не могла. Але вже цілий тиждень не можу дочекатися зустрічі з ним.
Але вчора щось сталося, і якщо не приїде, то так і буде. Значить, не дуже потрібна йому, або вже взагалі не потрібна.
Бешене сарі• 01 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Автор вы понимаете что ваши отношения без будущего? Зачем они вам нужны?
Мы с мужем 3,8 года встречались на расстоянии. Виделись несколько раз в год. Жили в разных странах. Быстро съехаться не выходило, были визовые проблемы… Но сейчас женаты уже 11 лет.

Біле пальто• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
він вже вирішив свою проблему, вже є з ким побути і не треба тащитися хто зна куди, погода не сприяє. чи ви самі не розумієте, що інтим раз на два місяці - це смішно
Вакцениро Вона• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Питання просто для інтересу - день зустрічі визначає він? Ви лише можете погодитися чи ні? І якщо ви відмовляєте і назначаєте коли вам зручно, він переносить зустріч чи вигадує причини чому він не може приїхати (ось зараз конкретно спина заболіла).

Якщо так, задумайтеся над цим.
Ответ дляБіле пальто
Не буду сперечатися, можливо.
Вакцениро Вона• 01 декабря 2023
Ответ дляБіле пальто
Якщо не секрет, ми ж під анонімами, скільки вам років?
Біле пальто• 01 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Вакцениро Вона• 01 декабря 2023
Ответ дляБіле пальто
У вас були проблеми раніше із емоційною залежністю?
Ответ дляВакцениро Вона

Якщо так, задумайтеся над цим.
Він пропонує зазвичай. Але,якщо мені не виходить, зустрічаємося на наступні вихідні.
Irina-5d24• 01 декабря 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
А вообще то запомните одно. Пока ни муж и ни жена, никто никому ничего не должнен. Это просто секс. И на большее ни один ни второй претендовать не может.
Хочете претендовать на всякое - ты мне изменил! - женитесь. И выносите мозг.
А пока это всего лишь секс. И даже если он и с кем то, то да, просто так решил, просто захотел. Имеет право. У нет ни жены ни кого.
Большего бреда не читала. Вообще-то и муж с женой, раз на то пошло, люди свободные и могут разрывать отношения если нашли другого/другую или по иным причинам. Тоже самое касается и отношений. И в отношениях, и в браке лучше не врать, а говорить о том, что происходит. Ничем отношения от брака не отличаются кроме вероятной дележки совместно нажитого имущества.
Ответ дляВакцениро Вона
Це не ч відповіла. Мені трохи більше, ніж 35.
Думаю, в мене є емоційна залежність.
Irina-5d24• 01 декабря 2023
Ответ дляКарусель-весель
Та який контроль, вона йому подзвонити боїться зайвий раз
Я начала звонить сама только через год почти) ну не хотелось навязываться) такие тараканы у меня

Біле пальто• 01 декабря 2023
от як раз тому я вам і кажу з свого досвіду - вимкніть той компьютер, як би важко вам не було, поплачте пару днів і вперед будувати нове РЕАЛЬНЕ життя, бо повірте він там собі ні в чому не відмовляє, то тільки ви думаєте, що він сексу місяцями чекає
Вакцениро Вона• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
У вас типова залежність від емоцій. Ви до нього прив´язалися, він підтримує з вами регулярний емоційний зв´язок плюс підкріпліє це інколи сексуальним контактом з вами, щоб дати вам ілюзію що ви йому потрібні. Це буде продовжуватися рівно до того часу, доки ви самі будете такий зв´язок підтримувати.
Як тільки ви його розірвете, буде або тиша, або якщо він нікого не знайде, він буде пробувати відновити контакт з вами.
Вам потрібно було б до психолога, пропрацювати як і тему будь-якої іншої залежності. Але ви написали що ви за кордоном, тому думаю вам нелегко буде до нього дійти.
Irina-5d24• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я так і зрозуміла, всі такі правильні, з такою самооцінкою і вміють класно будувати стосунки.
Я не:))) ви не одна) просто я тут не пишу)
Иванка Бур• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
З жінкою розлучений, і навряд чи з нею. А от з іншою жінкою цілком допускаю.
Шкода, а залишалося один день почекати.
зачем вы себя так накручиваете на ровном месте? у вас по сути дистанционные отношения, со всеми вытекающими
Мона Лиза• 01 декабря 2023
Автор а вы всегда такая беспокойная ? Или просто клинануло?
Не зацілована• 01 декабря 2023
Автор, у вас 100% залежність. Була там, співчуваю.
Одразу скажу, ваш випадок мене тригернув, хоча я вже давно перестраждала й не з тією людиною. Але тригернув. Теж був так пропав (на 6 годин, виключив телефон), я вже думала, щось сталося, хотіла їхати в його місто. Й даремно не поїхала: він був із іншою, мені сказав, що заснув й телефон сів. Як проснувся, одразу мені написав.
Тому все, що нам здається, насправді не здається.
Теж були незрозумілі стосунки: то рідко бачилися, то часто, не обговорювали, чи ми пара, я була впевнена, що так.
Якщо хочете пораду: блокуйте й навіть не згадуйте, якщо є сумніви. Бо свої нерви потім лікувати)))
Алекс-1022• 01 декабря 2023
Почему все пишут про другую женщину?

Будто бы мужчины только днями о женщинах и думают, как не о авторе, так о другой 😅😅😅 смешно

Автор, я думаю там никого нет, вы бы еще раньше почувствовали, он просто сливается, наверное потерял интерес. Сочувствую

И для многих женщин лучше бы любовница была, но все равно мой
Маруська Му• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Це перший раз ігнор. Навіть, думаю, не ігнор, а не було можливості відписати, бо поруч була інша жінка. А, може, і ігнор. Ну, якщо так він зрозумів, то поставимо крапку і все. Я не мазохістка терпіти таке.
автор, так он же вам написал ,что не здоров.. почему вы не можете предположить, что он просто уснул??
Непереможна• 01 декабря 2023
Какие наши женщины дуры🙈хотела грубее написать, но сейчас и так блюстители нравов налетят. Так себя не уважать из-за штанов, которые раз в месяц вызывают на секс.
Айпишница• 01 декабря 2023
Автор, те, що вам під 50 чи й за 50 - очевидно.
У вас підхід до стосунків консервативний, при цьому самі стосунки якість душні.
З того, що писано, виглядає, що ви не хочете його світити своєму оточенню, поєднувати життя. Таке враження, що соромитеся. Звісно, це я так собі побачила з дописів ваших, як насправді вам видніше.
Мова не про це.
Побачення (з яких би то не було причин, хоч найважливіших) 10 разів на рік - це стосунки без жодних зобовʼязань, легкий секс поміж іншими справами чи стосунками. ВСЕ!
Це навіть не відкритий шлюб. Зручність полягає у системності. Якщо хочеться сексу чи стосунків більше - ваші зустрічі жодним чином не заважають будувати інші стосунки. Якщо ж ліньки, не хочеться, нема з ким, ще якісь обставини - то ваші стосунки як ота щомісячна гарантована процедура, яка точно буде й можна не паритися.
Рік - це дуже великий термін.
За рік люди або сходяться, перебудовують свої життя під свої стосунки.
Або розходяться, якщо хочуть мати справжні стосунки, а не отаке от.
Або лишаються в таких стосунках, якщо вони їм не пріоритетні. Так, приємна процедура раз на місяць без жодних зобовʼязань.

Якщо ви себе гризете - вам ці стосунки точно треба. То будуйте їх, виходьте з зони комфорту, долайте свої страхи, розмовляйте з цим чоловіком, плануйте інше майбутнє.
Це реально і просто, якщо захотіти. Ваш страх - штучна перепона.
Якщо ваш чоловік не вважає стосунки з вами основними - ви теж маєте це розуміти і спокійно прийняти, якщо не зміните модель зустрічей
Маруська Му• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
І прямо мені його тон сьогодні не подобається
странная вы..... вот реально человек вам написал ,что сильно болит спина и он уснул, а у вас плохо скрытые претензии, что уснул, а не предупредил ,что уснет