Оно само купилось• 01 декабря 2023
Парфуми з жасмином. Знавці ароматів, хелп мі)
Дівчатка, знавці ароматів, хелп мі!)
Донька хоче парфуми з ароматом жасмину, для молодої дівчини, не важкі, щоб підходили для жаркого вологого клімату. А я жасмин в парфумах не люблю, тож не можу допомогти.
Ті, що знаю, нішеві і досить важкі - Жасмин і сигарети ЕЛДО, в Тома Форда теж, Фам Рабанна, вони не для юної дівчини.
Хотілося б живих відгуків.
Поки що думаю про Кілліан Гуд герл гон бед, начебто більш-менш нормальні.
Може, ще якісь парфуми жасмінові порадите?
Хотілося б живих відгуків.
Вишиванка• 01 декабря 2023
Я бы не сказала, что gggb с жасмином, ибо я его ненавижу и не смогла бы пользоваться ими
АфродитаПетровна• 01 декабря 2023
Підіть в Брокард затестіть цей аромат, може вам сподобається. . Ніжний та легкий, з нотами жасмину. Улюблені духи моєї знайомої.
a.ostroverh• 01 декабря 2023
Даже не знаю
Когда жасмин цветет и тепло, здохнуть можно
А тут в жарком влажном климате....
Amouage honour неплохие
А тут в жарком влажном климате....
Amouage honour неплохие
Оно само купилось
• 01 декабря 2023
Ответ дляtushka123
Она что, сама не может сходить в магазин и выбрать?
Для того, щоб вибрати, потрібно визначитись, що тестувати. Вона ж не може стати і нюхати все підряд, за раз тестити більше 2, максимум 3 ароматів немає сенсу.
Кумася• 01 декабря 2023
Acqua di Parma Gelsomino Nobile di Acqua di Parma такий класний. Там жасмін з мандарином. І жодної індольної ноти, як буває з жасминовими ароматами часто. Але пишуть, що його зняли з виробництва 😢 Дуже класний аромат. Шукаю щось подібне, перерила люкс, нішу нічого не знаходжу схожого((
Оно само купилось
• 01 декабря 2023
Ответ дляa.ostroverh
Даже не знаю
А тут в жарком влажном климате....
Amouage honour неплохие
А тут в жарком влажном климате....
Amouage honour неплохие
Та я їй те саме кажу, але, поки сама в цьому не впевниться, буде хотіти. Вперта)
Дякую за рекомендацію.
Оно само купилось
• 01 декабря 2023
Ответ дляКумася
Якщо зняли, то без варіантів(
Вона буде в Сефорі шукати, там в основному ’новодєли’.
a.ostroverh• 01 декабря 2023
Ответ дляОно само купилось
Дякую за рекомендацію.
Я в эти летом влюбилась просто, отложила остальные
На жару самое оно!
Кумася• 01 декабря 2023
Ответ дляОно само купилось
Якщо зняли, то без варіантів(
Та його наче не так давно зняли. Може ще залишки будуть
Кумася• 01 декабря 2023
Ответ дляa.ostroverh
На жару самое оно!
Nomenclature взагалі класний бренд. Обожнюю всі їх аромати.
Ответ дляОно само купилось
Понятное дело. Так и сходит пару раз. А ещё проще, на профильном сайте задать Сали параметры в поиске, посмотреть что предложит, потом почитать описания и отзывы и заказать отливаньы и потестить на своей коже. Так будет наверняка, факт.
Оно само купилось
• 01 декабря 2023
Ответ дляa.ostroverh
На жару самое оно!
Це, мабуть, для мене, люблю трав´яні аромати)
Про цей не знала, дякую, поцікавлюсь.
a.ostroverh• 01 декабря 2023
Ответ дляКумася
Придется идти тестить
А тройку любимых можете обозначить?
Не танцую- но пою• 01 декабря 2023
Еще вспомнила - нежный и лёгкий
Jasmine In Tangerine Atkinsons
Кумася• 01 декабря 2023
Ответ дляa.ostroverh
Придется идти тестить
А тройку любимых можете обозначить?
Holly-wood (кому подобається Портрет Леді Маля оцінять)
Psy-cou - класний аромат пало-санто з кавою
Iri-del - ніжний-ніжний ірис
А ще подобається Shi-so, як вище писали. Кому подобаються молекулярні аромати, рекомендую до знайомства.
Iri-del - ніжний-ніжний ірис
a.ostroverh• 01 декабря 2023
Ответ дляОно само купилось
Про цей не знала, дякую, поцікавлюсь.
Вот для меня про траву не этот))
А Malia от nobile 1942
Как будто по склонам Карпат насобирала букет трав, пижма, полынь .. и во влажном лесу с ними)
Вот кстати в горах влажных он раскрылся просто отлично, дома уже не то(((
Колдовской, на Ивана купала))
А Malia от nobile 1942
Колдовской, на Ивана купала))
a.ostroverh• 01 декабря 2023
Ответ дляКумася
Iri-del - ніжний-ніжний ірис
Дяка
Кумася• 01 декабря 2023
Ответ дляОно само купилось
Про цей не знала, дякую, поцікавлюсь.
Якщо любите травʼяні аромати дуже рекомендую Vent Vert Balmain. Не дивлячись, що це вінтаж, але звучить просто казково. Кращої зелені в парфумерії не знаю.
сЛАдКОежКА• 01 декабря 2023
Ответ дляЗначит надо
Jesus Del Pozo In White
Один сплошной жасмин средней стойкости
Нема його дано ніде
Клон білого пуазон
По темі: Armani my way, Mugler alien, Portrayal Woman Amouage, Dior addict туалетна
Клон білого пуазон