Зоя Жорівна• 02 декабря 2023

Ялинку вже прикрашаєте?

Хочеться святкового настрою, хоч якогось позитиву в житті) Але за місяць, мабуть надоїсть... Ви коли ставите ялинку вдома?
Чарочка діда• 02 декабря 2023
Ответ дляНічний дожор
Яка ціна за метр? Щось я затрималася з ялинкою, а планувала 1 грудня разом з адвентом, щоб вже стояла.
Прикрасила поки що тільки вікна. Але в Батлерсі вже придбала усіляки прикраси.
ой, я в горшках купила, два кипариса-хвойника ))
они сантиметров по 50-60
но мне большую елку ставить негде сейчас, поэтому в этом году будет так
Нічний дожор• 02 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
они сантиметров по 50-60
Ааа, зрозуміла.
parele• 02 декабря 2023
Ещё нет, и не знаю, будем ли. Внизу опасно, кошка сворачивает голову всему, что видит, а покупать пластмассовые игрушки не хочу. Наверху ремонт никак не закончим. На улице может разве что нарядим пару сосен)
КвартираЧья• 02 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Ні і не буду. Немає настрою. Дивуюсь людям, які думають про веселощі. Нам світить з кожним днем яскравіша ймовірність життя під москалями і тільки від думки про це , нічого не хочеться.
То навіщо ви заходите в таку гнітючу тему?
КвартираЧья• 02 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
и я сегодня две елочки купила маленькие живые
Мабуть, ви закордоном, бо у нас ще не працюють ялинкові базари. І скільки нині ялиночка?
А, вже прочитала))
Чарочка діда• 02 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
А, вже прочитала))
да, я в киеве, вернулась год назад
елка есть - большая, искусственная, но ее в этом году негде поставить
поэтому купила живые и маленькие хвойники ))
еще на елочном базаре потом, когда будут, куплю просто веток и поставлю в аазу для аромата
КвартираЧья• 02 декабря 2023
Ответ дляЧарочка діда
да, я в киеве, вернулась год назад
Ту поруч смереку попиляли, то я пішла з секатором і настригла собі для декору)))
Розумна Губка• 02 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Погляньте з іншого боку - вже зараз вони крадуть радості життя, енергію ваші. Та можете не віддавати їм цього. Звісно, що чорні тінь на душі, але хрін їм. Може і не буде подальшої окупації, а ви через це не живете. Може завтра ракета вб´є, і останні дні краще провести приємно з радощами, які є - родинне коло, подарунки, смаколики. Бо якщо ми зневіримось, здамося і опустимо руки, то вони вже перемогли
Сумчатая кошка• 02 декабря 2023
вже кілька днів назад поставила ялинку. завжди ставлю в кінці листопада.
ol.gorla4• 02 декабря 2023
Купила маленьку 1 м ялинку, хоч настрою і нема, але треба ж його собі підіймати. Свято ж наближається, ще й день народження онуки 31.12. Вона далеко, але ми будемо святкувати з дідом.
руки_Крюги• 02 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ще не продають, чекаю. Поки стоїть дерево з юску
а це яке саме? не можу його впізнати))
КвартираЧья• 02 декабря 2023
Ответ дляруки_Крюги
а це яке саме? не можу його впізнати))
Морганіт чи якось так)
Я_з_Франека• 02 декабря 2023
Щойно закінчила ))