Оно само купилось• 01 декабря 2023

Парфуми з жасмином. Знавці ароматів, хелп мі)

Дівчатка, знавці ароматів, хелп мі!)
Донька хоче парфуми з ароматом жасмину, для молодої дівчини, не важкі, щоб підходили для жаркого вологого клімату. А я жасмин в парфумах не люблю, тож не можу допомогти.
Ті, що знаю, нішеві і досить важкі - Жасмин і сигарети ЕЛДО, в Тома Форда теж, Фам Рабанна, вони не для юної дівчини.
Хотілося б живих відгуків.
Поки що думаю про Кілліан Гуд герл гон бед, начебто більш-менш нормальні.
Може, ще якісь парфуми жасмінові порадите?
Трусиковед• 01 декабря 2023
Лютанс - ’Сын радости’ (сухой, медовый жасмин),
’Ночью’ (тоже жасмин, но другой, влажный, и меньше сладости).
Йцфыяч• 01 декабря 2023
Жадор диор
АнтиТанкист• 01 декабря 2023
Mon Jasmine Noir від Булгарі - це практично жасмин в чистому вигляді, чомусь запамʼятала його, хоч я і не любителька жасминових парфумів. З Good Girl Gone Bad я б була обережною - запах, начебто, дуже хороший, але багатьох він давить.
Да Щас же• 02 декабря 2023
Tom ford jasmin rouge
АнтиТанкист• 02 декабря 2023
Ще в Jo Malone є декілька жасминових.
Джэкки Браун• 02 декабря 2023
Elie Saab Le parfum.
Mancera Roses Jasmine
Очень красивые жасмины:)