Дона Ко Ко• 02 декабря 2023

хто обшивав балкон вагонкою, киев область, не за всі гроші

можете поділитися контактом. або фірма яка це робить, щоб не шкуродери, не такі як мені кухню насчитали за 70 тис за 2 метра на віярі.
А поговорить?• 02 декабря 2023
Сами набейте, вагонка сама стоит бешеных денег
Моська-слон• 02 декабря 2023
Не знаю какие сейчас цены на вагонку,нам в 2005 году обшили балкон 6 м
за 500 $- сама вагонка + работа.
Верочка 100%• 02 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
за 500 $- сама вагонка + работа.
Курс тоді був по 8, зараз 38. Рахуйте)
А поговорить?• 02 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
за 500 $- сама вагонка + работа.
В 2005году доллар был по 5грн
А поговорить?• 02 декабря 2023
Ответ дляВерочка 100%
Курс тоді був по 8, зараз 38. Рахуйте)
Тогда был по 5грн
Верочка 100%• 02 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
Тогда был по 5грн
Сути не меняет
Моська-слон• 02 декабря 2023
Ответ дляВерочка 100%
Курс тоді був по 8, зараз 38. Рахуйте)
При чем здесь курс?Может сама работа и материал подорожали.
Вкаблучках• 02 декабря 2023
Реально там можуть бути недешеві матеріали. У нас років 13-14 тому чоловік сам обшивав, але вагонка, мінвата під неї... Зла, що поки я на роботі була, він лаком покрив звичайним...досі бісить. Але з оббитої зачищати той лак незручно, я хотіла матовий чи просто якусь світлу фарбу. Тепер цей кантрі-балкон геть дисонує з квартирою..
Кароч, не витрачайтеся на це, пошукайте якісь інші варіанти, цей не найдешевший і вигляд...