Невгамовна шахиня• 01 декабря 2023

Місця собі не знаходжу. Всю трусить. Не можу спати

Є чоловік, з яким зустрічаємося раз на місяць, бо живемо в різних містах. Але зараз так вийшло, що не бачилися вже більше двох місяців. Завжди я їздила до нього. Цього разу домовилися зустрітися на вихідних. Він має завтра за мною приїхати і забрати з роботи. Я увесь тиждень чекала на цю зустріч, він писав, як хоче вже нарешті мене побачити і як хоче мене і.д.
Ще навіть вранці все було як завжди.
А потім з п´яти годин вечора щось почало відбуватися дивне. Я йому пишу,він довго не відповідає, потім відповість і знову довго нема. Такими уривками відписується. Питаю, чи він вдома. Десь через годину відписує, що вдома розмовляв по телефону, з сестрою, дитиною а тепер з другом. Запитала про деякі справи, він відповів пару речень і знов нема. Запитала, чи зайнятий. Довго не відповідав. Я побажала на добраніч.
Дивлюся,в месенджер показує, що 8 годин тому був у мережі. Зазвичай він багато часу проводить в інтернеті.
Вперше за всі одинадцять місяців нашого спілкування не відповів на моє на добраніч.
Мабуть, з кимось таки проводить час?
Хоча казав, що отримав два уколи в спину і дуже болить.
Дівчата, ви думаєте, що це так, що він з кимось. Чи може бути інша причина.
Я вже думаю, може, спеціально, щоб не забирати мене, таке судить, щоб типу я образилася і він не приїхав. Або хтось там у нього є.
Розрадьте, вже місця собі не знаходжу, серце вистрибує з грудей, думаю,як дочекатися того ранку. Зазвичай в годин дев´ять він бажає доброго ранку.
автор Невгамовна шахиня • 01 декабря 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Якщо б ви були уважною, ви б згадали, що пишете на українському форумі і те, котра там зараз година
Ми за кордоном. Сорі.

Полуничка• 01 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Ви зустрічаєтеся через пень колоду, а тон у вас ніби 20 років одружені
О Боже, який ще тон?) Ну яке має бути листування? Тільки цьомчики ’ котик’ ’ кицюня’?
Різне воно . І немає значення чи довго разом, чи ні.
Мизимец• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
В нього спина часто болить, у нього проблема, але такого не було.
Повірте, є і підтримка і співчуття і він про це знає і бачить це.
За 10 побачень не можливо людину пізнати повністю. Ще багато чого буде,того чого ще не було.
Ответ дляМаю рацію
а чоловік вдома в Україні в курсі? знову дойче страсті за імпортними куями від почтєнних бєжєнок?
Це ви собі так придумали? Я десь писала про чоловіка?
Полуничка• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я також так думаю. От щось не те, відчуваю. Поведінка дивна і писав якось дивно вже після обіду.
Жіноча інтуїція. Іноді доказів неначе немає, а от відчуваєш і все. І потім бац, таки була права
Мизимец• 01 декабря 2023
Ответ дляПолуничка
А буває: сама придумала - сама образилась
Ответ дляПолуничка
Так, і якщо напише пізніше, ніж зазвичай, це ще більше додасть сумнівів.
из_под_тишка• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ми за кордоном. Сорі.
Сори - это комментатору, которого вы обвинили в невнимательности.
Или тут все должны угадать, в каком вы часовом поясе?
Но вы хоть скажите нам в котором часу у вас 9 и когда нам ждать его сообщения)
Зам. зав. Анонима• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Це перший раз ігнор. Навіть, думаю, не ігнор, а не було можливості відписати, бо поруч була інша жінка. А, може, і ігнор. Ну, якщо так він зрозумів, то поставимо крапку і все. Я не мазохістка терпіти таке.
А знаєте чому всі сміються під кожним вашим постом? Тому що ви дуже не розумна жінка. Зустрічатися раз на місяць цілий рік і мужику виносити мізки що не так там щось написав. Ви сер‘йозно?? Це не відносини, а просто прорашки щомісячні. Ви думаєте нормальний мужик буде чекати місяць чи два щоб приїхати потрахатися???????😆😆😆😆😆. У нього давно вже хтось є, і я відчуваю що якщо ви і далі міжмережеві будете водити за носа, а не ставити перед фактом, або одруження або бувай, то він від вас дуже скоро злиняє, бо друга розумна жінка вже давно його обробляє і на ній він одружиться с не буде їздити раз на місяць для потрахатися

Котогосподиня• 01 декабря 2023
Та кто же его знает, может с другой, может бухает, может спит. Вы видитесь раз в пятилетку, потусили и разбежались, что вы о нем вообще знаете. Успокойтесь, займитесь своими делами, пусть сам с вами связывается, а там смотрите по ситуации.
Полуничка• 01 декабря 2023
Ответ дляМизимец
Не буває. Буває немає доказів.
У мене так з чоловіком колишнім було. Довго все було добре. А потім от щось не те. Хоча і вчасно додому, і на зв´язку. А потім поки спав бачу смс прийшло. Випадково саме в той момент глянула. Там сердечка і цьомчики. Ну після цього полізла в телефон. Таки й по часу , коли виникли такі передчуття, зійшлося
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я йому не виношу мізки.
Полуничка• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я йому не виношу мізки.
Не звертайте увагу. Тут можуть навіть з самої спокійної людини істеричку зробити. Тільки своїми коментарями. Особливо коли автор дуже засмучений.
из_под_тишка• 01 декабря 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Смеются те, кто через такое не проходил)
У них игра. Игра в отношения. Иллюзия отношений. И ведут они себя соответственно. И верят в это. По крайней мере автор. Такая игра вызывает абсолютно настоящие эмоции, как и при обычных традиционных отношениях. И очень хорошо, когда это понимаешь, даже если тебе эта игра и нравится. Просто автор этого пока не понимает)) На свою беду.
Ответ дляКотогосподиня
Я про нього дуже багато знаю. І впевнена, що за цей час нікого не було. А зараз є, тобто вчора щось було таки.
Мизимец• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я йому не виношу мізки.
Ви навіть того не розумієте самі.
Що там вже написав доброго ранку? Цьомки-бомки?
Мона Лиза• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ми за кордоном. Сорі.
А на скринах которые вы ночью выставляли время с нашим совпадало)
Полуничка• 01 декабря 2023
Ответ дляМона Лиза
Детективи прокинулися і відразу в бій😂😂😂
из_под_тишка• 01 декабря 2023
Ответ дляМона Лиза
Нет, час разницы. На скринах 2:50, а выложила их в 3:50.
Или вы тоже в другом поясе.

Ответ дляМона Лиза
Не могло співпасти.
Локшина на вухах• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я йому не виношу мізки.
Если б мужик мне такое писал, он за 5 минут был бы уже в чс у меня.
И плевать, был с ним секс или нет у меня.

Я представляю, я уснула а мне мозг клюют
Котогосподиня• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вы знаете то, что он вам рассказывает, реальность может быть другой. Нарисуется, послушайте что скажет, если встретитесь, наблюдайте, причины такого поведения могут быть разные.
Мона Лиза• 01 декабря 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Или вы тоже в другом поясе.
А, точно , тут приношу извинения, с утра зрение видать барахлит )
Щось він з тою спиною так як назло. Думаю навіть, може, спеціально, щоб не їхати, а сказати, щоб я їхала сама.
Мизимец• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ви чарівна.
Ответ дляЛокшина на вухах

От де ви бачите, що я клюю мозок? З чого це видно?
Все і одразу• 01 декабря 2023
помню давным давно, когдамі еще только начали встречаться с мужем, тоже была такая ситуация, тоже сердце выскакивало из груди, а оказалось, что в это в ремя он был на пьянке а потом пяьный спал) после этого сказала себе - никогда, я больше не буду себя накручивать на ровном месте, чего и вам желаю
Локшина на вухах• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
По ответам ему
Виниловая пластинка• 01 декабря 2023
Смішно, що ви тут розради шукаєте. Ще не читала коментарі, зараз ознайомлюся...))
Ответ дляКотогосподиня
Да, хочу поспостерігати. Якщо приїде, що ь у мене уже сумніви.