А я з косою• 02 декабря 2023
Девчатаааа, что у вас сегодня на обед/ужин? Делитесь)))
неДодекаэдр• 02 декабря 2023
Шашлыки и вчера засолила сёмгу. Это обед. А ужинать поедем на ярмарку.
бювет_в_обед• 02 декабря 2023
Доїмо суп, на вечерю смажена картопля або макарони і доїмо котлетки.
Мусик Пусик• 02 декабря 2023
Очень вкусные тефтели, винегрет, суп куриный с лапшей и булочки с сыром и с мясом
Я натуралка• 02 декабря 2023
Борщ і олів´є хотіла сьогодні готувати.
Вже перехотіла.
Нічого не буде, будем обідати десь в закладі.
Вже перехотіла.
Карусель-весель• 02 декабря 2023
Салат со свеклы, картошка в мундирах, тефтели и соленый огурец.
Треба підробіток• 02 декабря 2023
Дева Мария• 02 декабря 2023
Только позавтракали . На ужин наверное паста с креветками . Не Фиг жрать , не свиньи
Я натуралка• 02 декабря 2023
Ті, хто пише по три і більше страв, я вами захоплююсь)
Цікаво, ви це любите чи готуєте тому, що потрібно?
У мене чим далі, тим сильніше не бажання готувати, прибирати і всі інші хатні справи . Бо це забирає багато часу, і я не можу приділяти стільки уваги, скільки хочу своїй справі, яку хочу розвивати.
Дева Мария• 02 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
В Ріксос приїхала на два тижні, що подадуть те і будемо
Риксос це шо ? )))
Соседушка• 02 декабря 2023
Хотела сделать ленивые голубцы, но нет настрою болею, поэтому сварю пару яиц
БеллаДонна• 02 декабря 2023
Тушеное мясо с говяжьих ребер, пюре, салат из молодой капусты с огурцом
Козачка• 02 декабря 2023
Ответ дляЯ натуралка
Борщ і олів´є хотіла сьогодні готувати.
Вже перехотіла.
Урааааа))
personality• 02 декабря 2023
Перший раз за рік по смажила картоплю бо з харчів дома тільки картопля і олія і тривога вже дві години 😤. Божечкі яке ж гімно получилось. От я можу приготувати складну страви, щось спекти але посмажити картоплю це якась кібернетика для мене 🤦♀️
Козачка• 02 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ялиночка є, сфоткаєте?
ГугелП@лАмался• 02 декабря 2023
Я сегодня наверно впервые за месяца 4 приготовила еду. Пожарила котлеты и сварила рис. Муж рад)) ужинать поедем куда-то