Плакулька• Изменено 01 декабря 2023
Що вам треба для щастя? Для того аби ви почувалися комфортно?
Що є. Довго була сама,зважилася зареєструватися на СЗ. Знайшла непоганого чоловіка. Як людина-достойний:вихований,чемний, уважний,гарний коханець, не скупий,ставлення серйозне. Є мінус- нема житла і доход малий.(такий став з 2022 р). Раніше зп була під 60 тис грн. Зараз в 3,5 р менше. Почуття є. Зустрічаємося вже рік. Чоловік планує сім*ю і хоче її. В силу того,що доходи невеликі- якихось подарунків особливих,чи фін.допомоги нема. У мене зараз теж фін.проблеми,ледве кінці з кінцями звожу. Через те,що ні на що не вистачає,нема настрою,нема відчуття легкості і радості. Яка радість,як нема грошей на необхідне? Ще влітку було терпимо,зараз стало геть кепсько. Полетіли зуби,які треба лікувати,розбила окуляри,треба робити - і все гроші. Якась депресія і просто біда і відчай. Запропонував зустрітися на вихідних,а в мене ну геть нема бажання.І не тому що до нього нема почуттів,просто я зовсім про інше думаю. Бо коли жінка не може закрити основні потреби свої через проблеми,то які в біса зустрічі. Нема настрою,натхнення,бажання.Нема нічого. Лиш апатія до всього. У вас теж так? Чи це зі мною щось не те?
р.с. Мені кохання і гроші,щоб закрити базові потреби. Без останнього про кохання не думаєш.
Стопясят раз обсуждала• 01 декабря 2023
Да. Так же... Развелась.Бм просто не стал париться нашел ту, коротая согласна на кровать в кустах и шалаш...