А я з косою• 02 декабря 2023
Девчатаааа, что у вас сегодня на обед/ужин? Делитесь)))
Наверняка• 02 декабря 2023
Юшка з фрикадельками, млинці з сиром твердим та шинкою. На вечерю ще не придумала(
Бронетапці• 02 декабря 2023
Ответ дляКозачка
ВА РЕ НИ КИ
Класс. Домашние?
Так хочу с картошкой домашних.Эх...
Козачка• 02 декабря 2023
Ответ дляЯ натуралка
Ті, хто пише по три і більше страв, я вами захоплююсь)
Цікаво, ви це любите чи готуєте тому, що потрібно?
У мене чим далі, тим сильніше не бажання готувати, прибирати і всі інші хатні справи . Бо це забирає багато часу, і я не можу приділяти стільки уваги, скільки хочу своїй справі, яку хочу розвивати.
Чекайте, зараз ще будемо обговорювати, хто що випікав і що на десерт)))
Козачка• 02 декабря 2023
Ответ дляБронетапці
Класс. Домашние?
Так хочу с картошкой домашних.Эх...
Ага, минулі вихідні ліпила. Прибігли з вулиці, швиденько з морозилки і в каструлю) З картоплею)
Десь так, але...• 02 декабря 2023
Я натуралка• 02 декабря 2023
Ответ дляКозачка
Я бачила тему тут пару днів тому, - не откривала, щоб не розчаровуватись🫣
Чудо в декрете• 02 декабря 2023
Ответ дляКозачка
Вот это ))) но пора завязывать с этой едой и выпечкой ))
Козачка• 02 декабря 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Ну, майте совість) зав´язуйте)) така зимова формочка)
Незламна• 02 декабря 2023
Утром гречка с курицей, курицу вчера запекла, , на обед приготовила борщ, на ужин впервые готовлю цветную капусту смешала с кур филе, залила яично сметанной заливкой, посыпала сыром и жду что получится :)
Чудо в декрете• 02 декабря 2023
Ответ дляКозачка
Та сама в шоке .. пора обруч доставать 2 кг или прощаться с новым купальником 🫣
Ля-ля-ля• 02 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
В Ріксос приїхала на два тижні, що подадуть те і будемо
Риксос это курортный город такой, не знала…
Карусель-весель• 02 декабря 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Там выше тема, просят рецепт тертого пирога, посоветуйте человеку)
Воздух в банке• 02 декабря 2023
Зелений борщ, котлети, перлова каша, салат Любовніца.
Соління всякі - разні.
Дарьюшка555• 02 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ловіть
Класс, чудового відпочинку Вам!
Дуже гарний готель, теж були там!
Та дуже смачно годують))
Дуже гарний готель, теж були там!
Та дуже смачно годують))
Говорю-балакаю• 02 декабря 2023
делаю оливье. Уже сделала корейскую морковку. В холодильнике селедочка лежит ) И перчик чили уже промариновался )
Сегодня мы хотим такое
Чудо в декрете• 02 декабря 2023
Ответ дляКарусель-весель
Так он однотипный 🤷♀️че там советовать )))
Карусель-весель• 02 декабря 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Не знаю) Наверное тесто. Хоть оно +- одинаковое, но отличия есть)
Чудо в декрете• 02 декабря 2023
Ответ дляКарусель-весель
Та я этим не заморачиваюсь.. главное маргарин не пихать туда ))) и варенье повкуснее 😋
Треба підробіток• 02 декабря 2023
Ответ дляДарьюшка555
Класс, чудового відпочинку Вам!
Дуже гарний готель, теж були там!
Та дуже смачно годують))
Дуже гарний готель, теж були там!
Та дуже смачно годують))
Дякую
САМ_ТАКОЙ• 02 декабря 2023
Ответ дляpersonality
Перший раз за рік по смажила картоплю бо з харчів дома тільки картопля і олія і тривога вже дві години 😤. Божечкі яке ж гімно получилось. От я можу приготувати складну страви, щось спекти але посмажити картоплю це якась кібернетика для мене 🤦♀️
В мене так само, можу і спекти і зварити все що завгодно і суші накрутити і голубці,а от картопля смажена ніколи в житті не виходить - але дочці подобається та така дрисня розпарена,хоч це радує))