САМ_ТАКОЙ• 01 декабря 2023
Математика, репетитор, істерика 6 кл
Репетитор класний, задає Дз додатково. Дитина не старається. Каже шо не розуміє. Сама зрозуміти не хоче, подивитись в книгу не хоче. Подивитись в ютуб не хоче
Сама не прикладає ніяких зусиль щоб згадати як множити/ділити дроби. Як перетворити дріб в мішаний і тд
Каже щоб я допомогла. Я псіхую. Бо цю тему вони мусолять вже 3 місяці школи
Я сказала їй давай гроші на репетитора і будеш все знати. Будеш знати ціну грошам, будеш розуміти що треба включати мозок . Ніхто за тебе нічого не зробить, поки сама не будеш старатись
Вона каже - я все розумію, не треба репетитор
Але вирішити лінується, бо впадлу внікати
Забрала в неї 400 грн на репетитора
Розбалувалась
Забрала в неї 400 грн на репетитора
Розбалувалась
Та_все_ок_будет• 02 декабря 2023
Ответ дляА ось і я
Я своей сейчас помогаю разобраться с дробями, тоже 6 класс.
Но если у вас репетитор - он должен справляться, может стоит поменять?
І я своїй допомагаю в 7 класі. Пояснюю, що не зрозуміло з алгебри, геометрії. Можу перевірити домашку, задати додаткові вправи. Але репетитора у неї нема.