Наездница• 01 декабря 2023

Выплаты Впо

Разобрались?Может кто то звонил на горячую линию?После января 2024 практически всем отменят?
Головний кошак• 01 декабря 2023
Кто не работает отменят

Щас ухожу• 01 декабря 2023
Мама інвалід їй за листопад впо не прийшли. Причини незнаємо ще. Цікаво чому?
Головний кошак• 01 декабря 2023
Ну а че вы руки вниз ставите . Я если что сама впо. И уже знаю что продолжат получать те кто работают и доход менее 4х прожиткових
автор Наездница • 01 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
А якщо більше року отримував?
автор Наездница • 01 декабря 2023
Сьогодні прочла,що залишать 170тисяс,а іншим відмінять(а це мільйони людей)
ТаПрямТам• 01 декабря 2023
Ответ дляГоловний кошак
Хм, интересно. У меня в принципе никто не интересовался, работаю ли я. Ну и полно же пенсионеров впо. И женщин с маленькими детьми.
А откуда у вас эта информация?
Телефон Рубика• 01 декабря 2023
Ви дивуєтесь? Як можна жити на дві тисячі працездатній людині?

Варена цибуля• 01 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
А позвонить узнать в Утзсн нельзя. Мы перехали и получилась переплата, я их так достала что они моё заявление приняли в Эл. Виде и вычитают сразу 100% , а не по 20% .
Головний кошак• 01 декабря 2023
Ответ дляТаПрямТам
А откуда у вас эта информация?
Здесь уже кидали
Гопница-Советчица• 01 декабря 2023
Ответ дляТаПрямТам
А откуда у вас эта информация?
Ви ж налог не платите, і в довідці ВПО заповнювали графу , де зазначається працює людина , чи ні. Якщо так, то де.
ТаПрямТам• 01 декабря 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Хм, ну заполняла-то я давно. За это время могло б измениться. По налогам - если белый зароботок, наверно, информативно.
Гопница-Советчица• 01 декабря 2023
Ответ дляТаПрямТам
Наверное, будут проверять на уровне громад, что изменилось за это время с трудоустройством работоспособных .
Трудно сказать, посмотрим. Как- то всё не правильно там решается, без учёта нюансов
Щас ухожу• 01 декабря 2023
Ответ дляВарена цибуля
Мамі приходило в кінці місяця. Сьогодні стало зрозуміло що немає. Чому хз. А совбез в якому оформляли виплати, будівля на ремонті, телефон не обслуговуються. Треба тепер дізнатися куди перенесли і як дізнатися номер.
Оябунчик• 02 декабря 2023
Чесно, слабко вірю що прям всім 2 мільйонам відмінять виплату Впо , тобто тим всім хто отримував до 1 серпня 2023. Це ж яка буде соціальна хвиля!
Ось знайшла таке

ВПО, які отримували допомогу на проживання до 1 серпня 2023 року, допомога продовжується лише до 31 січня 2024 р. без можливості перепризначення.

Як показує практика ще можуть все переграти і не раз, лише людей збурюють .
Невже ці 2 мільйони спокійно ’схавають’
Наче всім Впо житло надали можна подумати. ....
Оябунчик• 02 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
Я бачила в групі в вайбері таку інформацію, що в них пройшов якийсь збій , саме на тих людях які отримують виплату по інвалідності і Впо
І наче сказали ,що їх там вручну якось у тій програмі підтягують
Вам треба телефонувати в соц захист и питати.
Щас ухожу• 02 декабря 2023
Ответ дляОябунчик
Дякую.
Наш переїхав у зв´язку з ремонтом будівлі, куди я незнаю, телефон там не працює, в інтернеті пише тимчасово закрито. В понеділок піду в цнап може там дадуть інформацію куди звертатися
Оябунчик• 03 декабря 2023
Ось коментар з сторінки Донбас сос
Вітаємо! Нажаль, згідно постанови 332, для ВПО які отримували допомогу до 01 серпня, виплата продовжується на 1 шестимісячний період. Постанова не передбачає
можливості продовження виплати
допомоги на 2 шестимісячний період для таких ВПО тощо. Тому, так допомога буде припинятися з 01 лютого 2024.

🤔😱
КонФФетОшка• 11 декабря 2023
Давно пора. А то многие вернулись домой и продолжают получать деньги. Тогда всем давайте. Многие и заграницей получают ВПО