Сиренькая• 01 декабря 2023
Посоветуйте хороший шампунь, что б не жирнил волосы
ПесиКот• 01 декабря 2023
Ответ дляdulenok
А ещё чтоб волосы объемными стали и росли хорошо, и не выпадали, и блестели, и не секлись.... кажется всё
И укладывались сами, пучок навертел и красавица))
Танго утрьох• 01 декабря 2023
Ответ дляdulenok
І борщ щоб варив, в квартирі пилососив і гроші в тумбочку приносив))
Лівий Локіть• 01 декабря 2023
Автор, масністьиволосся залежить від рівня гормонів, а точніше тестостерону. Якщо уважно проаналізуєте, то побачите, що у другу фазу волосся стає ще більш масним. Тому шампунь тут не до чого
Кошка Мурка• 01 декабря 2023
Ответ дляdulenok
І ще, щоб не електризувалось волосся після нього