Карусель-весель• 01 декабря 2023
Дівчата, які є ідеї для подарунків чоловіку на Різдво?
Вже купила парфуми, треба ще щось невеличке. Не знаю, що. Начебто, все є в нього.
Пуки-куки• 02 декабря 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
А який магаз? Що замовляли, задоволені?
FISHCRAFT
В гости звали?• 02 декабря 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ні, не в Україні, вже більше 10-ти років. На ЗСУ донатимо, якщо що.
А я думала вы в параллельной реальности. Там пацаны по колено в воде в окопах, а тут про сюрпризики спрашивают, просто нет слов, донатит она. Мы пацана на фронт собирали, я думала что космонавта в космос собираем, очень все дорого оказалось.
Карусель-весель
• 02 декабря 2023
Ответ дляВ гости звали?
І я збирала, і не одного, і гуманітарну допомогу збирала і пакувала багато місяців до ночі в післяробочий час, і біженцям знаходила спонсорів і допомагала влаштуватися. Я маю відчувати вину, що не Україні і готуюся до Різдва?