КучМала• 02 декабря 2023

Дуже сильно дратують компʼютерні ігри чоловіка

Я цього взагалі не розумію, як бути? Постійні сварки
Наша взяла• 02 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Хреново незнайомим людям діагнози ставити))
Ну, є дзвіночки нехороші дуже.
Вивчала це питання
ДелиВерка• 02 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Ну, є дзвіночки нехороші дуже.
Вивчала це питання
Ще раз ви в очі не бачили людину якій поставили діагноз, при чому те що ви щось читали? Ви навіщо діагнози роздаєте, ви не лікар на прийомі, ви зараз в ролі бабці на лавці, о спідниця коротка однозначно, простигосподи пішла, так це дзвіночки)))
Наша взяла• 02 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Якщо я Вам скажу що я лікар? )
Ставлення зміниться?
Не нарколог, не психіатр, але симптоми є, я б не зневажала їх
ДелиВерка• 02 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Якщо я Вам скажу що я лікар? )
Ставлення зміниться?
Не змінится, в даній ситуації ви в ролі бабці, але можемо пограти, вы зараз сидите в інтернеті, ставимо вам діагноз інтернет залежна, йдемо далі, ви спілкуєтесь не очно, ставимо діагноз соціофобія, симптоми є? Є, лікуватися ви будете?))
ЗИ дивний лікар із однієї фрази дратує чоловік відразу такий серйозний діагноз,
Наша взяла• 02 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Це право автора вирішувати, що їй робити, вона спитала, ми відповіли.
Можливо тут є наркологи, є більш експертна думка.
Ніхто діагнози не ставить, не маємо права.
ДелиВерка• 02 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
ловіть ще один діагноз склероз, це хто писав ’Игромания или Лудомания( Хреново это все, особенно если остановиться во время не может(
Это болезнь’
Ким ви працюєте якщо за декілька хвилин забуваєте що пишите?
А наркологи при чому? ви завжди рандомно терміни генеруєте? Це ознака чого?
Наша взяла• 02 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Это болезнь’
Жіночка, уйміть свою агресію, я висловила свою думку і нікому не ставила діагноз. Я надала автору інформацію, за якою вона може ознайомитись і прийняти своє рішення.
ДелиВерка• 02 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Жіночка чи бабця, ви надали інформацію на кшталт довжини спідниці і етичного образу, те що ви агресивно сприймаєте неприємну для вас інформацію, це ваші особисті проблеми, до речі їх багато))) але писати інформацію про інших прикольно, чути про себе не дуже, так?))
Наша взяла• 02 декабря 2023
Ответ дляДелиВерка
Ага, охарактеризуйте мене😂
Люблю тут дурнів тролити)
ДелиВерка• 02 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Ага, охарактеризуйте мене😂
Люблю тут дурнів тролити)
ви рандомно використовуєте терміни, не розуміючи про що вони, забуваєте що пишете, який тролинг, це високий рівень іронії, ви про інше
Зілля до весілля• 03 декабря 2023
Ответ дляНаша взяла
Игромания или Лудомания( Хреново это все, особенно если остановиться во время не может(
Это болезнь
А болтологія на форумах як називається?
Зілля до весілля• 03 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Смотря какие игры. Бесплатно и не долго - проблемы не вижу
Тобто на оплачувані хобі чоловік не має права витрачати власні кошти?
Скокмоно - стокнуно• 03 декабря 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Власних в шлюбі нема. Є сімейний бюджет. На ігри витрачати - тупо. Книжку купити - можна)) але треба радитись з жінкою 😀
Зілля до весілля• 03 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А потім виють - чоловік пішов)
Власні кошти і хобі, в тому числі - оплачувані хобі - мають бути у кожного з партнерів.
Це і є НОРМА.
Скокмоно - стокнуно• 03 декабря 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А потім виють - чоловік пішов)
Це і є НОРМА.
Це не сімʼя коли кожен витрачає зарплату на все що хоче не порадившись.
І уходять якраз ті, хто витрачає кошти на коханок, бо може за спиною дружини собі це дозволити.
І не треба капслочити, я все бачу в свої майже 40.
Зілля до весілля• 03 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А про всю ЗП мова і не йшла, і не треба маніпулювати.
Те що чоловік або дружина віддають частину коштів в сімейний бюджет, аж ніяк не виключає ого що один може потратити на улюблену гру чи рибальство, а друга на косметику чи сенас масажів.
Скокмоно - стокнуно• 03 декабря 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А як визначати який відсоток віддавати ?)) чи це фіксований податок в у.о. під назвою ʼсімейний бюджет ʼ? А коли дружина в декретній відпустці, то що їй віддавати? 860 гривень в мене були декретні, їх ні на який масаж, ні на косметику не вистачило би, а ще й в сімейний бюджет віддати )))
Зілля до весілля• 03 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Для цього існує рот, щоб обговорювати сімейне життя ще до того як йти в декрет і взагалі до шлюбу.
І наявність декрету не означає в нормальних родинахї відсутність доходу і залежність від партнера. Тож цілком можна мати власні кошти та захоплення навіть під час декрету.
Скокмоно - стокнуно• 03 декабря 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ви теоретик, а я розповідаю з висоти власного досвіду ))
Працювати в декреті з дитиною на руках навіть ворогу не побажаю, бо знаю що це таке.
Зілля до весілля• 03 декабря 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Мені 46 років, двоє дітей і я теоретик? Боже, як це мило.