На мейкапі видає, що туш свіжа, а на іншому сайті- протермінована.
Пампушечка• 01 декабря 2023
Ответ дляkatyamarta-3170
А як же їм довести? На їхньому калькуляторі ось таке(((
Ну якраз батчкоди повторюються кожні 10 років. У вас не прострочена.
Ну і за 10 років змінився б дизайн 100%, плюс вона б просто суха була б.
Невгамовна Бу• 01 декабря 2023
Ні, не просрочка.
Перевірила. Видало, що Дата виробництва 2023-09-05
Ответ дляНевгамовна Бу
Ні, не просрочка.
Дякую. А можете скинути посилання де перевіряли?
Пампушечка• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Я тут все перевіряю
І я там перевіряю 👌🏻Самий класний сервіс про перевірці косметики та парфумерії
Ответ дляПампушечка
Дякую)
Ответ дляАлесс
Раз в 10 лет обновляется батч код.
По вашему фото надо считать не 2013 год,а 2023
Дякую)
А я їм вже відгук негативний накатала, думаю зайду вибачусь). А вони вже самі видалили, може хвилини 2 повисів на сайті і все , бжик немає)))