А я з косою• 02 декабря 2023
Девчатаааа, что у вас сегодня на обед/ужин? Делитесь)))
Ответ дляpersonality
Перший раз за рік по смажила картоплю бо з харчів дома тільки картопля і олія і тривога вже дві години 😤. Божечкі яке ж гімно получилось. От я можу приготувати складну страви, щось спекти але посмажити картоплю це якась кібернетика для мене 🤦♀️
Тоді спробуйте зробити в духовці,картоплю дольками нарізати, залити водою і варити поки закипить вода, потім всю воду злити , трохи олії+спеції , все перемішати, викласти картоплю в один шар бажано на пергамент і випікати до готовності. Виходить хрумка зверху а в середині м´яка, не тверда
Ворожу на каві• 02 декабря 2023
Обед - суп с мороженным горохом, сладким перцем. Утром каша арнаутка с мясом и салатом со свежим огурцом и капустой пекинской
Свекруховна• 02 декабря 2023
Ответ дляpersonality
Смажте порціями, в один шар, тоді все вийде.
Ms. Dolly• 02 декабря 2023
Ответ дляДарьюшка555
Класс, чудового відпочинку Вам!
Дуже гарний готель, теж були там!
Та дуже смачно годують))
Дуже гарний готель, теж були там!
Та дуже смачно годують))
Там же видно,что она скрины сделала ))
Свій варік• 02 декабря 2023
На обед солянка. На ужин пюрешка с индюшиными отбивными. Оливье ещё сделаю, ребенок давно просит
Краля-Галя• 02 декабря 2023
Большая кастрюля винегрета,блины с мясом вчерашние,куриные отбивные тоже вчерашние
Чудо в декрете• 02 декабря 2023
Ответ дляАкукарача
Лимонний з атб?
Без понятия 🤷♀️.. я только ем
Акукарача• 02 декабря 2023
Ответ дляВоздух в банке
Зелений борщ, котлети, перлова каша, салат Любовніца.
Соління всякі - разні.
А я неуважно прочитала
Думає, нічого собі мужчина наготовив для дами
personality• 02 декабря 2023
Ответ дляБарышня86
Да-да але ж це по селянські. Я навіть маю свій лайфхак, якщо змішати панірувальні сухарі і тертий пармезан і обваляти в цьому картоху виходить божественно. Але от смажена картопля це явно не мій коник)))